Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

09 sty 2008, 19:31

Kristi, to w takim razie mam propozycje dla Ciebie ... olej to wszystko .... wrzuć na luz ....a to co teść czy teściowa mówią wpuszczaj jednym uchem a wypuszczaj drugim ... i broń Boże niczego w sobie nie zatrzymuj a w duchu mów sobie "ja Wam pokażę !!!"

Kristi pisze:Aginka ja jeszcze nie jestem tak daleko jak ty z twoim mezem


Oj uwierz mi czasem naprawde jesteśmy od siebie bardzo daleko ... oj bardzo .... ale taki nasz urok .... tym bardziej że ja wiem że do świętych nie będę nigdy należała .... i nawet nie mam zamiaru ... :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-09, 18:36 ]
Maggie pisze:A Antoś wczoraj pół nocy mi wymiotował, strasznie się denerwowałam...ale rano było już OK, nie wiem ale wydaje mi się ze się wczoraj przejadł...


biedactwo - ucałuj go od nas :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 sty 2008, 20:37

witam :-D
ja niedawno wrciłam z pracy i padam :ico_olaboga: jednak potem postaram sie jeszcze zajżeć ,teraz ide kąpać Ade :-)

Kristi co do teściow to my nigdy im nic nie mowimy takiego w stylu mamy lepsze auto od waszego czy mamy nowszy kompoter itp. nawet do głowy by to nam nie przyszło.To oni sami się nakręcają i rzucają ironiczne teksty typu o wam to sie musi powodzić na taki samochod to nas nie stać.Brak słow po prostu.
A teraz jak przeszłam na kontrakt to w ogle i za wszelką cene dociekają ile to ja teraz zarabiam jakby to było najważniejsze :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 sty 2008, 21:39

Aginka pisze:biedactwo - ucałuj go od nas :ico_buziaczki_big:

Ucałuję, dzięki :ico_oczko:
...ale nam się stronka rozjechała :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

09 sty 2008, 22:19

Maggie, biedactwo Antoś!!!
a u nas panuje grypa zołądkowa..co chwile słysze ze nasi znajomi z kibelka nie wychodzą!!! oby do nas nie przyszlo

[ Dodano: 2008-01-09, 21:21 ]
Maggie, na zyczenie kilka fotek:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

09 sty 2008, 22:40

Maggie, wielkie buziaczki dla Antosia, biedaczek.... :ico_buziaczki_big:

iza, piekne zdjecia Matiego :ico_brawa_01: . Przystojniacha z niego! A na tym pierwszym zdjeciu wyglada rozbriajajaco! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

09 sty 2008, 22:57

Barbara, dziekujemy za komplemenciki!!!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 sty 2008, 23:10

Dobry wieczor Kobietki Kochane :ico_oczko:
Na poczatek to dziekuje wam za milutkie i bardzo budujace slowa,jakos niewiem ale potrzebuje teraz wsparcia :ico_wstydzioch: Bo kurde czasami to sie boje tego co mnie czeka a z drugiej strony wiem ze dam sobie rade ale wiem ze moze byc ciezej :ico_oczko: Boje sie np.ze ktos moze miec wiekszy wplyw na moje dzieci niz ja.. jakies glupie mysli mam ale one sa takie chwilowe.. i zaraz znikaja :ico_oczko:
Moja Nicolinka wlasnie sobie zasnela oj chcialo jej sie juz spac bo szybko zasnela.. nawet nie dala mi buzi.. to znaczy nie wyciagnela smoczka i nie otowrzyla szeroko buziuni i wtedy ja tak cmokam a mala kiwa ladnie glowka jest taka madra i kochana :ico_oczko: Ale nauczyla sie juz ze daje mi tak buzi jak sie obudzi i jak zasypia.. no dzisiaj byla za bardzo zmeczona na buziaki :ico_oczko:

Maggie dobrze ze Antos sie juz lepiej czuje :ico_oczko: Buziaczki dla niego :ico_haha_02:

Iza piekne foteczki Matusia alez on szybko rosnie :ico_oczko: I przystojniaczek zostanie i jest nim caly czas :ico_brawa_01:

Aginka masz racje,bede musiala wrzucic na luz.. bo inaczej to nie dam sobie rady.. Tylko tak mnie denerwuja ci moi tesciowie.. raz potrafia byc tacy naprawde normalni i Ok,a czasami to sobie pozwalaja za duzo.. i jak czlowiek sie cos odezwie to jeszcze zle jest.. do tej pory maz mi mowi jak ja tak moglam sie zachowac jesli chodzi o jego mame ze ona sie zajela Nicole jak nas nie bylo a jak tak sie zachowalam.. a ja mu na to ze tak wielka laske nam zrobila ze sie mala zajela.. O rety trudny temat.. Marze czasami zeby mieszkali dalej.. :ico_oczko: ale na to sie nie zapowiada ...

Justyna widze ze tez masz troche wscibskich tesciow.. mnie najbardziej moi tesciowie denerwuja tym ze jesli chodzi o pieniadze to tez sa ciekawi ile co kosztowalo itd.. np.jak kupimy sobie jakis wiekszy zakup i oczywiscie drozszy to juz pierwsi pytaja sie o cene.. jakby to takie wazne bylo.. no i sa materialistami .. i niby sa w porzadku a mam uczucie ze jacys tacy falszywi.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

A ja to sie jakos boje ostatnio ze szybciej urodze.. Moja Nicolinka jest zywa,caly czas by sie tylko chciala nosic.. i juz teraz to nawet niechce sie sama bawic tylko ze mna .. a ja owszem pobawie sie z nia ale pozniej musze cos tez porobic w domku .. a dziecko tego nie rozumie.. ale nie placze mala ani nic tylko mi pozniej samej tez szkoda ze niemam wiecej czasu sie z nia pobawic.. a z drugiej strony mysle sobie ze jak sie urodzi Marcusek to mala bedzie musiala sie bardziej samodzielna stac... kurde juz ciekawa jestem jak to bedzie wszystko.. Ja jestem caly czas w ruchu i dlatego czasami boje sie zeby malemu sie nie zachcialo szybciej na swiat przyjsc.. No nic ja bede powoli uciekac bo referacik znowu gotowy :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Bylam na spacerku z Nicole dzisiaj.. i podobalo sie malej.. a teraz spadam do meza :ico_oczko: Ta jedna cecha ze zawsze idzie za swoimi rodzicami doprowadza mnie do szalu u niego.. ale co moge zrobic.. jak tak mu wpoili i tak go wychowali.. :ico_olaboga:

Basia dziekuje za piekne slowa,tak super to wszystko ujelas ze az mnie zatkalo :ico_respekt:

Milej nocki wam zycze dobranoc baboski kochane do juterka paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 sty 2008, 00:37

Iza no fotki cudaczne, powiem Ci że Matuś robi się tak bardzo do Ciebie podobny...no chyba mu włoski zjaśniały...co?
iza pisze:a u nas panuje grypa zołądkowa..co chwile słysze ze nasi znajomi z kibelka nie wychodzą!!! oby do nas nie przyszlo

Tu w Anglii tez panuje rypa żołądkowa i strasznie się boję...ale to chyba nie to, dzisiaj już było OK.

dzieki dziewczynki za buiaczki i pozdrowionka dla Tośka, przekaże :ico_oczko:

Kristi pisze:Justyna widze ze tez masz troche wscibskich tesciow.. mnie najbardziej moi tesciowie denerwuja tym ze jesli chodzi o pieniadze to tez sa ciekawi ile co kosztowalo itd.. np.jak kupimy sobie jakis wiekszy zakup i oczywiscie drozszy to juz pierwsi pytaja sie o cene.. jakby to takie wazne bylo.. no i sa materialistami .. i niby sa w porzadku a mam uczucie ze jacys tacy falszywi.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

O rety to nie ciekawie...wiecie co ja nie mam teściów...wierzę że gdybym miała to byłabym zadowolona ale po tym co Wy piszecie.... to :ico_olaboga:
Kristi pisze:No nic ja bede powoli uciekac bo referacik znowu gotowy :ico_oczko: :ico_brawa_01:

te Twoje referaciki to normalnie rozświetlają nasz watek :-D

Kristi będzie dobrze, zobaczysz Nicolcia, dojrzeje do rodzenstwa bo poprostu zmusi ją do tego sytuacja :ico_oczko:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 sty 2008, 14:04

witam :ico_haha_01:
a co tu takie pustki ??????? :ico_szoking:
Ada właśnie zasneła to mam chwilke dla siebie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

10 sty 2008, 14:19

Dzien dobry dziewczynki!
Man nocka mine;la nawet dobrze, u nas swieci piekne sloneczko wiec ide z Asia na spacerek :-) .
Do zobaczenie pozniej

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości