Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

02 gru 2008, 15:53

Renia0601, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Arturka, on sam juz chodzi??

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 gru 2008, 15:57

brawa dla Arturka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

renia mam do ciebie pytanko jak sciagasz filmy z tego peb to rozpakowujesz (oczywiscie jak sa juz wszystkie) przy tym pierwszym czy ostatnim bo kurcze jak sciagam te bajki to jest ok a filmy pisze ze jest jakis blad moze ja cos zle robie

wiem ze napisalam bez sensu ale mam nadzieje ze mnie zrozumialas

[ Dodano: 2008-12-02, 14:59 ]
a co do tego odchudzania jak sobie pomysle ze teraz sie mecze a za rok moze znowu bede w ciazy i znowu bede musiala sie odchudzac to mnie bierze

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 gru 2008, 16:58

czesc ja ylko na sekund piec bo melka pisze ze mna.mi po ciazy zostalo niedowagi 2 kg.bo wazylam przed ciaza 56 a teraz 54 ale zaczynam jesc drozdzowki na sniadanko i juz 0,5 kg do przodu

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 gru 2008, 17:02

oj Mariola ty tu niedowaga a my nadwaga

krzeselko uczydelko pierwsza klasa Majka jest zabawka zachwycona

[ Dodano: 2008-12-02, 18:53 ]
ale sie tu cisza zrobila

my zaraz sie idziemy kapac

chce robic dzisiaj albo jutro pierniczki na swieta bedzie to moj pierwszy raz ciekawe czy mi wyjda

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 gru 2008, 19:56

No witam musze pochwalic moja Amelke (odpukac) jest grzeczna jakby dziecka nie bylo byla u mnie kuzynka na klachach i ona nas zadziwila.Teraz czuje kupe ale zaraz ide ja kapac.Zmykan narazie pa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 gru 2008, 20:00

Cześć dziewczynki, jakoś cały ranek nie miałam kiedy do Was zajrzeć. Byłyśmy kontrolnie u lekarza, z uszkami juz lepiej, leki mam jej jeszcze do czwartku dawać :-)
Nocka u nas dzisiaj ciężka była, mam nadzieję, że dzisiejsza będzie lepsza.

:ico_brawa_01: dla Majeczki, że daje mamie rano pospać i jest grzeczna :-)
Renia0601 pisze:Artur dzisiaj śmiało już wstaje i sam idzie, ma nawet pierwsze przejście przez próg za sobą, to teraz będę mogła tylko zaglądać podczas snu.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Asikk pisze:Dziewczyny Kamcio juz sie nie budzi na mleczko o 24 3 noc, moze już tak na stałe!!!

Oby :-)
iwona83 pisze:ogladalam wczoraj zdjecia z tamtego roku kurcze ale ja gruba bylam normalnie jeden wielki slon

hehehe, wszystkie pewnie wyglądałyśmy jak słonice :ico_oczko:
iwona83 pisze:najgorsze jest to ze czuje sie taka obwisla zadnej jedrnosci nie ma sie smieje ze jak biegne to mnie tylek boli bo sie skora obija o siebie musze sie przejsc na jakas silownie mam nadzieje ze jak bede w polsce to pochodze sobie na aerobik

Też mnie to dobija, po urodzeniu Uli, byłam chudsza niż przed ciążą, wagę można powiedzieć miałam wymarzoną i jak dla mnie idealną, a teraz przytyłam już 7kg... jak tak dalej pójdzie, to będę wyglądać jak w 9 miesiącu ciąży, nie będąc w ciąży :ico_placzek: Muszę iść na aerobik, chcę od stycznia, ale Jarek mówi, żebym poszła w grudniu :-) Choć wciąż mi powtarza, że kocha mnie właśnie taką jak jestem i dla niego jestem idealna i piękna. Ale mi to przeszkadza, źle się czuję i nie podobam się sobie. Nie chcę za kilka lat wyglądać jak mamuśka, z tłustymi włosami, nieumalowana i przytyta, z 20 kilogramową nadwagą... :ico_olaboga:
aniulka8503 pisze:Ja ciągle mówię sobie, że od poniedziałku zacznę ją znowu...ale jakoś się nie udaje...

Bo za drugim razem gorzej się za nią zabrać, już wiesz jak to jest i wiesz czego się spodziewać, też ją kiedyś stosowałam i drugi raz jej nie zastosuję.
misia85, biedny Dawidek, Ula już lepiej z uszkami, ale też przez to przechodziłyśmy :-) na szczęście obyło się bez antybiotyku.
Renia0601 pisze:Ja właśnie coraz bardziej teraz się różnym zabezpieczeniom przyglądam, na kurki od kuchenki by mi się przydały bo często dzisiaj do nich dochodził chciał majstrować.

Ulek też mi majstruje przy kurkach, szafki otwiera już bez żadnego problemu, nawet potrafi sobie już powoli wysunąć listę, którą blokowałam drzwi od szafek.
iwona83 pisze:a co do tego odchudzania jak sobie pomysle ze teraz sie mecze a za rok moze znowu bede w ciazy i znowu bede musiala sie odchudzac to mnie bierze

Na mnie to właśnie ciąża podziałała jak dieta odchudzająca, więc się tym nie martwię :-)
iwona83 pisze:krzeselko uczydelko pierwsza klasa Majka jest zabawka zachwycona

Dobrze wiedzieć :-)

Uciekam obudzić mojego mężulka, bo zaraz kąpanko :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 gru 2008, 20:24

Cześć dziewczyny.

U nas wczoraj niespodziewane odwiedziny kolegi, który w Irlandii mieszka, Gabriel się na Euro załapał :ico_oczko:
dzisiaj poszliśmy do cioci, która natomiast od 4 lat w niemczech urzęduje. tym razem ja się nachapałam :ico_oczko: bo dwie pary fajnych nowych spodni dostałam-przywiozła mamie, ale za małe na nią :-)

Teraz Gabriel z tatą brykają, jak zacznie się marudzenie to dopiero będziemy kąpać.

Brawa dla Artura i Dawidka za chodzenie :ico_brawa_01:

Ja mam dzisiaj gorącą linię z moim tatą, bo wypytuje co na mikołaja naszemu łobuzowi kupić, siedział kupę czasu w baby-maxxie, chciał kupić konia na biegunach, ale panie mu powiedziały, że dla takiego malucha to niebezpieczne, powiedziałam mu o garnuszku, ale nie mieli, w końcu nic nie kupił, ale ma na oku jakiego robota (??) :ico_noniewiem: ale jak Iwonka mówisz, że krzesełko fajne, to może mu podrzucę ten pomysł, tylko on się złośći, że teraz wszystko jest edukacyjne i dziecko od małego jak ten dziobak się uczy liczyć i że chciałby kupić coś po prostu do zabawy, więc nie wiem czy "uczydełko" w nazwie mu się spodoba :ico_haha_01: pierwotnie miały być sanki, ale dzisiaj usłyszał, że będzie zima bez śniegu i zrezygnował...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 gru 2008, 20:40

iwona83, ja z przyzwyczajenia rozpakowuję zawsze pierwszy part, a błąd Ci może wyskakuje bo nie masz kodeków albo programu do odczytywania tego formatu. najlepiej zrób scereena tego błędu i zobaczymy

Justyna to dziadek ma nie lada wyczyn kupić dobrą zabawkę i tak zainteresowania nią będzie nie więcej niż 10 minut :ico_oczko:
Marcin właśnie usypia bąbla a ja instaluję need for speeda nowego :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 gru 2008, 20:45

Renia0601 pisze:tak zainteresowania nią będzie nie więcej niż 10 minut :ico_oczko:


wlasnie tym krzeselkiem majka jest bardzo zainteresowana jak go dostala ok 15 to do teraz sie jeszcze nim bawi z zaciekawieniem

[ Dodano: 2008-12-02, 19:46 ]
my juz okapane tylko dzisiaj majke poloze pozniej spac bo wstala dopiero przed 15 cos mi sie wydaje ze juz zaniedlugo majka przestanie spac w dzien

[ Dodano: 2008-12-02, 20:15 ]
Renia juz chyba wiem jaki blad robilam sciagnelam jeszcze raz i sie udalo ciekawe jak bedzie z innym filmem

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 gru 2008, 21:37

Ulek już śpi, mam nadzieję, że nockę ładnie prześpi.
Justyna, garnuszek jest w leclercu na trzebnickiej i jest niedrogi, bo kosztuje około 70zł :-) Ja chyba go właśnie kupię.
Iwona, mi się wydaje, że Ulek też powoli nie będzie chciała spać w dzień, bo rano np już nie śpi, tylko po południu :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość