Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

28 paź 2013, 10:16

Malgorzatka - ja tez sie spelniam w roli mamy i dobrze mi z tym :) Wiem,ze swiadomie chyba juz w ciaze nie zajde,ale jak Bog da..... :)

Ona - gratuluje!

Biniu - trzymam kciuki!

Mad - za ciebie rowniez!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

28 paź 2013, 10:29

Malgorzatka - ja tez sie spelniam w roli mamy i dobrze mi z tym :) Wiem,ze swiadomie chyba juz w ciaze nie zajde,ale jak Bog da..... :)
Dokładnie, też świadomie nie planujemy, ale jeśli się pojawi maleństwo to przyjmiemy z radością.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

28 paź 2013, 11:13

Ja przez te moje neregularności to już nie wiem kiedy właściwie powinnam zatestować.
Dzisiaj zrobiłam test ale wyszedł negatywny czego się mogłam w sumie spdziewać. Dzisiaj 28dc.
Więc za wcześnie, a kiedy odpowiednio ?

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

28 paź 2013, 13:10

Hej, hej...
U nas znowu nic..., wczoraj zrobiłam test - wyszedł negatywny a dzisiaj rano dostałam okres :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

28 paź 2013, 13:46

kurcze :( No ale nos do gory,macie kolejny przyjemny miesiac staranek przed soba :)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

28 paź 2013, 14:03

Ja przez te moje neregularności to już nie wiem kiedy właściwie powinnam zatestować.
Dzisiaj zrobiłam test ale wyszedł negatywny czego się mogłam w sumie spdziewać. Dzisiaj 28dc.
Więc za wcześnie, a kiedy odpowiednio ?
Test zazwyczaj wychodzi pozytywny ok 12-14 dni od owulacji/zapłodnienia. więc cięzko stwierdzić jeśli masz nieregularne cykle :(

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

02 lis 2013, 22:45

CZeść dziewczyny, jak Wasze samopoczucia ?
Dostałam dzisiaj @ dzień przed spodziewanym terminem, także u nas nici w tym cyklu.

aruless

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

03 lis 2013, 18:00

siemka dziewczyny. u nas starań ciąg dalszy. powiem wam, że zasięgnęłam opinii z innych for i od tego cyklu zaczęłam stosować krople. a co tam podam nazwę, najwyżej wywalą. nazywają się hormeel, to takie homeopatyczne krople, które mają m.in. regulować cykle miesiączkowe i wpływają na czynność hormonalną przysadki. no daj Boże , że się uda. mam wielką nadzieję. w razie co na 02.12 mam zamówioną wizytę u gina. jak zafasolkuję to super, a jak nie to zacznę bardziej medycznie drążyć temat.
Mad. i inne staraczki trzymam kciuki.
a poza tym dziś błoga niedziela, rodzinnie i deszczowo, ale za to zaległości domowe nadrobione. jeszcze tylko malowanie mnie czeka, a to już pikuś, bo lubię takie prace.znaczy nie malowanie pełną gębą, bo to przerabialiśmy latem. teraz bawimy się w takie hand made, coby zaoszczędzić, a i własną robotą bardziej cieszy. kuchnię stopniowo i malutkim kosztem robię na taki retro styl, a jako, że drzwi do kuchni i pokoju dużego nie mamy i nie chcemy mieć to szanowny małżonek obił te stare futryny, teraz jakoś fajnie je wymarzę. eh, szkoda, że jutro do pracy. ciągle mało czasu, a w domu zawsze coś do zrobienia. i to jest kolejny powód, żebym zafasolkowała. wtedy zwolnię i nadrobię zaległości :610:
to się rozpisałam. meldujcie co u was? nie samymi staraniami żyje człowiek, co nie?

gizela34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 lis 2013, 09:43

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

07 lis 2013, 09:47

my się jeszcze nie staramy, ale zamierzamy :D jako pierwszego chcielibyśmy mieć syna, i stąd pytanie: udało wam się zaplanować chłopca? czytaliśmy, że im starania bliżej owulacji tym większe prawdopodobieństwo syna, to samo jak kobieta je sód i potas i kwas foliowy. któraś z was stosowała (ze skutkiem! :D) takie metody?

morelowa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2013, 20:43

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

18 lis 2013, 23:04

Hej, jestem świeżo upieczoną żonką i zaraz po ślubie po 8 latach odstawiłam pigułki i zaczynamy starania o maleństwo :-)

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 0 gości