Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 paź 2011, 21:08

Wiesz co dziś jakiś czas po bara bara coś troszku poleciało ze mnie że spodnie miałam przemoczone( nie jakoś po kolana ) , ale nie wiem czy to wody
hmm, no nie wiem trudno cos powiedziec,amoze podjec do szpitala i niech sprawdza, u nas maja taki specjalny plyn, podajesz wkladke oni pryskaja i zabarwia sie u nich na jakis kolor i wtedy wiedza, ze to wody,ale chyba tez na USG mozna sprwdzic czy ubylo wod czy nie nie

Kocura_Bura, o zobacz a ja myslalam, ze kazde dziecko na zoltaczke

U nas Erys tez mial, byl zolciutki, nawet oczka mial zolte, nie byl tez naswietlany,ale jesc za bardzo nie chcial i tracil na wadze, ale potem bylo ok, zaczal przybierac i nie wzrastal poziom bilirubin i moglismy wyjsc po tygodniu do domu

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 paź 2011, 21:13

amoze podjec do szpitala i niech sprawdza
Nie nie będę jechać .Nic mnie nie boli , znaczy prócz pleców ale to nie to i od tego jednego razu minęło jakieś 4 godz i nic nie było więc nie ma sensu .

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 paź 2011, 21:17

znaczy prócz pleców
a nic nie mow, mnie krzyz do teraz boli, troche ciezko chodzic i wstawac,pewnie ciezka noc przede mna przez ta plecy

A maly tak sie rusza, ze lo matko,malo comi skory nie przebije :ico_olaboga:

[ Dodano: 09-10-2011, 21:18 ]
szkieletorek, no to jak uwazasz,jak nic sie nie dzieje to moze faktycznie nie to.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 paź 2011, 21:20

a nic nie mow, mnie krzyz do teraz boli, troche ciezko chodzic i wstawac,pewnie ciezka noc przede mna przez ta plecy
A maly tak sie rusza, ze lo matko,malo comi skory nie przebije :ico_olaboga:
No to możemy sobie rękę podać widzę . Jeśli chodzi o plecy.
Bo moja od kilkunastu dni to raczej spokojna jest .Rusza się codziennie ale nie jakoś bardzo energicznie by mi ból sprawiało.

Idę chyba poprasować ubrania i może się położę bo zmęczona jestem .

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 paź 2011, 21:23

to raczej spokojna jest, Rusza się codziennie ale nie jakoś bardzo energicznie by mi ból sprawiało
oj moj to tak energicznie sie porusza, gdzie on tam miejsce znajduje to ja nie wiem, a boli nie zawsze, ale jak boli to az krzyknac sie czasami chce z bolu

To lec kochana, odpoczywaj, juz nie prasuj dzis, pozno juz.

Ja tez lece,spiaca cos jestem, ide sie klasc spac, do juterka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 paź 2011, 21:30

To lec kochana, odpoczywaj, juz nie prasuj dzis, pozno juz.
Ja tez lece,spiaca cos jestem, ide sie klasc spac, do juterka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
A nie dużo mam , a wole na bieżąco bo jak mi się wielka sterta uzbiera ro wtedy ciężko mi sie zabrać.
No trzymaj się i dobrej nocki :)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 paź 2011, 22:59

Pati jako s dałam rade, co prawda dziś nie byłam z dziećmi na spacerze, bo ciągle czymś zajeta byłam, nawet zupki wielki gar ugotowałam i 2 ciasta upiekłam i prań kilka zrobiłam, a od kad mam suszarkę do ciuchów to nie prasuję ich bo sa śliczne i mieciutkie po wysuszeniu:) I sasiadów odwiedziłam i koleżanka mnie odwidziła. Wieczór tylko ciężki bo po kąpieli położyłam elize spac a ona biedna w ryk i ryczy i ryczy a akurat wtedy młodym musiałam się zająć, biedulka moja, ale poszlam do niej potulałam, ukochałam porozmawiałam, powiedziałam, ze kocham. ale to moze zeby, 5 wychodza, bo pcha biedulka rece do buzi, już ma palca jednego pogryzionego bardzo. Ale serducho mi się krajało, że nie mogłam z nia posiedzieć ale nie mogę pozwolić sobie na zbytnie rozczulanie bo będzie to wykorzystywać co wieczór.
Teraz czekam na męża bo musze sie wykąpać i głowe umyć, a nie chce małego zostawiać samego

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 paź 2011, 01:55

Dziewczyny cholera może czy wody płodowe mogą byc zabarwione lekko krwia?

Brzuch mnie czasem pobolewa jak na okres ale baardzo rzadko i baaardzo delikatnie , nawet nie wiem co jaki czas bo tak rzadko .Cholera nie ma z kim to skonsultować inie wiem czy czekac czy wszystko ok .Mala sie rusza lekko wiec chyba nic jej nie jest

[ Dodano: 10-10-2011, 02:59 ]
Dalej się ze mnie sączy z krwia i chyba czop mi odchodzi albo odszedł bo takie cos bardzo gęste. Brzuch nadal bardzo rzadko pobolewa.

Czemu to się w nocy musi dziac ?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 paź 2011, 05:58

Kochane mam wiesci od szkieletorek, dostalam smsa o 05:43

Pojechalam do szpitala, bo wody sie laly i chcialam sprawdzic. Teraz mam robione KTG . Niestety skurcze calkiem ustaly i jesli nie urodze do 2 godzi. to dostane kroplowke i rodzimy.
Nie jestem zadowolona bo nie chcialam miec wywolanego porodu. ALe trudno.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 paź 2011, 08:30

szkieletorek, trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :ico_sorki:

Kocura Bura
, to Ty jestes dobrze przygotowana, masz kilka opcji ubioru. Ja kupiłam takie coś:
Obrazek
na to mam biały sweterek podszyty polarkiem i dwie czapki do wyboru, polarową lub bawełnianą, gdyby jednak nie było tak zimno. Mam nadzieję, że Piotruś nie zmarznie :ico_sorki:

elibell, ja właśnie mam takie załamania wieczorami z bezsilności. Oby z kazdym dniem było lepiej. Mój Piotruś nie chce wcale smoczka, nawet raz nie zassał, wypluwa i się krztusi, do tego strasznie się denerwuje jak mu go podaję. Tracę już nadzieję, że się uda, a faktycznie ułatwiłoby to znacznie zajęcie się Wiką. Brawa dla Dorianka za skończone 4 tyg :ico_brawa_01:

Oby jednak Oliwka izabelllli123 nie miała mocnej żółtaczki :ico_sorki:

Piotruś się budzi...
Ostatnio zmieniony 10 paź 2011, 09:38 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość