Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

18 wrz 2012, 13:29

hej dziewczyny melduje sie:) nie miałam kompa bo był czyszczony i wymieniali w nim coś :ico_sorki:

meggi_24, pięknie wyszłaś na zdjeciu i fakt nie widac nic ze w ciąży jestes :-D
Ja tak samo brzuszek mam do przodu he he :-)

Agnieszka, ojej Ty chyba pierwsza bedziesz i ciekawe kiedy CC bedziesz miala :-) sylwiab0000, :ico_tort: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mi to ciezko siedziec jest wogole cos robie to zaraz sie mecze juz bym chciała urodzic :ico_sorki:
Nie moge cos ostatnio zasnac chyba mam stracha przed CC i mysle za duzo o tym :ico_sorki: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: |18 Wrz 2012|, o 13:31 ]
juz ostatnio sie pobeczałam bo pomyslalam ze bede musiala zostawic Maje a ona taka przywiązana do mnie :ico_placzek: strasznie wrażliwa jestem szybko mnie do płaczu bierze Wy tak samo macie??? :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 wrz 2012, 20:29

My dzisiaj mamy 8 rocznice ślubu

wszystkiego najlepszego :ico_tort:
kolejna para z tą samą datą ślubu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

19 wrz 2012, 09:12

meggi no ty masz najszybciej termin ale coś czuję że ja cie wyprzedzę :-D
aneta ja to i bez ciąży taka płaczliwa.I też strasznie boję się zostawić Miłosza,nie wiem czy to on bardziej przywiązany do mnie czy ja do niego.
Mam nadzieję że lekarz nie położy mnie wcześniej do szpitala tylko od razu na CC

Ja wczoraj miałam straszną panikę .Chłopaki kilka godzin nie dawali oznak życia,próbowałam wszystkiego,od szturchania brzucha,po jedzenie słodkiego,na prysznicu gorącym skończywszy i nic.Mąż przyjechał i też pół godziny próbował ich dobudzić aż w końcu łaskawie się wybudzili :ico_sorki: ale powiem wam ze już byłam pewna że coś im się stało.Już się ubierałam do szpitala i szykowałam na najgorsze :ico_placzek: pół nocy nie przespałam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

19 wrz 2012, 11:04

Agnieszka, jejku współczuję, ja znam to uczucie, Ania mnie tak kilka razy przestraszyła, ona była mało ruchliwa. A powiedz mi czyy ty wiesz który chłopak Cię kopie?

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

19 wrz 2012, 13:41

Dzieki dziewczyny za życzenia.
ja jak chodze to mam wrażenie, że jak kaczka. Kulam sie z boku na bok
Niemożliwe, na pewno poruszasz sie z gracją niczym modelka :-)
strasznie wrażliwa jestem szybko mnie do płaczu bierze Wy tak samo macie???
podpisują sie pod tym obydwiema rączkami

riterka, o jak miło, że świętujecie tego samego dnia.
Chłopaki kilka godzin nie dawali oznak życia
Mój mały jest ogolnie malo ruchliiwy i najbardziej uaktywnia sie jedynie wieczorem, może to dlatego ze ja ciagle jestem w ruchu. Zresztą z Szymonem tez tak samo miałam.
Agnieszka pewnie twoi chłopcy pewnie ruszają sie non stop jak nie jeden to drugi zasadzi kopniaka i stąd ten stres.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

19 wrz 2012, 16:20

Agnieszka, no lepiej zeby Cie wczesniej nie połozył bo szpitale są beeee :ico_sorki:
Nie cierpie przebywać w szpitalu nawet na chwilę :ico_noniewiem:
To miałaś stracha ja bym tez panikowała bo moja dzidzia to kręci sie cały dzien ciagle i ruchliwa jest bardzo teraz :ico_sorki:

sylwiab0000, ja tez teraz jestem bardzo ruchliwa bo z Maja to sie duzo lenilam szczerze mowiac :ico_wstydzioch: ale nawet jak ostatnio sie w dzień kapalam to tak mnie kopała że az bolało hehe :-)

dzis bylam na zakupach i tyle ciuszkow kupiłam i sweterki takie śliczne były :ico_wstydzioch:
kupiłam tez juz Mai kurtke na zime bo potem nie bede jezdzila z malutkim dzieckiem na zakupy.
Sobie kupiłam apaszke taki morelowy kolor super:) no i jeszcze koszule jedna do szpitala :-)
ogolnie zadowolona jestem z zakupow :-D kaski wydałam troche :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

19 wrz 2012, 16:23

Hejka!

Ja dziś spakowałam torbę. Jeszcze muszę dokupić pampersy i chusteczki nawilżane. Teraz pozostaje czekać.

Agnieszka, też mi sie wydaję że będziesz pierwsza :))

Ja wczoraj też miałam nie najlepszy dzień. Popołudniu mnie tak pobolewał brzuszek, żę wieczorkiem sie popłakałam. Poleżałam pół godziny i przeszło. Chyba to te skurcze przepowiadające. Ale musze Wam powiedzieć że mnie zgaga nareszcie opuściła, odkąd brzuszek poszedł w dół. Za to częściej chodzę do łazienki :ico_noniewiem:

Ja nie jestem płaczkiem, ale za to mega nerwus się ze mnie zrobił. Szczególnie jeżeli chodzi o Bartusia. Chciałabym żeby mnie słuchał, a on nic. Oj muszę często liczyć do 10 :ico_placzek:
meggi_24 napisał/a:
ja jak chodze to mam wrażenie, że jak kaczka. Kulam sie z boku na bok


Niemożliwe, na pewno poruszasz sie z gracją niczym modelka :-)

Ale się uśmiałam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Ja wczoraj miałam straszną panikę .Chłopaki kilka godzin nie dawali oznak życia,próbowałam wszystkiego,od szturchania brzucha,po jedzenie słodkiego,na prysznicu gorącym skończywszy i nic.Mąż przyjechał i też pół godziny próbował ich dobudzić aż w końcu łaskawie się wybudzili :ico_sorki: ale powiem wam ze już byłam pewna że coś im się stało.Już się ubierałam do szpitala i szykowałam na najgorsze :ico_placzek: pół nocy nie przespałam :ico_olaboga:


Chłopaki też maja coraz mniej miejsca. Ale sie nie dziwię że się wystraszyłaś. Musimy być teraz bardzo czujne :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 wrz 2012, 10:21

meggi_24, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 37tc i donoszoną ciążę :-D

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

20 wrz 2012, 11:52

laupina wiem który kopie bo wiem jak sa ułożeni.Jeden jest głowką w dół a drugi odwrotnie i jeden mnie kopie po pęcherzu i spojeniu a drugi po żebrach i żołądku he he
w dodatku ten który jest główką do góry jest o wiele spokojniejszy,a ten drugi to ciągle mnie kopie i kilka razy dziennie ma czkawkę :ico_haha_01:
aneta ja już nie mogę sie doczekać jak będę mogła sobie kupić jakiś ciuch nie ciążowy,tylko czy będę miała możliwość przy maluchach wyskoczyć na zakupy :ico_noniewiem:
meggi hmm z może jednak ty mnie wyprzedzisz :-D


Ja niewyspana bo Miłosz w nocy wymiotował,zaszkodziła mu kolacja mojej bratowej :ico_zly:
Dzisiaj idę na 16stą do lekarza,ciekawe co mi powie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

20 wrz 2012, 13:26

tibby, nawet nie wiesz jak mi to szybko minęło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja też nie umie sie doczekać kiedy sobie coś kupię

Dzis mnie pobolewa spojenie lonowe. Ale skurczy nie ma. Chyba jeszcze te trzy tygodnie się pokulam :-D

Umówiłam się na jutro na pedikiur. Ja już sama nie daję rady zrobić stopek. A jak pojde do szpitala to nie chce jak potwór wyglądać.

Agnieszka, to musi być fajne uczucie mieć dwoje dzieciaczków pod serduszkiem :))

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość