NICOLA_1985

25 gru 2009, 11:33

hej :-D
ja stawiam :ico_tort: z okazji moich 24 urodzin :-D :-D :-D
drugiego :ico_tort: z okazji skonczonego 17 tygodnia :-D
i trzeciego :ico_tort: z okazji skonczonych 27 miesiecy mojej Karoliny :-D
mła :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

26 gru 2009, 00:20

Nicola, dziękujemy za torciki :) Ze wszystkich okazji ślę życzenia, wszystkiego najlepszego i duuużo zdrówka :)
Aleś Ty młoda :-D Fajnie masz

A ja faktycznie postawię za mój 15 tydzień :) Czas leci :ico_tort:

mmarta, ja nie laska, ja chuderlak jestem ;) Co prawda mam teraz nadprogramowe kilogramy ciążowe, ale i tak mniej niż w poprzedniej ciąży, bo ważę tylko 57 kg. A na tym samym etapie z Bartkiem jak i z Damianem ważyłam o 3 kg więcej :D Teraz właśnie kilogramów mniej a brzuszek okrąglejszy, bo ten ze zdjęcia, jak tak patrzę, płaski jest ;) hehe Tak więc wszyscy orzekli dziewczynkę ;)

Święta jednak mijają na obżarstwie, więc po świętach i Nowym Roku na pewno nadrobię "zaległości" kilogramowe :D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

27 gru 2009, 17:16

Cześć Laseczki!

Nikola, wszytskiego najlepszego z okazji wszystkich wymienionych przez Ciebie okazji!!! :ico_brawa_01: No faktycznie - młodziutka jesteś :-D

Martalka, no to trzymam po cichu kciuki za dziewczynkę! :ico_oczko:

mmarta, jak tam Igusia? Mam nadzieję, że po chorobie nie ma już śladu i maleńka może normalnie jeść :ico_sorki:

Skoro mowa i wadzę, to ja we Lwowie przytyłam 1 kg, a dzisiaj się zważyłam po Świętach i okzało się że schudłam 1,5 kg. Nie wiem jak to jest możliwe, bo objadałam się wszytskim :ico_szoking: . Czyli podsumowując - waga tak jakby się wyrównała i jest teraz taka jak przed ciążą. Wydaje mi się tylko, że obwód pasa się trochę zwiększył, czuje po spodniach - nadal noszę te normalne, ale w pasie już zaczynają być przyciasne.

A tak wogóle, co u Was? Jak spędziłyście Święta i czy cosik na Sylwestra planujecie?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 gru 2009, 22:40

julchik22, ale fajowy avatarek :ico_brawa_01:
NICOLA_22, :ico_brawa_01: ale okazji do swietowania :ico_brawa_01: i dzieki za torcik :ico_brawa_01:
Martalka, no to ja trzymam kciuki za ta Twoja dziewczynke :-D

Iga wreszcie lepiej ale powiem wam ze ta choroba to masakra :ico_olaboga: mysle ze juz za nami i miejmy nadzieje ze nie bedzie nawrotow(chociaz czytalam ze moga byc :/ )

NICOLA_1985

27 gru 2009, 22:57

hej
święta i po świętach... :-)
ja tylko sie wpadam przywitac. dzisiaj zaliczone pierwsze konkretne kopniaczki, ponaciskałam brzuch i był odzew wiec dzidzia juz kopie tak ze czuje nawet pod ręką jak przyłoze do brzucha :-D :ico_brawa_01: to chyba taki prezet spozniony dla mamy na urodzinki :ico_oczko: :-D
mni ostatnio jakoś wybrzuszyło :-D :ico_ciezarowka: spodnie ciązowe znalezione wiec juz sie nie martwie ze sie nie zmieszcze w swoje.. bo sie nie mieszcze... :ico_haha_01:
dobranoc wszystkim postaram sie byc jutro.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 gru 2009, 23:05

NICOLA_22, witaj :-)
brawa za mocne kopniaczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 gru 2009, 23:54

Nicola, oooo, zazdroszczę cichutko i pozytywnie tych kopniaczków... ja nasłuchuję plusków i drżeń, ale nawet jak czasami coś czuję, to chyba mi się wydaje :)
Fajnie że i tak to już taaak niedługo i u mnie, u nas wszystkich!!

Zdrówka dla Igusi!! oby bez nawrotów!

julchik, super avatar :)
Ja spędziłam święta rodzinnie. Nawet fajnie było.dzisiaj po tym obżarstwie wybraliśmy się na spacer nad morze.
A Sylwester- piętro wyżej, czyli u brata. Z dziećmi oczywiście, więc żadnych większych szaleństw. Ale sporo ludzi będzie. Ja nie wiem jak dzieciaki tam zasną ale może, kto wie.
Trzeci mój bezalkoholowy z rzędu :ico_haha_01:


hehe, dzięki za kciuki za dziewczynkę. Okaże się, okaże :)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

28 gru 2009, 12:26

Hejka!

Mmarta, super, że Igusia czuje się lepiej! :ico_brawa_01:

Nicola, zazdroszczę kopniaczków! :ico_brawa_01: Ale fajnie! :ico_brawa_01:

Martalka, a mój pierwszy bezalkoholowy - jakoś tak aż dziwnie :ico_oczko: . No ale jak mowisz, że będzie dużo ludzi, to przynajmniej powinno być wesoło. My narazie nie mamy żadnego pomysłu na Sylwka, bo akurat tak się składa, że wszyscy nasi zajomi gdzieś wyjeżdżają - albo wycieczki last minute, albo do znajomych z innych miast. My też mamy zaproszenie ale jakoś nam się nie chce ruszać w podróż na 2 dni. Zobaczymy co wyjdzie w ostatniej chwili :ico_haha_01:
Dzięki za uznanie dla mojego jenota na głowie :-D - zawsze marzyłam o takiej czapce i we Lwowie przypadkiem na taką trafiłam - w 17 stopniowy mróz - w sam raz :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 gru 2009, 12:34

Martalka, kurcze u mnie to chyba 2 bezalkoholowy chociaz juz sie gubie :ico_oczko: jeszcze jeden na bank przede mna -bo karmienie wiec dojde do wprawy :-D
julchik22, ja Ci powiem ze mi sie tez by nie chcialo nigdzie jechac na sylwka :ico_oczko:

wiecie co normalnie ja to mam pecha a raczej Iga :ico_placzek: ona chyba znowu ma poczatek zapalenia krtani :ico_olaboga: oby nie :ico_sorki: bo chyba oszaleje :ico_olaboga: \

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 gru 2009, 12:59

mmarta81, trzymam kciuki za Igusię! :ico_sorki:

mój pierwszy bezalkoholowy, choć z pewnością jeszcze jeden będzie (czyt. z powodu karmienia) :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość