Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 lut 2008, 22:37

Jaśnie Pani zabiła mi ćwieka :-D !!!!! Dzięki, dodałam do obserwowanych aukcji. I będę myśleć hihi. Jaśnie Pani, to trafiła Twoja mama z kocykiem!!

Asiu, mam nadzieję, że ta wyspka szybko Emilce zejdzie i nie będziesz musiała iść z nią do lekarza.

A tak w ogóle to ja już się będę żegnać - spadam pod prysznic i idę spać, może w tą noc Helenka będzie lepiej spała... Ech, pomarzyć zawsze można :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 lut 2008, 22:41

magda26 pisze:Dominiko ten to straszny bleeee

hehe ja go mialam kupic, ale mi sie graco okazyjnie trafil :ico_oczko:
ania1980 pisze:Jaśnie Pani, to trafiła Twoja mama z kocykiem!!

:-D :-D to nie kocyk, tylko material na kurtki :-D :-D :-D z polarku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 lut 2008, 22:42

Jasnie Pani :) pisze:magda26 napisał/a:
Dominiko ten to straszny bleeee

hehe ja go mialam kupic, ale mi sie graco okazyjnie trafil


upssss :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 lut 2008, 22:44

Jasnie Pani :) pisze:
ania1980 pisze:Jaśnie Pani, to trafiła Twoja mama z kocykiem!!

:-D :-D to nie kocyk, tylko material na kurtki :-D :-D :-D z polarku :ico_oczko:

upssss, tak to jest jak się czyta jednym okiem (drugie śpi) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 lut 2008, 22:45

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: nawet Wam "s" tyle samo w "upssss" wyszlo :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

11 lut 2008, 22:51

fajny nawet tylko kola wielgachne

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 lut 2008, 23:00

Ale tu wrze na temat wozkow Obrazek super super i jakie przejezyczenia Obrazek Jutro bede wieczorkiem bo jade do ARUSIA i bratowej na caly dzien Obrazek DOBRANOC Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

11 lut 2008, 23:27

Ło matko,ale naklikałyście. Nie spodziewałam się. No ale tematy na czasie. Mi sie ten wózekmadzi baardzo podoba. I te kolory takie nasycone. Ja bym chciała jak najlżejszy. Ale skoro mówicie, że jak lekki to do nonono....?? Sama juz nie wiem. tego kloca juz sie tyle nadźwigałam, że mam dość.

Dla Leośka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Co do żółtka to można podawać od 7 miesiąca pół żółtka co drugi dzień. Jednak ja bym odradzała na miękko. Bezpieczniej ugotować. Jak ja dałam Tomkowi spróbowac ostatnio na miękko to później właśnie żygał dlatego teraz juz nieprędko spróbuję.

Lucy ja Ci dam przepis na danko dla Oliego.
Ugotuj jajko, przetnij na pół i jedną połówke żółtka rozgnieć widelcem. Nastepnie wlej 100 ml przegotowanej wody i do zagęszczenia użyj kaszki ryzowej. Pycha, Tomek sie zajadał. A jak Oli lubi kaszki to na pewno tez mu posmakuje. zresztą to pełnowartościoy posiłek. Ja dodaję zamiast kaszki zwykłej taki Misiowy Ogródek marchewka i groszek, ale w UK pewnie tego nie mają.
Co do zupek jesli sama gotujesz dawaj więcej marchewki to będzie bardziej słodka i może wtedy będzie jadł.

Mój Tomek to normalnie mały żarłoczek. jak tylko widzi, że cos robię w kuchni to mlaska i ślinę przełyka hehe. A wiperdzielajuz wszystko co tylko mu dam.
Makaronu nie podaje no bo to gluten i trzeba ostroznie. To znaczy można pomalutku wprowadzac, tylko nie za duzo na raz.

frydza super foteczki Wikusi.

Asiu może te plamki u Emi to taki jak u nas. My mamy na rączkach. W srode lekarz.

A ja dzis byłam na zakupkach. Moje rodzeństwo ma za tydzień urodzinki i musiałam cos im kupić. to znaczy na razie siostrze kupiłam złote kolczyki, a dla brata nie mam pojęcia :ico_noniewiem:

Tomkowi kupiłam dwie rewelacyjne czapeczki z daszkiem na lato. Była przecena i tarfiłam okazję 4,7 za sztukę. A jakie kolory mówie wam. I jeszcze chustkę na główke ze snoopym. Także dziś zakupki łepetynkowe hehe.

A tak w ogóle to ja już nie mam sił do tego mojego dziecka. Ogólnie jest grzeczny i kochany, ale pod warunkiem że jestem obok. Nie moge nic zrobić, ani na minute wyjść z pokoju, nawet do kibla musze kombinować. Jak na ręce go biore to jest super. Ale gdzie z takim ciężarem robić mu jedzenie, albo coś innego? Kiedy to sie skończy wreszcie??

A powiedzcie mi czy wasze dzieci też tak genialnie operują nogami??
Tomek traktuje je ja druga pare rąk. Normalnie zabawki trzyma nogami i sobie obraca, jestem w szoku. Potrafi jedną rzecz rekoma a druga nogami trzymac i sobie wymieniać hehe. Do cyrku go chyba sprzedam :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 lut 2008, 23:43

A tak w ogóle to ja już nie mam sił do tego mojego dziecka. Ogólnie jest grzeczny i kochany, ale pod warunkiem że jestem obok. Nie moge nic zrobić, ani na minute wyjść z pokoju, nawet do kibla musze kombinować. Jak na ręce go biore to jest super.

u nas to samo :ico_szoking:

czasem sadzam go tylem do drzwi jak chce szybko wyjsc do kuchni i wtedy mi sie udaje.. ufff

w kuchni musi lezec w foteliku.. i wtedy ok..

ogolnie chodzi o to zeby ktos dotrzymywal mu towarzystwa czy jak????

jasnie pani to mi zabilas gwozdzia, :ico_noniewiem: rzeczywiscie wozek z dwoma raczkami nie moze byc prowadzony jedna.. :ico_puknij: hmm nie pomyslalam..
a ja musze miec jedna reke wolna bo lubie sobie przez koma pogadac :ico_noniewiem:

jasnie tez wozek to dopiero jak taczki wyglada hehe dobrze ze zrezygnowalas :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-11, 22:45 ]
kamila u nas nozki tez smigaja hihi, moze nie tak perfekcyjnie jak u tomka.. ale generalnie odgrywaja obecnie znaczaca role w zyciu leosia :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 lut 2008, 23:55

madziorka hihi pisze:jasnie tez wozek to dopiero jak taczki wyglada hehe dobrze ze zrezygnowalas

ee, nie tego mialam kupic, tylko tego co ani linka dawalam, a ten to tylko pokazywalam, ze dlugi jak cholera

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość