Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

12 mar 2008, 16:14

Hej Kobietki!!!!
U nas dziś nocka fajna. co do przewijania w nocy to robię to tylko jeśli przesiusia spiocha, albo zrobi kupkę.
Z proszków uzywałam Lovela, ale dostał po nim uczulenia. Przeszłam na Jelp Fresh i jest super. Bardzo delikatny i ciuszki są po nim mięciuteńkie. Używałam też Dzidziusia i też jest fajny. Lovela jest dla mnie najmocniejszy i najbardziej chemiczny. Dzidziuś ma w sobie płatki mydlane.
Co do leżenia na brzuszku to Karolek bardzo to lubi :-D A jeszcze bardziej jak lezy na brzuszku na moich kolanach. Wtedy jedmo biorę często trochę wyżej i mu się robi "półeczka" na ramionka i wtedy jeszcze bardziej się podnosi :-)
Na cycusiu Karol wisi różnie od 5 do 20 min.
Justyna superancko masz z tymi ciuchami. Też bym tak chciała.
CleoShe piękne fotki. Szczególnie mnie rozbraja to co mu wystaje nóżka z kombinezonku.
iwona83 pisze:Renia moja Majka tez uwielbia lapki do buzi
no Karol tez ostatnio pakuje cały czas rączki do buzi i lubi też ssać moje ...hehehe...jak go jakos tak trzymam blisko buzi, to przykleja się natychmiast :ico_haha_01:
Renia0601 pisze:Cloe u może jakieś mleczko na ulewania AR
to mleko naprawdę działa, pomogło córci mojej koleżanki.
Pinko Ulcia śliczna, no i wciąż nie mogę się nadziwić, że ma takie włoski :-D
Renia0601 pisze:pinko, o naewt znalazłam tego rogalika z tatusiem
no u mnie też taki rogal cześto występuje. Jedna pediatr mówiła, żeby to wyćwiczyć żeby go nie było inna znowu że to normalne i samo minie. To się robi od tego, że w naszych brzuszkach nasze miśki tak się wyginały.
Reniafajnie że zakupiłaś cyfrówkę, bo wreszcie można dokładnie podziwiać Arturka :-) No śliczne dziecię :-D
Gosia czy Ty już jesteś w Kielcach, czy dopiero będziesz? Czekam na wieści.
A tymczasem ... miłego dzionka wszystkim. pa!

[ Dodano: 2008-03-12, 15:17 ]
Acha! I gratuluję Wam silnej woli i straconych kilogramów. Mnie się nadal ćwiczyć nie chce. Wystarczająco ćwiczę jak sprzątam, piorę, prasuje i taskam wózek :ico_oczko: .

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

12 mar 2008, 17:34

Hej dziewczyny
Mój bąbel rogala nie robi :ico_oczko: a w nocy przebieramy się jak śpiocha przesika, albo jak smrodek poczuję-ale to drugie się raczej nie zdarza

Ja prałam w jelpie, a teraz w loveli, ale jelp jest moim zdaniem lepszy, pytałam tylko o płyn, bo to trzecia opcja, a chciałabym wypróbować co najlepsze...

My dzisiaj poszliśmy do babci i jak wracaliśmy to nas taaaki deszcz złapał, a folii nie wzięłam, bo jak wychodziliśmy to ani jednej chmurki nie było na niebie, dobrze, że szliśmy pod wiatr-w prawdzie nic nie widziałam bo mi ulewa w oczy siekała i na dodatek ledwo wózek pchałam bo tak wiało, ale przynajmniej Gabiemu do wózka nie napadało, swoją drogą to mały dobie spał w najlepsze :ico_oczko:

zraz idę pieluchy prasować i ciuszki
A dzisiaj zamówiliśmy w końcu nowy wózek, tylko, że kolor sobie na zamówienie zażyczyliśmy więc do 2 tygodni musimy czekać...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 mar 2008, 19:19

Fintifluszka, to gdzie wkońcu ten wózek kupujecie??

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 mar 2008, 21:45

Dziewczyny ale mam zakwasy po tej silowni ale sie nie poddaje jeszcze chyba troche w domu pocwicze :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 mar 2008, 21:46

Goonia pisze:Pinko Ulcia śliczna, no i wciąż nie mogę się nadziwić, że ma takie włoski :-D

Dziękuję bardzo :-) Twoj Karolek też przystojny mężczyzna i ma taki śliczny uśmiech
Fintifluszka pisze:A dzisiaj zamówiliśmy w końcu nowy wózek, tylko, że kolor sobie na zamówienie zażyczyliśmy więc do 2 tygodni musimy czekać...
:-)
A jaki to wozek będzie? Masz jakiegoś linka?

My już po kąpieli, po jedzonku, Ulek śpi sobie smacznie. Jarek moj pojechał na zakupki do marketu, a ja mam chwilkę dla siebie. Jakiś filmik sobie obejrzę, potem długa kąpiel i spanko :-) A jutro kolejny dzionek... też Wam tak szybko czas leci? Ja właściwie nie mam na nic czasu, dzień mija szybko od karmienia do karmienia, spacerek 2-3 godzinny, potem Jarko z pracy wraca, kąpiel, jedzonko, spanko... i tak co dzień :-)
Miłego wieczorku i do jutra :-D

[ Dodano: 2008-03-12, 20:49 ]
iwona83 pisze:Dziewczyny ale mam zakwasy po tej silowni ale sie nie poddaje jeszcze chyba troche w domu pocwicze :-D

Ja się zapisuję na fitness, też będę miała zakwasy... hehehhe Już się nie mogę doczekać :-) Rozruszasz się i zakwasy się skończa, a kondycja będzie coraz lepsza :-) Powodzenia

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 mar 2008, 22:01

pinko pisze:Ja się zapisuję na fitness, też będę miała zakwasy... hehehhe Już się nie mogę doczekać Rozruszasz się i zakwasy się skończa, a kondycja będzie coraz lepsza Powodzenia


no ja teraz na silownie a jak bede w polsce chce isc na aerobik chodze dopiero tydzien na silownie ale powiem ze czuje sie jakas lzejsza wiem ze jeszcze efektow nie ma ale to chyba psychicznie tak dziala

mariola nie umiem sie z toba na gg spotkac wiec pisze tutaj ogladalam zdjecia z sylwestra chyba 2004 to na jednym zdjeciu majka jest bardzo do julki podobna jeszcze jak ma ten dresik zalozony

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

12 mar 2008, 22:27

Czesc dziewczyny.

Ja po całym dniu jestem tak wykonczona ze nawet czasami nie mam siły napisac cokolwiek, czesciej podczytuje :-)

Jutro idziemy z małą na szczepienie i z Patrykiem do logopedy tak wiec dzien pełen wrazeń :-)
Co do karmienia piersią ja cały czas karmie i nie dokarmiam sztucznym mlekiem,na szczescie nie ma takiej potrzeby bo Martynka ładnie przybiera na wadze. A spedza przy cycusiu czasu róznie. Od 5 minut do nawet pół godziny.
W nocy czasami ją przebieram ale nie zawsze,najczesciej nad ranem. a piore w dzidziusiu i jestem zadowolona.

A skoro się pokłóciłaś z teściową to musiał być porządny powód, bo pamiętam, że jak dziewczyny opisywały swoje kłótnie z teściami to Ty pisałaś, że nie narzekasz na mieszkanie z nimi, że teściowie są w porządku.
zawsze jakies niedomówienia u nas były,po prostu nigdy o tym tak nie pisałam.Pokłóciłysmy sie bardzo porzadnie, na tyle ze moge powiedziec ze ta kobieta dla mnie nie istnieje :ico_sorki: Przykro sie to mówi ale niestety tak jest. Poszło w zasadzie o Patryka, za bardzo ingeruja w nasze zycie i wygłaszaja chore teorie o swoim wnuku :ico_zly: Co do Martynki to widzieli ja ostatnio 4 tygodnie temu i w ogóle sie nia nie interesuja.Jakby nie istniała.

dlugo mieszkały z teściami i prawie im się związki porozpadaly, ciezka proba dla malzonkow... niestety.
to prawda,zobaczymy jak bedzie u nas, na razie maz trzyma moja strone, mamy sie wyprowadzac stad

Pinko ale Twoja królewna ma włoski :ico_brawa_01: Strasznie mi sie podobają :ico_brawa_01:

Renia super fotki Arturka :ico_brawa_01: Duzo zdrówka :ico_sorki:

Fintifluszka rzeczywiscie dobrze masz z tymi ciuszkami, zdjecie super,Kuba ma
fajna mine :ico_brawa_01: Pochwal sie wózeczkiem :ico_sorki:

ciągle pstrykam jakieś fotki, ale mi się nie chce ich wstawiać .

Klaudia w takim razie musisz sie poprawic, uwielbiam ogladac zdjecia :ico_oczko:

Iwona super zdjecie Mai w podpisie. widze ze zawziełas sie z siłownia, ja nie mam tyle samozaparcia a chciałabym tez pocwiczyc.

CleoShe, własnie dojrzałam zdjecia Norbercika. Super :ico_brawa_01:



Goonia pisze: Karol tez ostatnio pakuje cały czas rączki do buzi i lubi też ssać moje ...hehehe...jak go jakos tak trzymam blisko buzi, to przykleja się natychmiast
Martynka robi tak samo :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-12, 21:28 ]
Uff, no to nasmarowałam posta :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale ciezko jest odpisac jak ma sie duze zaległosci, samego czytania jest z pół godziny a potem wszystko mi sie miesza :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-12, 21:43 ]
A tu kilka zdjęć


Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

12 mar 2008, 23:54

Wózek zamówiliśmy na allegro, miałam to zrobić w poniedziałek, ale facet nie odpowiadał na maile, a chciałam koniecznie sama kolor wybrać-w sumie tylko dlatego, że była taka mozliwość wybrałam właśnie ten wózek, bo miałam upatrzony inny, ale tylko u tego sprzedawcy mogłam sobie zamówić dowolny kolor, bo to producent... wkleje zdjęcie jak wózek przyjdzie-sama jestem ciekawa jak będzie wyglądał :ico_oczko:

Ja zawsze ćwiczyłam w domu bardzo regularnie, ale na studiach miałam aerobik przez semestr i polecam-jeśli prowadząca jest dobra to na drugi dzień się ruszyć nie można, bo wszystkie mięśnie są wymęczone, oczywiście z czasem jest lepiej, ale po pierwszym razie nie mogłam wejśc po schodach...

Madzia Martynka na drugim zdjęciu wygląda przesłodko :ico_brawa_01:
madziarka81 pisze:Pokłóciłysmy sie bardzo porzadnie, na tyle ze moge powiedziec ze ta kobieta dla mnie nie istnieje
:ico_olaboga: ważne, że Maciek jest po twojej stronie

idę się kąpać i spać... Gabriel chyba pierwszy raz od tygodnia, albo i więcej, śpi w swoim łóżeczku :ico_noniewiem:
A mojej psinie coś oczko dzisiaj ropieje-mam nadzieję, że jej przejdzie do jutra, przemyłam solą fizjologiczną... Muszę przyznać, że odkąd Gabik jest z nami to moja sunia zmądrzała bardzo-dalej demoluje podwórko i ma bardzo rozwiniętą potrzebę niszczenia :ico_oczko: ale jej stosunek do dzidziusia i to jak zaakceptowała wszystkie zakazy i jak się słucha, jest zadziwiające i cieszę się, że nie ma z tym problemu, bo niektórzy się muszą psów pozbywać, bo nie są w stanie zaakceptować nowej sytuacji

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 mar 2008, 02:47

Madzia, słodka ta Martynka i czuprynkę ma tak samo jak Ula od Pinko. A Patryk jaki poważny przy malutkiej siostrzyczce.. żeby jeszcze się tak zachowywał.

A dzisiaj.. znaczy się już wczoraj.. największą radością jaką Norbert mnie obdarował to był moment kiedy leżał na mnie, ja mu do uszka powiedziałam "Kocham Cię" a on zaśmiał się szeroko i głośno jakby i jemu te słowa niezwykłą radość sprawiły..

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

13 mar 2008, 09:08

Hello :ico_haha_01:

Ja dzis od rano tak sie wkurzylam,ze az sie poplakalam,ja to takie cieple kluchy jestem o byle co placze,no ale jak sie nie zenerwowac.Mam dzis o 12:00 z malym rehabilitacje,a oddalam dowodzik na przeglad i nie mam czym jechac,wiec zadzwonilam do meza czy nie moze wczesniej z pracy wrocic albo na godzinke sie zwolnic zeby z nami pojechal,to sie na mnie wydarl,ze on nie rzuci teraz wszystkiego,ale zeby jechac ze swoim kumplem i jego psem do weterynarza to potrafil robic np do 10:00 i miec reszte dnia wolnego :ico_zly: :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly: .....Normalnie jestem taka zla,ze mnie zaraz rozerwie...
Dobra uciekam bo jeszcze musze zaprowadzic Julie do przedszkola buziolki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość