Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2007, 21:23

kasi.k, jak masz dostep do szarego mydelka to kap w nim Viki.Wszelkie oilatum i inne takie na Andrzejka nie dzialaly.Zycze powodzenia z walka o zdrowko malej. Moja pediatra polecala tez kapiel w krochmalu.

katrin, dzieki za slowa otuchy.

Przekazalam mamie wszystkie zyczenia od was i zapewnienia o modlitwie i kazala serdecznie podziekowac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

08 cze 2007, 21:31

iw_rybka, - tak wlazłam z buciorami w wasz wątek - ale mój Hubert ma też podejrzenie - ( Iw - ja pracuję w firmie farmaceutycznej - z lekami na alergie - tak sie składa ..) i polecam Ci krem Nanobase - kosztuje ok. 30 pln i jest to nie duża tubka - ale wydajana - ja małego tym smaruję i całkiem nieźle - ten preparat nie zawiera kw. mocznikowego ( który jest w Oliatum na przykład - i nie które dzieci tez uczula ) - pewnie dlatego na Andrzejka nie działa - ja jestem w trakcie wydzwania do głównych alergologów w kraju :-D jak cos sie dowiem - dam znać ... trzeba szybko interweniować w takich sprawach ..a polecam ci też Lichtena - krem - bez recepty , jak Nanaobase - tez dobre i nie zawiera kw. arachidowego i kwasu - więc też powinien u Andrzejka dobrze zadziałać
Pozdrawiam i Kasik - też trzymam kciuki aby wszystko było ok ..

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2007, 21:41

dzieki Gosia A, puki co szare mydelko spisuje sie swietnie :-D
A na wysuszona skorke pani doktor zapisala nam masc witaminowa robiona na recepte :ico_haha_01:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

08 cze 2007, 22:06

CARO kochana pisze po 4 miesiącu czyli piąty ale można chyba wcześniej to może dłuższa będzie ta przerwa nocna
Lodówka naprawiona jestem lżejsza o 2 stówki no ale cóż bez lodówki to jest koszmar.
ta skaza to jest paskudztwo ja tak tylko obserwuje młoda czy jej nie wyskoczy ale jak na razie spokój czasami ja pobolewa brzuchol wieczorkami ale dam jej kropelki sab simplex i zaraz mija wiec spoko.znowu mi dzisiaj zwymiotowała czyli juz 3 raz w ciagu tych 2 miesiecy ale wupiła 100 co jej się rzadko zdarza i zaraz jeszcze głupia dałam jej herbatki i chyba za dużo i chlusła mi.więc to moja wina ja głupia matka
KASIK trzymajcie się dobrze że diagnoza postawiona i wikusia przestanie sie męczyc jeśli to jest skaza i podaje się odpowiednie mleczko to jest ok

[ Dodano: 2007-06-08, 22:13 ]
ma któraś z was ta matę taka z zabawkami ,czy jest to fajna sprawa bo zastanawiam sie czy kupić

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2007, 22:22

no to super,ze masz juz lodoweczke - zwlaszcza w ta pogode :ico_haha_02:

Co do tej maty edukacyjnej,to tez sie zastanawialam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-08, 22:25 ]
ja juz jem kalafior i brokuly i mloda kapustke i profilaktycznie podaje malemu Esputocon a teraz kupilam Espumisan. Pruka po tym jak stary ale nawet sie nie skrzywi.Brzuszek go nie boli :-D
No i jem juz smazone :-D gdyby nie skaza to jadlabym juz wszystko oprocz fasoli,grochu i czekolady :-D
Jadlam tez arbuza,nic mu nie jest i truskawki :-D

[ Dodano: 2007-06-09, 10:09 ]
jejku - jeszcze nikogo tu nie bylo :ico_szoking:

My sie odmeldowujemy i jedziemy do Iławy.

Mały spal dzisiaj ciagiem 4 godziny 45 minut :ico_szoking: W szoku jestem. Chyba widzial jak pisalam,ze wam zazdroszcze i chcial byc grzecznym synkiem mamusi :-D

Buziaczki dla was - bedziemy wieczorkiem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 cze 2007, 14:39

Kasi.k bardzo Ci współczuję, że i Vikusia ma to cholerstwo. My z tym walczymy i wygrać nie możemy :ico_placzek: mała je to wstrętne mleko i nie pomaga. Dostałyśmy maść na sterydach. Raz jej tylko posmarowałam i za kilka godzin nie było ani jednej krostki :ico_szoking: ale boję się tego używać :ico_placzek: maść robiona nie działa :ico_placzek:
Chyba i ja spróbuję tego szarego mydła. Moja Ola też ma we włoskach krostki. :ico_placzek: A jak jej tam posmarować :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i To mleko tak jej osiada na języku, że muszę jej codziennie czyścić, bo tworzą jej się pleśniawki :ico_placzek:
Na dodatek u nas w rodzinie doszło do wielkiej tragedii o której nie chcę już wspominać. Nie mam już łez by płakać. W efekcie straciłam pokarm :ico_placzek:
Także Rybko współczuję Ci i wiem co przeżywasz, Strach o bliską osobę to najgorsze co może się przytrafić, ale musicie być dobrej myśli i nie tracić nadziei.

[ Dodano: 2007-06-09, 14:45 ]
na dodatek wszystko mnie (przepraszam za wyrażenie) wkurwia!!!Używam tetrowych pieluch bo mała ma uczulenie na pampersy. Ciągle wiszę na żelazku i prasuję i prasuję i prasuję. Już nóg nie czuję!Słyszałam ze pieluszki z biedronki są dobre. Muszę wypróbować.
A we wtorek jadę do rodziców, troszkę odpocznę, od wszystkiego i od teściów którzy też mnie wkurzają. Najbardziej mnie denerwuje to jak oprą mi się oboje nad łóżeczkiem i przyglądają się małej. Oboje tacy sami, wiecznie tylko cudownych rad potrafią udzielać. :ico_zly:

[ Dodano: 2007-06-09, 14:47 ]
jejku a w szpitalu miała taką śliczną buziuńkę :ico_placzek: a teraz te krosty na polikach :ico_placzek:
CZemu mnie tak wszyscto denerwuje, może ja jestem jakaś nienormalna :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-06-09, 14:50 ]
a najbardziej to mnie wkurwia jak karmę małą, ona sobie je własnym tempem zamyka oczka i ssie,a teść podchodzi i rusza ją za nóżkę i woła nie śpij nie śpij, w efekcie ona puszcza butelkę i już nie chce jeść :502: :552:

[ Dodano: 2007-06-09, 14:51 ]
ale się upisałam a raczej uskarżyłam :-D ufff aż mi lżej :-D

[ Dodano: 2007-06-09, 14:55 ]
a niedawno było tak, że przyszła do teściów jakaś tam sąsiadka. Ja prasowałam w kuchni ( jak zwykle :ico_zly: ) Olę uśpiłam i zamknęłam pokój. Nagle wyłażą wszyscy z sąsiedniego pokoju. teściowa otwiera drzwi do mojego pokoju wprowadza wszytskich i na głos no chodź zobacz sobie. OOOO śpi no jak sobie ładnie śpi.No i mała za chwilę w płacz :ico_zly: Próbuję ją uspokoic a po jakimś czasie teść a czemu ona płacze. no nie no brak słów :ico_zly:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 cze 2007, 15:43

czesc Dziewczyny ...
Dopiero wrocilam od tesciow ... juz nie tesknie za moim dzieckiem ... caly wczorajszy dzien jak tylko weszlismy do domu tesciow ryczal..marudzil... wkurzal sie na cos .. czyzby mu nie odpowiadalo towarzystwo :ico_noniewiem: :ico_oczko: a jak tylko wrocilismy do domu zasnął i ładnie spi juz ponad godzinke :-D
Zmienilam mu mleczko z bebika na bebilon ,podobno jest bardziej pozywne .. zobacze jak bedzie je jadl ... bo tego bebika stanowczo za duzo wypijal i za czesto... :ico_olaboga: Bebilonu wypil 120 i spi jak narazie ... :ico_noniewiem:

Rybko pytalas ile dziecko powinno wypijac mleczka ... na piersi jednorazowo moze wypijac troche mniej bo czesciej jje a na butli okolo 100 .. czyli Twoj Jędruś wypija bardzo dobrze :ico_brawa_01:
Hektorkaja sie pytalam o ta szczepionke hib i pielegniarka byla zdziwiona ,powiedziala ze nie slyszala o tym zeby ja wycofali i ze wciaz u nas w przychodni dzieci sa szczepione :ico_noniewiem:
caro120 to prawidlowo wypija nie masz sie czym marywic :ico_brawa_01: moj kacpi pil za duzo ale mam nadzieje ze po zmianie mleczka zmieni sie to :-)
Kasi.kbardzo wspolczuje i Tobie i Vikusi :ico_placzek: trzymajcie sie obie i zwalczajcie szybko ta wstretna skaze bialkowa :ico_nienie:
syla75, super ze lodowka juz naprawiona :ico_brawa_01: ja zamierzam dawac zageszczone mleczko od 4 miesiaca(zreszta na opakowaniu jest napisane ''od4miesiaca'' a nie po 4 mies... jesli chodzi o mate to mysle ze zalezy od dziecka ... moj kacper a chwilke sie zainteresuje i zaraz mu sie nudzi ale on jeszcze maly a starsze dzieciaczki pewnie dluzej sie bawia na macie :ico_noniewiem:
delicja, wspolczuje tesciow :ico_zly: :ico_olaboga: u mnie jest podobnie, wczoraj tez jak tylko kacpi zasnal to tesciowa go budzila ciagle :ico_zly: i pozniej sie dziwila ze dziecko take marudne ... :ico_zly: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 cze 2007, 15:53

no widzisz Mordeczko dziecko śpi spokojnie a ta podchodzi i dokucza. Tylko spluwa tu pomoże :-D
hmmm w jednej piersi mam jeszcze troszkę pokarmu a w drugiej nic :ico_szoking: ale nażarłam się truskawek więc nie będę mogła małej nakarmić moim mleczkiem, bo jeszcze ją zsypie. No właśnie a po jakim czasie można dac dziecku pierś od zjedzenia niedozwolonego pokarmu??? wiecie może

[ Dodano: 2007-06-09, 15:54 ]
a to pierwsze zdjęcie jest ze szpitala. takiego miłego buziaka jeszcze miała :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 cze 2007, 16:07

delicja, piers mozna podac po dwuch sciagnieciach mleczka ale pierwszy raz sciagnij dopiero po godzinie od zjedzenia truskawek

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 cze 2007, 16:15

dzięki Mordeczko jesteś wielka. No bo zauważyłam, że mała rzadziej teraz mi kupcię robi. co drugi dzień, a wcześniej jak ją dokarmiałam piersią robiła nawet 3 razy dziennie.. ech zawsze musi pojawić się jakiś problem. a herbatka chyba jej nie smakuje, daję jej koperkową ale jakoś się krzywi :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość