Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

20 kwie 2008, 22:24

kasiekk, spokojnej nocki pa :ico_oczko:
hejka gdzie Wy tradycyjnie jak ja sie pojawie to nikogo nie ma :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 kwie 2008, 22:28

Kasiu papa

Madziu T juz nie ma w domu, byl od piątku do dziś do 15 :ico_haha_01: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tak strasznie szybko minął ten weekend...
i znowu wieczor i znowu pustka :ico_noniewiem:

dzis odpuscilam orbitka..pomylam podlogi starczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

20 kwie 2008, 22:33

Natashka, nie martw sie szybko zleci i znowu bedziecie razem :ico_oczko:
to mialas cwiczenia przy myciu podlog wiec orbitek moze poczekac na inny czas :ico_sorki:

ja ogarnelam troche bo jutro nie bede miala kiedy a jak wrocimy to mi sie nie bedzie chcialo :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 kwie 2008, 08:08

dziendoberek witam sie z herbatka
gdyby slonko zawsze tak swiecilo to by sie czlowiekowi zawsze wstawac chcialo :-D

za chwilke wychodzimy, na poczte, na zakupy i na spacerek... obiad zrobie gdy maly zasnie... pranko juz schnie od 7 a ja mam tez dzis w planach pogrzebanie na ogrodku :ico_haha_01:

nocka ladnie przespana, tyle ze wlasnie obudzil sie o 7 :ico_haha_01:

Madzia daj znac co u ortopedy :ico_oczko: powodzenia

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

21 kwie 2008, 08:55

dzień dobry
u nas nocka ok , pobudka o 7 :ico_oczko:
brak słoneczka :ico_placzek:
Natashka, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: trzymaj sie kochana T przyjedzie najszybciej jak to będzie możliwe na pewno niedługo :ico_sorki:
magda75, powodzenia u ortopedy :ico_sorki:
mój T pojechał wstawić samochód na warsztat będzie tam aż 3 tygodnie :ico_olaboga:
a oto jak wygląda samochód
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/232624.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 kwie 2008, 11:35

Hej.

patka no groźnie wygląda to autko - :ico_sorki: :ico_sorki: że nic się nie stało mężulkowi :ico_olaboga:

A my dziś byliśmy na 9.20 u okulisty - i teraz od 12 co 30 minut - cztery razy muszę Wiktorkowi zakropić krople . Na 15 idziemy na badanie. Najgorsze jest to, że mały gdzieś przed 13 powinien zasnąć i będę zmuszona podać mu dwie dawki na śpiąco :ico_noniewiem: Pewnie go obudzę, ale trudno.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

21 kwie 2008, 19:14

witam!
nocka ok

jutro też ide do pracy,są egzaminy w gimnazjum i nasi nauczyciele siedzą w komisjach ,ja nie chciałam to teraz mam zastepstwa i to od 8 aż 7 lekcji,tzn lekci 5 a potem 2 godz na świetlicy,wszystkie klasy jutro mam prócz 1,a w środe też na 8 i 6 lekcji ,jadna z 1 klasą i pięć z 3 klasą,kaski więcej wpadnie :ico_brawa_01:

u nas chwile pokropiło przedtem,ale bylismy na spacerku bo ciepło jest,tzn teraz juz chlodniej

gotuje zupkę na jutro

rano przyjdzie tato do kacpra,potem ok 10 zmieni go moja siostrzenica bo rodzice muszą byc w sądzie jako swiadkowie i potem po znowu tato zmieni Agę,ja wróce ok 15 dopiero

Patka no wygląda niedobrze, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dobrze że mężulkowi nic nie jest :ico_sorki:
Kamizela daj znać co u okulisty :ico_sorki:

ide zaraz kąpać pierdółkę ,a potem m jak miłosć,frytki zaraz też usmażę :-D
potem zajrzę jeszcze na chwilke,muszę poszukać czegoś,bo jeszcze do końca nie zdecydowałam co z nimi bede robić,moze cos fajnego rzuci mi sie w oczy :-)

narazie zmykam

[ Dodano: 2008-04-21, 19:15 ]
normalnie jestem w szoku że od rana nikogo tu nie było :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-21, 19:15 ]
normalnie jestem w szoku że od rana nikogo tu nie było :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-21, 19:16 ]
normalnie jestem w szoku że od rana nikogo tu nie było :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 kwie 2008, 20:21

Wizyta u okulisty - absurd !!!

Wiktor podczas badania siedział mi na kolanach. I powiedzcie mi, jak takiemu ciekawemu świata brzdącowi zbadać wzrok - usiłowałam trzymać go w bezruchu, ale okazało się to niemożliwe. To obrócił główkę, to zamknął oczko - porażka.

Sama okulistka też mnie doprowadziła do śmiechu - bo niby coś jest nie tak, ale ona tak do końca nie może tego stwierdzić ... Kurde babo jak nie potrafisz badać takich maluchów to powiedz - poszukam specjalisty. Jej diagnoza to ... astygmatyzm na lewym oku. Mam zgłosić się w czerwcu i jeśli wada nie zniknie to przepisze okulary. Jak ja utrzymam okulary na nosie rocznego dziecka ???

No nic, po lekkim załamaniu umówiłam się z koleżanką, że pojedziemy do okulisty z prawdziwego zdarzenia - jej córeczce z lipca też ucieka oczko. Była już raz bo mała miała zatkany kanalik łzowy. Badanie jest brutalne, bo dziecku rozszerza się oczko takim metalowym przyrządem ale wtedy mam pewność, że zostanie dokładnie zbadany i zdiagnozowany. Mam nadzieję, że to jednak nie będzie nic bardzo poważnego ... Jeśli jednak nie to trudno - będziemy leczyć. Okulary to nie koniec świata.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 kwie 2008, 20:49

dobry wieczorek
u nas dzis pieknie bylo, i ponad 5 godzin razem na dworku bylismy
maly teraz juz od godziny spi a ja mam wolne, ale chyba sie wczesniej poloze spac bo mnie cos muli....

Kamizela oby Wiktorek nie musial nosic okularkow (choc to nie tragedia) oby okazalo sie ze nic mu nie dolega
my z Oskim do roku czasu chodzilismy na czeste kontrole do okulisty przez to jego wczesniactwo ale na szczescie nic nie bylo, a to badanie z tym metalowym czyms straszne bleee :ico_olaboga: niektorym dzieciaczkom az pkaly zylki w oczach :ico_olaboga:
no ale w sumie nie ma innego wyjscia by przebadac dokladnie oczko takim maluchom


Kasia fajnie ze wiecej kasiorki wpadnie, zawsze mozna na cos fajnego wydac :-D

Patka ale autko wyglada :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: matko uderzylo tez w jakis duzy samochod?? dobrze ze Tomkowi sie nic nei stalo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 kwie 2008, 20:51

Nat ty mnie nie strasz :ico_olaboga: Ale zdaję sobie sprawę, że będzie mnóstwo płaczu.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości