mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

02 mar 2009, 17:40

Iwciu napewno juz umyłas okna to teraz bardzo prosze do mnie :-D Też mam takie brudne :ico_szoking: Wczoraj mówie mężowi że chyba je umyje a on przecież za miesiąc znowu będziesz myła bo święta to poczekaj jeszcze troche :-) Fajnie mu się mówi, bo przychodzi wieczorem i niewidzi jak są brudne. Jeszcze w tym tyg. ma padać więc chyba poczekam do nastepnego :-) Ojjjj Kati u nas tak samo było, nawet niewiem z kąd te zatwardzenie się wzięło u Martynki :-) A jak byś jej spróbowała tą lewatywe zrobić :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 mar 2009, 21:38

Maziu jutro będę,po południu,migiem okna będą czysciutkie :ico_oczko:

Jutro w południe mamy wizytę u dentysty,ciekawe jak tym razem ją Bartek zniesie :-D .Ostatnio było bez płaczu :ico_brawa_01: .Edulitko a jak Nikolcia z ząbkami,lapisujecie dalej czy coś innego wam zaproponowali.

biorę się za PIT-a ,bedzie z głowy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 mar 2009, 23:35

Wpadam się wam pożalić na koniec dnia :ico_placzek:
Jechałam dziś przez miasto i wjechałam w niezonakowaną dziure wyciętą do asfaltowania i przebiłam opone i skrzywiłam felge. Jak zaparkowałam na poboczu po trawniku chciałam dojść zobaczyć w którym dokładnie miejscu to dziursko i dlaczego nie oznakowane skoro robole sobie je wycieli do zalania i wdepłam w ogromne psie nonono :506: zaczełam dzwonić na policje aby przyjechali i spisali mi protokuł co bym mogła od miasta dostać odszkodowanie - dzwoniłam na 997 4 razy i na 112 3 razy ale nikt nie odebrał więc po 45 minutach wydzwaniania dałam sobie spokój mąż wymienił mi koło na dojazdówke a jutro mam do wulkanizacji jechać i znowu kilka stówek pęknie :ico_noniewiem:

Nie czytałam wnikliwie co pisałyście ale z tego co doczytałam Iwciu pytałaś o leczenie zębów Niki - już nie llapisujemy ale na to ozonowanie już się trzy razy umawiałam a to angina a to inne przeziębienie i ciągle coś w przyszłym tygodniu znowu mam tam dzwonić.
Dobranoc kobitki

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 mar 2009, 23:41

Edulitko dzień faktycznie nie do pozazdroszczenia :ico_placzek: ,ale nie martw się jutro bedzie lepiej.Koło chyba aż tak dużo nie kosztuje,buciki opłuczesz i będzie ok ,a poza tym nie możesz się denerwować i to jest najważniejsze :-)

buziaczki,do jutra :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

03 mar 2009, 10:57

cześć

Edulitko- to miałas nerwy; ja własnie niedługo wybieram sie na jazdy bo juz tak dawno nie prowadziłam samochodu, ze postanowiłam sobie wykupić 10 jazd i oswic z samochodem po kilkuletniej przerwie, jak zrobiłam prawo jazdy to troche jeżdziułam i przestałam i teraz sie boję, a mężus obiecał mi auto kupić jakies mniejsze bo tym naszym duzym to napewno nie dam rady, zreszta szkoda by było go przytrzeć, hihi

chloe- dobrze, ze zguba znaleziona

Pogoda wczoraj była ładna ale dzisiaj znowu posiaklizna łe..i nie ma co robic

Dzwoniłam do przedszkoli zapytac czy coś wiadomo o przyjeciach ale nic nie chcą powiedzieć dopiero za miesiąc, martwie sie czy go przyjmą bo do trzech przedszkoli złożyłam a słyszałam ze jak się do kilku składa to odrzucają, paranoja, nie mam znajomości, sąsiadke poprosiłam o wsparcie bo troche zna ta dyrektorke bo jej mała tam chodzi moze cos to pomoże, zobaczymy

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 mar 2009, 12:11

Ojjj Edulitko to miałas przeboje :-) Racja ty się niemożesz denerwować :ico_nienie: Iwciu u nas dzisiaj coś za oknem pokrapuje więc z mycia okien nici :-D Była sąsiadka na kawie poklachałyśmy, dobrze jest tak z kimś pogadać. A tak wiecznie siedze tylko i się zaczynam nudzić a dziś mi już zleciało teraz troche posprzątam obiadek i po Martynke do zerówki. a sąsiadka ma córke Julke w wieku Matyldzi więc mała ma kolezanke :ico_brawa_01: No i razem będą chyba chodziły do przedszkola, ta mała już chodzi do żłobka i ma już zapewnione przedszkole a Matyldzie trzeba zapisać. U nas od 15 marca zapisuje się dzieci które już chodzą do przedszkola a od 1 kwietnia te które pójdą poraz pierwszy. Ciekawe czy moja się dostanie. :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 mar 2009, 12:41

Dziewczynki u nas też masakra z tymi przedszkolami nawet jak wszystkie będą przepełnione to tylko 80 % dzieci mogą przyjąć a co z pozostałymi 20% ? Ja w sumie teraz ciąża i nie musze oddawać Niki ale zależy mi aby rozwijała się wśród rówieśników to bardzo ważne uczy się dziecko współistnienia w grupie. Nie ukrywam że wolałabym zeby ją przyjeli bo tteż bym chwile w ciągu dnia odsapneła - zobaczymy jak to się ułoży.
Mąż pojechał do wulkanizacji i ciekawa jestem ile zaśpiewają za wyprostowanie felgi i nowe opony :ico_noniewiem: ostatni brakuje nam pieniędzy a dodatkowe wydatki pchają się drzwiami i oknami.
Mery - napewno się wdrożysz w jeżdżenie tego się nie zapomina a po 10 jazdach to będziesz jeżdzić jak Kubica :ico_haha_02:
Mazia, Iwciu - nie martwcie się uważam na siebie i na ile moge powstrzymuje nerwy :-) ale są chwile gdzie i święty rzuci mięsem :ico_oczko:
U nas pogoda bezsłoneczna ale nie pada więc na jakiś spacer zaraz pójdziemy do póżniejszego sklikania :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

03 mar 2009, 21:28

Hej! Tylko na moment wpadłam.
edulitko, współczuję takich przygód :ico_szoking:
mery, fajnie że zajrzałaś. A kiedy nam wyślesz zdjęcia Kornelka??
mazia, ja od ciebie nic nie dostalam, od iwci również (chloe1@op.pl)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

03 mar 2009, 22:56

Witajcie laleczki :-D

jaki miałma dziś pomyślnie intensywny dzień :ico_haha_01: ,to nie uwierzycie,załatwiłam wszystko co zaplanowałam.Jka wyszliśmy z Bartkiem przed 11 z domu,to wróciliśmy przed 15 :ico_szoking: .Złożyliśmy PIT, byliśmy u dentysty-było mniam :ico_oczko: (tak powiedział Bartek po wizycie),nie było płaczu a było borowanie dwóch ząbków :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01: .Super :-D Tak się Bartek dotlenił,że po 20 już spał :-)

Chloe-ja nie wysyłałam żadnych fotek i dlatego ode mnie nic nie dostałaś :-)

Edulitko i jak dzis humorek :ico_noniewiem:

zajrzę jeszcze później :-)

[ Dodano: 2009-03-03, 22:50 ]
jestem ponownie,wysłałam kilka fotek,więc teraz jak któras nie dostała a chce prosze się upominać :-D

zmykam spac,buziaki,do jutra :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

04 mar 2009, 10:45

witam

Iwciu- dzieki za fotki, chłopaki super a mały juz śrubokrętem włada :-)
Maritka- nie zaglądasz a fotki sliczne małe jak dwie blizniaczki

Edytko- i jak samochód?

Chloe- postaram sie w najblizszym czasie cos wysłać bo dawno nie posyłałam wam zdjeć

Miłego dnia, pochmurno i nudno u nas a ja mam @ więc nienajlepiej się czuję, dobrze ze obiadu nie muszę robic mam z wczoraj. Miałam w piatek jechać do mamy bo Daniel jedzie do warszawy i po drodze by nas zostawił na kilka godzin ale mama sie rozchorowała i nici z wycieczki, a tak mi sie nudzi ostatnio w tym domu...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość