Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 cze 2007, 23:11

Frydza, trzymam kciuki!!! Asiulka, za Ciebie też, szkoda, że brak informacji ...
Madziorka, mam nadzieję, że Twój sen był proroczy :-D :-D , jutro zabieram się ostro za mycie podłóg hehe.

A do mnie dzwoniła przed chwilą znajoma z którą kontakt urwał mi się jakieś 2 lata temu i pyta czy to prawda, że rodzina nam powiększyła ... dodam, że ona nadal mieszka w Wawie ...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 cze 2007, 02:13

dziewczyny nie spijcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking:
[glow=red][size=200]NASZA FRYDZA URODZILA.... DZIS O GODZ OO.10.... SLICZNA CZARNULKE WIKI!!! MALA WAZY 3500... MA DLUGASNE PAZNOKCIE A MAMUSIA JAK NAPISALA JEST HAPPPYYYY!!!! ALE SUPER CO???????????????????/
FRYDZA GRATULUJE RAZ JESZCZE!!!!!!!!!!!![/size]
[/glow]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
NO MUSIALAM WAM TO DZIS ZAKOMUNIKOWAC....DOBRZE ZE JESZZCE NIE SPALAM!! TAKIE WIESCI NIE MOGA CZEKAC NA JUTRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BUZIAKI DLA MAMUSI I MALUTKIEJ!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-23, 02:21 ]
jeszzce frydza dopisala ze po porodzie musieli ja uspic i wydobyc lozysko recznie :ico_szoking: :ico_szoking: bo nie chcialo sie urodzic. a teraz ok,lezy .... no to juz zmykam i tak pewnie niektore z was pobudzilam smsami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

23 cze 2007, 03:25

Jeszcze raz, Frydza, serdecznie gratuluję!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 cze 2007, 08:03

FRYDZA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szybko poszlo

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

23 cze 2007, 10:02

:ico_olaboga: Gratulacje dla kolejnej Mamuski!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :-D

My dzis pierwsza noc bez tesciowej - Mały jest dosc grzeczny, budzil sie w nocy z trzy razy na karmienie z cyca - io dziwo, nie wisial na mnie po 3 h tylko po 20 minut, wiec ok. Troche mamrocze, ale od mamrotania mamy smoka-niestety - Maly tak wymagajacy, ze bez swojego NUKa zajezdzilby tu wszystkich :-) Krzysio w pracy a ja leniuchuje. Zaraz moja kumpela wpada, wiec uciekam..
Jeszcze raz GRATULACJE :D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

23 cze 2007, 10:28

Frydza gratulki raz jeszcze :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

No dziewczyny do dzieła bo lipcówki już się rozdwajają :ico_szoking: :-D

JuliI fajnie ,że mały był spokojniuki.Julka za to całą noc na cycu wisała aż zaczęłam nieć schizy, że pokarm tracę bo mi normalnie już cycków brakowało.Myślę jednak , że chciała się poprzytulać , tylko dlaczego akurat w nocy ? :-D

A ja mam dzisiaj rocznicę ślubu.......6 już :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 cze 2007, 10:59

[size=200]frydza serdeczne gratulacje [/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

acia gratuluje rocznicy slubu

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 cze 2007, 11:20

Frydza serdecznbe gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja mma pytanie mojemu maluszkowi na policzku wyszly takie 3 malutkie jakby pryszcze co to jest :ico_noniewiem: ?? powiedzcie :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 cze 2007, 11:57

madziu z tego co wiem to maluszkom wyskakuja rozne kropki i krostki i to podobno normalne...tak mi polozna mowila,bo moj nie raz mial czerwone,ale pozniej mu schodzily i mial taka biala krostke jak sie urodzil,ale mu zeszla i tez mowili ,ze ok...a moj bidulek ma chyba zoltaczke,mam go ciagle karmic,zeby zbladl i karmie go kiedy tylko chce i juz dzisiaj jest jasniejszy :ico_brawa_01: jutro polozna przyjdzie zobaczyc czy juz lepiej...
madziorka a ja wit d jednak nie daje,polozna powiedziala,zeby go do slonka troszke dawac :-D

[ Dodano: 2007-06-23, 11:58 ]
najgorsze to,ze ja mam go nawet wybudzac do jedzenia,ale na szczescie nie protestuje hi hi

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

23 cze 2007, 13:19

Frydza serdeczne gratulacje

Mojego Franka też ważyli na golasa tylko w pampersie i nic nie odejmowała pielęgniarka :ico_szoking:

Madziu nie przejmuj się Franek też ma jakieś dziwne wyskakujące i znikające krostki. A teraz jeszcze zrobiły mu się potówki dookoła szyi. :ico_noniewiem: pudruję mu to może zejdą?

dziewczyny a gdzie ten wątek z czerwcowymi dzieciami bo nie mogę znaleźć?

[ Dodano: 2007-06-23, 13:23 ]
Za nami już pierwsze kolki :ico_olaboga: mały tak strasznie krzyczał, smarowałam mu brzuszek maścią majerankową ale nie bardzo pomagało, na chwilkę uspokajał się przy cycu ale zaraz znowu płakał. Pomógł espumisan w kropelkach. Ale i tak mały cały czas przy cycu w nocy.
Zastanawiam się czy na noc nie dać mu butelki :ico_wstydzioch:
wczoraj już normalnie nie miałam siły, bałam się że zasnę i go utopię jeszcze

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość