Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

31 sie 2007, 13:43

Mary,

Suwaczek juz masz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

31 sie 2007, 13:45

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

31 sie 2007, 14:35

Mary,

Na temat wyboru imienia to nawet nie wspominaj - strasznie ciezka sprawa!! Ale ja jeszcze poczekam, az moze poznam plec, bo jeszcze nie wiem, kto tam siedzi :ico_oczko:

Moja to tez pierwsza Dzidzia :-) :-)

[ Dodano: 2007-08-31, 15:45 ]
Dziewczyny,

Ja uciekam do domu, wsiadam w pociag i weekend...... :509:
Jak znajde chwilke to wpadne tu do Was jutro albo w niedziele (zeby nie miec za duzo zaleglosci, bo napewno sie rozpiszecie jak zwykle :ico_oczko: )

Zycze Wszystkim milego weekendu i trzymajcie sie!!

Buzka
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

31 sie 2007, 15:51

Hej Hej :-)

Mary witaj w Naszym gronie,zobaczysz jak się szybciutko wciągniesz :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do cen ciuszków,to macie rację normalnie :ico_szoking: ,ale co tam teraz kupimy,to później bedzie na drugą i na trzecia :ico_ciezarowka: hehe
Ja mam na razie tylko spodnie,nie wiem jak długo je ponoszę,bo chyba w nocy znowu mi urósł brzunio hihi,(...a swędz :ico_olaboga:) ,a tu jesień i zima przed nami :ico_noniewiem:

Dziewczyny musimy sobie zrobić sesje zdjęciową naszych brzuszków i sie nimi pochwalic :-D :ico_brawa_01:
Jesu najadłam się fasolki po bretońsku i czuję,ze to był wielki bład :ico_puknij: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

31 sie 2007, 15:58

Hey! równiez dołączam do powitania nowej Stycznióweczki!!!

Jeśli chodzi o ciuchy to ja Kupiłam dwie pary spodni w normalnym sklepie( za kupe kasy jak na spodnie na 4 miesiace chodzenia-99zł), ale doszlam do wniosku ze najwyzej spróbuje sprzedac na allegro. A reszte z ciucholandu - nie wsztydze sie ze tam zagladam. duzo ciuszkow mam z tamtad - sa naprawde ładne, orginalne. nie powtarzaja sie na ulicy a czasami trafiam na "nówki" autentycznie z metka wiec czemu nie, a zwlaszcza ze sie to kupuje za "grosiki"



Pozdrowionka pa pa

[ Dodano: 2007-08-31, 16:33 ]
Ok więc ja zaczynam! Wstawiam fotke zrobioną wczoraj! To właśnie mój brzuchol gigant a do ślubu jeszcze miesiąc :ico_szoking:


Obrazek

[ Dodano: 2007-08-31, 16:34 ]
och zapomniałam wyciąć twarzy :ico_szoking:
nie wyglądam najlepiej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

31 sie 2007, 17:51

Heeejka!
Znowu żeście masę napisały :ico_oczko:
Witam nową stycznióweczkę Mary :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Na pewno będzie Ci tu dobrze z nami :-D
Co do ciuchów to ja poszłam po rozum do głowy jakiś czas temu i praktycznie mam do pracy zestawiki z ciucheksów na cały tydzień :-D Dzisiaj kupiłam 4 bluzeczki :ico_brawa_01: Ale nowe też kupuję. Wiecie co wykryłam?... że w H&M są ciuchy ciążowe i są tańsze niż w sklepach typowo ciążowych i sto razy ładniejsze. Zakupiłam tam tuniczkę i ogrodniczki :-D. Gosia Ty siedzisz w Krakowie to możesz skoczyć do Galerii Kraków, bo ja tam kupowałam.
Madziarka nie chciałam Cię łechtać :ico_oczko: to zdjęcie mnie naprawdę rozczulało na maxa, taki miał tam śliczny dziubek!
No i widzę,że baby-gaga chodzi, zaraz sobie znowu pasek wkleję!
Dobra, znikam na trochę!papatki!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

31 sie 2007, 18:56

ja pracuję w domu, więc kupiłam sobie dresik :-D bo nie potrzebuję ciuchów wyjściowych... taki bez pasków i takich pierdół... wygląda w sumie jak zwykłe spodnie, a był od nich tańszy, uznałam, że kupowanie spodni na 4 miesiące się nie opłaca zdecydowanie... :ico_noniewiem: choć jakbym nie miała co robić z kasą to czemu nie... :ico_oczko:
dostałam wózek po dziecku znajomych, ale jest na amortyzatorach, a ja chciałam kupić na paskach no i ma mdłe kolory... chciałam kupić jakiś zielony, albo jakiś taki,a ten jest beżowy z elementami w niebieską kratkę... w sumie nie ma co narzekać, ale jeśli będę miała kase i siły to chyba kupię sobie własny wózeczek...
poza tym dziś zarejestrowałam się na usg genetyczne :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

31 sie 2007, 19:31

Fintifluszka pisze:poza tym dziś zarejestrowałam się na usg genetyczne

co to za usg? :ico_noniewiem: nic nie wiem! mogłabyś mi wytłumaczyć?
Marcia! :ico_brawa_01: fajny brzuszek :-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

31 sie 2007, 19:38

Goonia specjalnie dla Ciebie, te zdjęcia były robione 9 miesięcy temu w Boże Narodzenie :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mam nadzieje ze nie macie mi za złe ze wkleiłam te zdjęcia :ico_oczko:

marcia_pod, śliczny brzusio, tylko nie rozumiem tego tekstu
marcia_pod pisze:och zapomniałam wyciąć twarzy
nie wyglądam najlepiej


nieładnie tak mówić :ico_nienie:

Witaj Fintifluszka, dawno nie zaglądałaś. ja tez się zastanawiam na czym polega takie usg.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

31 sie 2007, 19:42

madziarka81 pisze:Goonia specjalnie dla Ciebie,

Ojej :-D dziękuję bardzo!!!!no on mnie powala po prostu :ico_buziaczki_big: jeszcze trochę sobie popatrzę i w końcu będę chciała chłopczyka a nie dziewczynkę :ico_haha_01: Jesteś kochana! No i jeszcze dałaś to moje ulubione zdjęcie :-D Dzięki jeszcze raz!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość