Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 lis 2011, 13:50

ale naklikałyście ledwo doczytałam :-D

Dziś mało nie zaspałam żeby Elizkę do przedszkola odprowadzić budzik ustawiłąm na 7:10
a że młody jeszcze lulał to ja też chciałam z 5 min i tak mi się przysnęło na 30min :ico_szoking:
Ale obudził mnie i Eliza też zaraz wstała :ico_sorki:
Śniadanko ładnie zjadła :ico_sorki:
I się wyszykowaliśmy bez jakiegoś pośpiechu więc to zaspanie to nie zaspanie :-D

Poszliśmy na ważenie i mój klocuszek waży 5720g więc całkiem nieźle :-D
Mam co nosić :ico_oczko:
A wydaje mi się, że się bardzo wyciągnął bo wcześniej to taka pyza z niego była.

Izabela współczuję problemów z mężem :ico_puknij: :ico_olaboga:
Czasem chłopy cofają się po narodzinach dziecka :ico_puknij:

Izuś ale miałaś przygode w nocy :ico_olaboga:
Dobrze, że Ci przeszło :ico_sorki: wiadomo lepiej sprawdzić :ico_sorki:
A może od przemęczenia serduszko dodatkowo szwankuje :ico_noniewiem:

Nina zdrówka dla Alanka :ico_sorki: biedne maleństwo.
Mój dopiero co katar miał ale na szczęście przeszło :ico_sorki:

Marcz ja już Ci pisałam kiedyś, że dla Twojego narzeczonego powinnaś jakiś medal
skombinować :ico_sorki:
Fajnie, że się tak dobrze odnajduje w roli tatusia :ico_brawa_01:

Szkieletorek może faktycznie Lilcia ze zmęczenia marudzi :ico_noniewiem:
Uwierz przy kolce nie dała by się uspokoić :ico_sorki:

Kwiatunio biedna Izunia :ico_sorki:

Co do pomocy mężów to przy Elizie odsunęłam mojego męża od opieki i tym razem
nie chciałam zrobić tego błędu :ico_sorki:
K kąpie Leosia jak go poproszę :ico_sorki: Kupę rzadko przebiera bo mówi, że bardziej
go utytła niż umyje :-D Ale zawsze jest obecny obok i trzyma młodemu nogi :ico_oczko:
Zostanie z nim, ponosi kiedy trzeba i kiedy ja już siły nie mam :ico_sorki:
Jest zdecydowanie bardziej obecny niż poprzednio ale to też dlatego, że i ja zmądrzałam :ico_sorki: :ico_sorki:

Stawiam za 2mce mojego synusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
A jutro ja mam urodziny :ico_oczko: ale od kąd mieszkamy w UK te urodziny są jakieś
takie jak każdy dzień człowiek się tylko starzeje i nie ma z czego sę cieszyć :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 lis 2011, 14:41

Cześć!

Ja to zanim doczytam to coś trzeba zrobić i nawet nie mam jak odpisać :-D

Ale ruch się zrobił niesamowity :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: dla Leosia, nich rośnie Smyk :-)

Izuś no właśnie facetów trzeba czasem postawić przed faktem i rzucić na głęboką wodę,żeby na oczy przejrzeli.

izabella a jakbyś Ty swoejmu Oliwkę zostawiła to co by się działo? Musiałby podołać :ico_oczko:
No i :ico_brawa_01: za wagę. Miałam Ci pisać kiedyś,że przy takiej diecie, jaką masz to kg szybko polecą. U mnie waga stanęła, ale i tak ok, bo 5 kg mniej niż przed ciążą.

Mój Syncio dorasta, bo coraz ładniej śpi w nocy, tzn. ładnie to on spał, ale teraz rzadziej wstaję do niego, o dwóch nocy karmimy sie tylko .... 1 raz :ico_szoking: :ico_brawa_01: Nie wiem, skąd u niego taka zmiana, ale cieszy mnie to bardzo. Pobudka na dobre o 6.30, ale dla mnie to ok, bo spokojnie go nakarmię i mogę szykować Zuzię do przedszkola.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 lis 2011, 15:34

Kocura no to tez ładnie Ci waga spadła :ico_brawa_01:
U mnie 62kg i stoi (ale to waga z przed ciąży) :ico_noniewiem: a chciałabym żeby jeszcze spadła ze 4kg, ale
ja teraz żarta jestem jak nie wiem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ciągle jeść mi się chce.
No i brawa dla Maciusia za spanko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas 2-3 pobudki. Ale za to ostatnio pęknie zasypia 19-20 to już śpi :ico_sorki:
Można na spokojnie Elizką się zająć i przed 21 to już labe mamy :-D

A co do noszenia dzieci to ja jak mam siłę to nosze Leosia, ale staram się nie usypiać
go na rękach jak widzę, że już przysypia to kładę go do łóżeczka :ico_sorki:
Z Eliza mieliśmy ten problem że do wieczornego zaśnięcia to trzeba było ją nosić nawet 2godz. :ico_noniewiem:
Chyba jak miała 2,5mca to ją oduczyłam, bo K się rozchorował a ja nie miałam siły
tak jej dźwigać.
Leoś też nieraz potrzebuje tej bliskości i nie raz zaśnie na rękach, ale w większości
przypadków potrzebuje samotności, kładę go do łóżeczka daje mońka i odlatuje w sekunde :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 lis 2011, 16:54

hej wpadłam tylko zeby powiedzieć że bioderka mamy już ładne, pieluszkowac nie musimy, tylko nóżki szeroko i na brzuszku kłaść

ide zaraz do lekarza, czekam na Przemka bo bedzie za 20 minut to zajmie sie dziećmi :ico_sorki: chyba młodego zaraz obudze bo musze go przebrac i nakarmić a on nadal spi

izabellla :ico_brawa_01: super ze waga tak spadła :ico_brawa_01:
Kocura tobie tez gratuluje tych kilogramów zrzuconych :ico_sorki:
Poszliśmy na ważenie i mój klocuszek waży 5720g więc całkiem nieźle :-D
super rosnie nam duzy chłopczyk :ico_brawa_01:


Maja od rana gada do mnie po imieniu :ico_haha_01: chyba zwraca na siebie uwage w ten sposób :ico_haha_01:

[ Dodano: 08-11-2011, 15:55 ]
Kocura Bura, fajnie wstaje Maciek :ico_szoking: też bym tak chciała a jeszcze mamy dwie pobudki zazwyczaj

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

08 lis 2011, 18:39

Stawiam za 2mce mojego synusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
dla Leosia :ico_brawa_01:

izuś dla Oliwkci też za pierwszy piesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mój Syncio dorasta, bo coraz ładniej śpi w nocy, tzn. ładnie to on spał, ale teraz rzadziej wstaję do niego, o dwóch nocy karmimy sie tylko .... 1 raz :ico_szoking: :ico_brawa_01:
no to gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ostatecznie na dwa razy w ciągu nocy też nie można narzekać:) Ale raz to już wyczyn :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

08 lis 2011, 18:44

Mad mam nadziję że kilogramy nie wrócą, poki co spadaja cały czas

Nina z M. nie mam okazji porozmawiać bo go jeszcze z pracy nie ma, a jak jest to idzie spać.

Marcz sama nie wiem jak kg spadly, ciesze się że waże mniej niz przed ciążą i nadal planuje chudnąć.
Czasem chłopy cofają się po narodzinach dziecka
mój generalnie zaczął sie zachowywać jak zacofany w rozwoju.
a jakbyś Ty swoejmu Oliwkę zostawiła to co by się działo? Musiałby podołać
zgineli by oboje bezemnie.
bo 5 kg mniej niż przed ciążą
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super ze waga tak spadła
dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki:

A ja kupilam sobie dzis perfumy w sephorze, bo jakoś Pani w galerii mnie przygadneła i sie skusiłam. :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 lis 2011, 18:55

Eee, u mnie z ta wagą to żaden wyczyn, to przez tą cukrzycę :-D
Ale też bym jeszcze parę kg chciała, a tu waga stoi jak zaczarowana :ico_noniewiem:
fajnie wstaje Maciek
a kurde, ja nie wiem jak on to zrobił :ico_noniewiem: Ale niech tak trzyma :-D Cycka koło 18, kąpanko i on tak do tej 2 wytrzymał :ico_olaboga: No, ale potem ma tak cycki pełne,że nawet ciągnąć nie musi, tylko łyka :-D
No i my tez już fajnie się zorganizowaliśmy wieczorami i Bąki śpią max. o 20.30 :ico_brawa_01: Maciek przeważnie szybciej niż Zuza.
U mnie 62kg i stoi (ale to waga z przed ciąży)
kurczę, a jak tak kobiety tyją po 20 kg i potem np. 10 nie mogą zrzucić, my to i tak mamy dobrze.
bioderka mamy już ładne
i super :-)
A co Tobie doktorek powiedział?????
A ja kupilam sobie dzis perfumy w sephorze
i humorek pewno troszke lepszy, co? :-)

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

08 lis 2011, 19:10

humorek pewno troszke lepszy, co?
duzo lepszy w czwartek ide na ciuchy, poszukać czegoś ladnego na chrzciny :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

08 lis 2011, 19:11

Izabella piękna waga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja już sama nie wiem .Mała od rana płakała nie cały czas tylko z przerwami a jak ją wzięłam , dałam cyca np to był spokój.Potem miałam dość i poszłam na spacer z nią i jak ręką odjął 2 godz dziecka nie miałam , nie spała cały czas ale nawet nie stęknęła mi.Potem szybko karmienie i pojechaliśmy na zakupy i załatwienia , byliśmy 3 godz i tez nawet nie kwękła a jak przyjechaliśmy do domu to od nowa płacze z przerwami oczywiście . Sama nie wiem czy ja coś źle robię czy jak .Czy to te kilki faktycznie ?

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

08 lis 2011, 19:32

a jak przyjechaliśmy do domu to od nowa płacze z przerwami oczywiście . Sama nie wiem czy ja coś źle robię czy jak .Czy to te kilki faktycznie ?
szkieletorek a może jej jest za ciepło albo za zimno w domu?? bo jak tylko w domu kwęka to może z temperaturą coś jest nie tak??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość