Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 lut 2008, 00:08

Jasnie Pani :) pisze:ee, nie tego mialam kupic, tylko tego co ani linka dawalam, a ten to tylko pokazywalam, ze dlugi jak cholera

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 lut 2008, 00:33

Ale jestm głupia!!!
Zasypiam, ale przed kompem siedzę :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Czemu ja spać się nie położę??
Pewnie jak się położę to mi się odechce.
Jak zwykle.
Mam problemy z zasypianiem.
Za dużo mysli mi sie kłębi.
Idę... :522:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 lut 2008, 01:35

Kamilko dzieki za przepis,jutro tak zrobie.mam kaszke z Polski kukurydziana,to chyba tez moze byc? bo zwykla ryzowa mi sie skonczyla,musze kupic,mam tylko owocowe///ale Oli uwielbia kaszki,tylko jedna ma jagodowa i mu nie podeszla....w ogole to chyba przez zeby to wszystko...zakupilam mu kurczaka na slodko,jeden z brzoskwiniami,drugi tez z jakimis owocami,moze to mu bedzie smakowalo :ico_noniewiem:
troche sie posmialam z Waszych postow,frajnie wyszla ta dyskusja o wozkach :ico_haha_01: ja tez nie moge spac cholera,a to dlatego,ze usypiajac malego w dzien jak marudzil,zasnelam z nim :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-02-12, 00:39 ]
Tomus na tej focie podobny do Jarka :ico_brawa_01: a moj T powiedzial mi,ze on nie wie czy ja cos do niego czuje,bo odkad pojawil sie Oli zle go traktuje ...cholera,wiem,ze ma racje,bo go zaniedbuje na maxa.musze sie poprawic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

12 lut 2008, 10:00

lucy tak to juz jest ze jak rodzi sie dziecko wszystko idzie na dalszy plan... zorganizuj mu jakis mily wieczor we dwoje... akurat walentynki sie zblizaja ;-)

mam pytanie do mam piersiowych - ile razy dziennie dajecie pierś?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 lut 2008, 10:09

Kurna, ja pisze te posty jak potluczona :ico_puknij: :-D nikt mnie nie rozumie :-D :-D
Kamilka od promieniowania laptopa nie mozna zasnac
Lucy ty sie popraw!!! :ico_nienie: Oli ma tez tate i chyba chcesz, zeby tak zostalo, nie? :ico_oczko:

A ja dzis hard corem poszlam :ico_wstydzioch: Luska nie chciala mleka, ostatnio jadla wczoraj o 19 wiec musiala cos zjesc i zrobilam jej kanapke z drzemem brzoskwiniowym :-D bez masla, ale za to z ciemnego pelnoziarnistego pieczywa, bo tylko taki chleb mialm w domu. Zjadla az sie uszy trzesly :-D :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

12 lut 2008, 10:20

jasnie pani :-)))))) dobre

[ Dodano: 2008-02-12, 09:20 ]
u mnie posucha cycowa od nocy i nie wiem co robic

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 lut 2008, 10:29

Witam kochane moje

My juz ubrani ogarnełam domek tatus polecial po buleczki i cos długo go nie ma :ico_noniewiem: na obiad robie pomidorowke przy okazji Marcinek zje a na drugie zapiekanka ziemniaczana z porem pycha :ico_oczko:

Kamilko moj Marcinek tez nozkami operuje przysuwa rzeczy itp hehe "do cyrku ich do cyrku " :-D :-D
Dominiko moj Marcinek za bardzo juz nie chce jesc mleka modyfikowanego :ico_noniewiem: jadl juz 3 razy budyn na normalnym mleku ...chyba sie przejde do lekarza zapytam i powiem ze Marcinkowi to jeszcze mi sie uda przez sen dac kasze ale w dzien :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nie da rady taki cwaniak ...czasami sie uda :ico_noniewiem: mama mowi mi zebym kasze manna dawala ale ja za barzdo nie chce bo dzieci grube po tem sa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 lut 2008, 10:34

avisek, ja w dzień praktycznie w ogóle już nie karmię piersią... czasem zdarza się, raz dziennie (po to żeby mi się zastoje nie robiły). A tak w ogóle cyc w dzień to uspokajacz raczej bo Helenka wsuwa inne pokarmy. W nocy je raz lub dwa, a pokarm mam cały czas.
Jaśnie Pani, ja już się nie dziwię Luśki diecie :-D Helenka też by nam z talerzy wszystko pozjadała. Mój Krzyś raczył ją już jogurtami, ogórkową, a nawet grzybowej dał jej spróbować. I było ok :-D Kanapki na razie odpadają, bo zębów brak :ico_oczko:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

12 lut 2008, 11:06

Witam Ja to od miesiąca piersią nie karmię troche mi szkoda ale cóż zrobić jak mała woli z butli bo tam łatwiej leci.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

12 lut 2008, 11:06

aniu to co jej dajesz jesc w ciagu dnia?

[ Dodano: 2008-02-12, 10:09 ]
moja je zupke - z reguly sloik + probuje to co my jemy i deserek caly ze sloiczka. do tego kaszka raz dziennie lub 2, daje jej mleczno ryzowa o smaku bananowym - zasmakowala jej i daje ja mimo, ze jest od 10 miesiaca .. a tak pozatym ciagla cyca

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość