Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 lis 2010, 17:12

Kasia90 dałam za nią 90 zł. Musisz się wymierzyć, bo ta mi wygląda na S/M a to jest L. Sama babka mówiła,że nie można się rozmiarem sugerować tylko trzeba mierzyć. A kupiłam normalnie na rynku. Była za 100 zł ale 10 zł mi opuściła, bo powiedziałam, że namieście w centrum widziałam taką samą za 85 zł :ico_haha_01:
Kasia podziwiam za chęć powrotu do a6w. Ja się nie odważę, ale właśnie mam zamiar codziennie porobić ze 100 brzuszków i wrócić do kręcenia kołem.

Mikusia dzięki za komplement. Przystopowałam trochę z wyglądem, bo na siłę nic nie zmienię, a wiadomo żadnej z nas się nie dogodzi. Zdaję sobie sprawę, że inni wyglądają gorzej, ale też i dużo lepiej. Muszę być jaka jestem i już.

[ Dodano: 2010-11-04, 16:14 ]
W Mam Dziecko są fajne kolędy w wykonaniu Fasolek.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

04 lis 2010, 17:20

Kasia podziwiam za chęć powrotu do a6w
Musze, za bardzo nie lubie tego jak teraz wygladam.
bo na siłę nic nie zmienię
Ja mam właśnie inne podejście. Tyle jest ludzi, którym się udało dojść do tego do czego chcieli dojść to dlaczego mi nie? Muszę po prostu być konsekwentna, bo głównie z tym mam problem. Ale teraz się zaparłam nogami i rękami i zobaczymy co z tego wyjdzie. :)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

04 lis 2010, 17:40

hejka, ja tylko na moment. pozniej was doczytam
tadam:
Obrazek
w kioskach 15 listopada!!

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

04 lis 2010, 18:11

Isia :ico_brawa_01: dla Oliwki! Śliczne zdjęcie!!!

[ Dodano: 2010-11-04, 19:04 ]
http://pl.lennylamb.com/#chusty/konkurs/2486
Poproszę o głosy. :)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 lis 2010, 22:51

isiawarszawa, Olisia sliczna na tej okladce :ico_brawa_01:

a co do brzucha, to ja na swoj nie moge patrzec, podczas chodzenia chudna mi nogi i tzlek a brzuchol nic i ta wiszaca skora bleeee :ico_placzek:


dyiewczyny cosmi syn klawiature poprzestawail zamienilz mi sie litery y na z i nie mam polskich i nie wiem jak to zmienic , probowalam juz wszystkiego i nic , moze ktoras cos podpowie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

04 lis 2010, 23:18

isiawarszawa, moje gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia90, no tobie pogratuluje zapału do cwiczen :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
brzuchol nic i ta wiszaca skora bleeee :ico_placzek:
no umnie tak samo i tego sie boje najbardziej bo poki mam ta "wage' spora to jakos ten brzuch wyglada a jak schudne to bedzie taki flak bleeeeeeeeeeeee
Mikusia dzięki za komplement. Przystopowałam trochę z wyglądem, bo na siłę nic nie zmienię, a wiadomo żadnej z nas się nie dogodzi. Zdaję sobie sprawę, że inni wyglądają gorzej, ale też i dużo lepiej. Muszę być jaka jestem i już.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dyiewczyny cosmi syn klawiature poprzestawail zamienilz mi sie litery y na z i nie mam polskich i nie wiem jak to zmienic , probowalam juz wszystkiego i nic , moze ktoras cos podpowie
mnie tez to sie zdaza :-D
poprostu zostało wcisniete razem shift z ctrl musisz je razem wcisnac mnie to zawsze pomaga :ico_oczko:

ogladam" Szpilki.."a teraz przerwa ide wlosy umyc a potem lulku
dobranoc

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 lis 2010, 00:00

Wiolaw Mikusia ma rację co do klawiszy :ico_haha_01: sama też czasem tak wciskam.

Kasiu90 może się źle wyraziłam co do wyglądu. Oczywiście, że zapałem i ciężkimi ćwiczeniami można dojść do celu. Pewnie nie zawsze się uda na 100 % ale próbować można. Tylko, że dla mnie a6w było jak sekta. Zaczęłam źle się czuć psychicznie jakiś nacisk czułam i cały dzień o tym myślałam. Nigdy nie wrócę do tego.

Ja pozostanę po zwykłych brzuszkach, hula hop i basenie.
Poza tym pisząc, że nic na siłę miałam na myśli taką rzecz, że ludzie mają większe problemy. Jestem jeszcze nastrojowo troszkę po pogrzebie wujka. Może dlatego tak piszę, ale gdy patrzyłam na tą ubraną na czarno, płaczącą za nim rodzinę. Synów, żonę, wnuczka, stwierdziłam, że w duchu będę pracować nad swoją figurą, ale postaram się nie użalać do innych bo to naprawdę grzech.
Również mam pomarszczony wiszący brzuch, którego nie mogę zaakceptować i kiedy na niego patrzę przy kąpieli to niedobrze mi się robi, ale tak naprawdę ważne jest zdrowie i nasze cudowne dzieci...

A my dziś byliśmy na osiedlu na pępkowym :ico_haha_01: Mila wytrzymała do 22 :ico_sorki: padła po mleku jak kawka. T jeszcze został. Pawcio urodził się wczoraj. W dniu urodzin Milenki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

05 lis 2010, 00:02

mikusia1, :ico_sorki: podzałało :ico_brawa_01:

ja też oglądam "szpilki na giewoncie", ale już ostatkiem sił i idę spać
dziś jestem sama , bo mążdo Holandi w delegacje polecial

nie juz nie daję rady , spadam spać :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

05 lis 2010, 09:31

Cześć,
u mnie praca, praca i jeszcze raz praca, dlatego mnie ostatnio tak mało na forum.
Wpadam tylko na chwilę życzyć sto lat, dużo zdróweńka, szczęścia i pomyślności dla Wiki Bigottki. Tak swoją drogą, to Bigottka mogłabyś się czasem odezwać, szczególnie, że czasem widzę, że jesteś na forum :-D :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

05 lis 2010, 10:17

hejka

pogoda dziś pod psem :ico_noniewiem:
ajamuszę do w-wy do alergologa z Aląi może na jakieś zakupki skoczę ,bo w niedzielę mamurodziny i nie mam wco sięubrać,alewszystko takie drogie :ico_noniewiem:
wczoraj byłam w Orsey i podobały mi się spodnie i koszulka ale nie wziełam , bo byłam sama a zawsze to inaczej jak ktoś zobzczy jak leży ,
dziś będę z siostrą więc zobaczę jeszcze raz :ico_oczko:

a taka jestem zmęczona i chce mi się spać ,ledwo powieki unoszę :ico_noniewiem:

Loluś łobuzuje , najbadziej lubi chodzić z samochodzikiem jeździkiem , a tak zasówa z nim że aż strach , ale może chodzenie załapie :ico_oczko:

rowerek wogóle go nie interesuje , nawet nie chce wsiadać do niego i na samo słowo rower kręci przecząco głową :ico_noniewiem:

dostał jeszcze stoliczek muzyczny i też mu się podoba szczególnie pszczółka i motylek :ico_oczko:

ogólnie zrobił się bardzo mamusiny i nie mogę nawet do toalety wyjść bo wyje i się wyrywa , makabra

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość