Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 wrz 2012, 11:14

dziekuję dziewczyny za zyczonka i komentarze odnośnie Oliwki
No to skromnie.Moja jak zaczęła wstawać tylko to już łącznie miała kilka lub kilkanaście guzów. Wczoraj szła i się wywróciła.Górnymi ząbkami przecięła brodę w 2 miejscach.Krew się lała okropnie a płaczu było bardzo dużo. Hmm ale nie wiem czy już tego nie pisałam wam.
pooki co u mnie takich wypadków nie było :ico_sorki:
izabelllla123, dziękuję za kolejny przepis
nie ma za co :-)
ja robię jeden biszkopt i w zależności jaki urośnie dzielę na 2 do 3 blatów, i kremu mi wystarcza na wszystko, włącznie z zakryciem całego tortu kremem jako dekoracji.
mojego kremu trzeba zrobic wtedy 2 porcje :-D

U mnie mała mowi niewiele tak mi sie przynajmniej zdaje: mama, tata, dada, baba, dzieci /co dosłownie brzmi dzici/, kici, daj, nie, no i krobi kosi kosi łapci i przybija 5 i pokazuje paluchem chyba tyle jakos na teraz nie kojarzę :-D

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

20 wrz 2012, 11:25

Szkieletorek ja barwiłam wiórki :) Mam barwnik w proszku. Do kieliszka trzeba wlać trochę wody, wsypać barwnik i wymieszać, a potem przelać to do miski z kokosem i znowu wymieszać. Jeśli kolor jest zbyt blady najlepiej dolać jeszcze wody z barwnikiem.. i nie wyspuj zbyt dużo,bo lolor wyjdzie bardzo ciemny:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 wrz 2012, 14:46

potem przelać to do miski z kokosem i znowu wymieszać
No ok ale ten kokos ma być namoczony w wodzie ??


Moja kosi kosi robi ,bije brawo, przybija piątkę daje część , noski eskimoski i czasem żółwika daje hehe
Ale tak jak chyba ladybrid napisała to zależy czy się z dzieckiem siedzi i uczy tego. Jeśli nie bawię się z mała w daną rzecz i nie powtarzamy tego codziennie to nie będzie umieć.

Powystawiałam kilka rzeczy na allegro i już część się sprzedała.Kaska wpłynie i może zaszaleje choć jak znam siebie to wszystko wydam na małą.
Wystawiłam żele nowe na ząbkowanie , kurtki jesienno zimowe,śpiwór do spania 12-18 m i inne.Jeśli ktoś byłby zainteresowany to pisać podam link na priv. Nie chce mi się wystawiać tutaj w sklepiku.
Popołudniu jedziemy na kawkę do znajomej Agi.Pogoda pod psem bo pada więc nudno w domu.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 wrz 2012, 15:15

Powystawiałam kilka rzeczy na allegro i już część się sprzedała.
ja tez sprzedaję na allegro od małej mam 8 kartonów ubrań już muszę wziąc się kiedyś i to wystawić

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 wrz 2012, 15:31

Dziewczyny ja mam swojągrupe sprzedazowa ubranek dzieciecych na FB. Sa tez inne. Jak ktoras zainteresowana podesle linka, tam szybciej sie wystawia zdjecia :-)

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 wrz 2012, 15:45

ja własnie wystawiłam ubranko ze chrztu do sprzedazy na allegro bo zalega mi w szafie. Zobaczymy czy sie sprzeda :-D

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

20 wrz 2012, 15:57

potem przelać to do miski z kokosem i znowu wymieszać
No ok ale ten kokos ma być namoczony w wodzie ??
Tyle wody ile potrzeba do rozpuszczenia barwnika ja na duże opakowanie wiórek dałam kieliszek.Samego kokosa w zwykłej wodzie się nie moczy. Jak wlewam wodę z barwnikiem i mieszam to wiórki z barwnikiem zabarwiają się, ale i wilgotnieją więc najlepiej poczekać z nakładaniem na tort aż przeschną lekko,bo będzie wygodniej obsypywać :)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 wrz 2012, 20:18

sprzedaję na allegro od małej mam 8 kartonów ubrań już muszę wziąc się kiedyś i to wystawić
A nie zostawiasz dla następnego dzidziusia?
Ja po małej nic nie wyprzedaję z ubranek bo może się przydać. Oczywiście wolałabym synka ale jak będzie córcia to tez będę szczęśliwa.
Jak ktoras zainteresowana podesle linka
Ja nie mam fb.
Samego kokosa w zwykłej wodzie się nie moczy.
Aha .No bo mi znajoma mówiła że skoro będę chciała kokos zabarwić to pewno muszę cały zamoczyć w wodzie bo jak inaczej najdzie tym kolorem.
wystawiłam ubranko ze chrztu do sprzedazy na allegro bo zalega mi w szafie
Ja nie kupowałam nic na chrzest typowego.

Lili śpi, ja wcinam kolację i oglądam serial.
U znajomej pogadałyśmy sobie ,mała chodziła cały czas bo to nowe miejsce więc zwiedzała.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

22 wrz 2012, 11:07

A nie zostawiasz dla następnego dzidziusia?
Ja po małej nic nie wyprzedaję z ubranek bo może się przydać. Oczywiście wolałabym synka ale jak będzie córcia to tez będę szczęśliwa.
zostawiłam kilka mega najładniejszych reszta na sprzedaz, jak cos kupie nowe, bo nie odpusciłabym sobie szału i gorączki zakupów przed porodem :-D

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

22 wrz 2012, 14:18

Witam;)) Nie ma mnie tu ostatnio za często :ico_wstydzioch: Ale czasu gdzieś mi brak na kompa...
Małej zęby trzy na raz idą, maruda jest straszna.
Powoli chodzic zaczyna na co raz dłuższe dystanse :ico_brawa_01: Nacieszyc się nie mogę jak tak łazikuje :ico_brawa_01:
Tutaj obiecana sesja zdjęciowa nareszcie znalazłam chwilkę żeby pozmniejszac te zdjęcia :ico_wstydzioch:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość