Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

07 gru 2007, 13:35

wisienka pisze:bardzo boli mnie jak mnie ciągnie

lepiej skonsultuj to z lekarzem

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

07 gru 2007, 16:33

byłam dzisiaj u lekarza mam ostre zapalenie ucha,nosa i gardła,dostałam antybiotyk więc chyba koniec z piersią,lekarz powiedział ze niby mozna go brac i karmic ale wolałby zeby nie karmic a ściagac i wylewac.od ostatniego karmienia minęło 10,5h a ja nie czuje nadal ze pierś przybrała

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

07 gru 2007, 20:00

wisienka pisze:od ostatniego karmienia minęło 10,5h a ja nie czuje nadal ze pierś przybrała

często nie czuć, żeby przybrała ale pokarm się zbiera. Odciągaj im częsciej tym lepiej to pobudzisz pierś do pracy.

Ja dziś tez byłam u lekarza i dostałam duomox a Tobie c o przepisał? Przy tym leku spokojnie mozna karmić tylko nalezy przyjmować zaraz po karmieniu, żeby lek się rozszedł po organiźmie i zdążył przed następnym karmieniem.

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

07 gru 2007, 20:37

ja dostałam Amotax,wiesz co ja i tak miałam bardzo mało mleka w piersiach,mały po karmieniu cyckiem dojadał 40-50 ml mleka,cokolwiek zjadłam mały miał kolki,męczył i on się i ja ,najgorsze były nocki,jak budził się co chwile,a w dzien jak siedział po godzine czy półtorej przy piersi nie miałam czasu zeby pośiwęcić uwagę córce.wiec jesli mi zaniknie sam pokarm to juz nie wróce do piersi,a raczej pewne ze zaniknie jak nie bedę ściagać,no chyba ze mi tak mocno nabierze pierś że odciągne żeby nie czuć bólu.Przy córci było dla mnie bardzo ważne żeby karmić ją piersią,teraz już się tak przy tym nie upieram,karmiony był 5 tygodni piersią,mleka modyfikowane są z probiotykami,wiele lekarzy mówi ze niczym sie nie różnią właściwościami od mleka matki

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

07 gru 2007, 21:38

wisienka pisze:mleka modyfikowane są z probiotykami,wiele lekarzy mówi ze niczym sie nie różnią właściwościami od mleka matki
w to to nie uwierzę nigdy
ale to jak będziesz karmic to jest Twój wybór.
Antosia karmiłam 10 miesięcy później musiałam przerwać ze względu na ciążę ale żałowałam bardzo z tego powodu. Frania mam zamiar karmić też jak najdłużej

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

07 gru 2007, 23:29

wiesz co ja chcę i nie chcę...sama nie wiem :ico_noniewiem: uwielbiam karmic bo czuję taką bliskość z małym,ale te kolki...no i nie mogę poświęcić tyle czasu dla córci ile ona potrzebuje,niestety jestem sama z dwójką dzieci,maż pracuje za granicą i bardzo żadko jest w domku
nakarmiłam małego niedawno piersią,on tak się wtulił i szukał cycusia ze się zlitowałam,ciekawe jaki bedzie efekt :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

07 gru 2007, 23:46

musisz uważać co jesz niestety
ja daję Franiowi 2 kropelki esputiconu 2 razy dziennie przed posiłkiem i pomaga. Podobno skuteczny jest też infacol tylko moj synuś go nie toleruje i zwraca.
A karmienie piersia to jest coś pieknego i niepowtarzalnego.
Ja tez jestem całymi dniami w domu sama z dwójeczką bo mój G wraca do domu ok północy a idzie na 10-12 zależy kiedy. Uszy do góry, dasz radę i nie poddawaj się

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

08 gru 2007, 20:08

bozenka74 pisze:infacol
podaje go Filipkowi właśnie
bozenka74 pisze:A karmienie piersia to jest coś pieknego i niepowtarzalnego.
zgadzam się całkowicie
bozenka74 pisze:dasz radę i nie poddawaj się
dzięki :ico_oczko: zabaczymy jak to będzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

09 gru 2007, 19:52

wisienka, pisz jak Ci się udaje


A gdzie reszta mamusiek? tak dużo nas tu było brzuchatek a z dziecmi tylko we dwie zostałysmy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

09 gru 2007, 23:16

bozenka74 pisze:pisz jak Ci się udaje
Oj kiepściutko :/ sciągam bardzo mało pokarmu,prawie nic...ten antybiotyk co biore wcale nie pomaga :ico_noniewiem: teraz pada mi na drugą stronę :ico_placzek: idę jutro do lekarza

włąśnie my tu tylko dwie zostałysmy,a gdzie reszta mamusiek ??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość