dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

17 sty 2012, 10:24

witam :-D

a ja mowie do mojego syncia..."ty moja paskudo" :-D ...no i oczywiście tez i ładne ksywy ma...jak słoneczko, misiaczek... :-D

moj młody jak sie dowiedział o dzidzi to nie był zadowolony...teraz już jesty ok...i tez sie cieszy ze to jednak braciszek... :-D >Kupujemy razem ksiązeczki dla dzidzi...i powiedział ze bedzie jeździł motorem po pieluszki :-D urocze :ico_haha_01:

biniu_s, ładna waga dzidzi... :ico_brawa_01: moj wazył z koncem 30 tyg...juz 1800 :-)

asienka :ico_brawa_01: za 30-ty tydzień :ico_brawa_01:

Miłego dnia

[ Dodano: 17-01-2012, 09:26 ]
w piatek mam wizyte to wybłagam go aby zrobił mi usg...bardzo mnie interesuje teraźniejsza waga... :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

17 sty 2012, 10:26

dzwoneczek82, no to jest nadzieja, że nie urodzę małego słonika - ale to się przez te dwa miesiące jeszcze może zmienić chyba, albo lekarz się pomylił :ico_oczko:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

17 sty 2012, 10:30

dzwoneczek82, no to jest nadzieja, że nie urodzę małego słonika - ale to się przez te dwa miesiące jeszcze może zmienić chyba, albo lekarz się pomylił
no tak hihihi :ico_oczko: własciwa wage poznamy i tak po urodzeniu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sajurka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2012, 08:31

17 sty 2012, 10:35

dzwoneczek82, ja moja nienarodzona dzidzie nazywam niunia lub słoneczko ;)

Biniu no tak wczesnie wstaje ;) Ale pamietaj ze chodze spac czasem koło 21 lub wczesniej. ;)
Asienka moj maz wstaje do pracy o 4;) wiec i ja sie budze, poprzestawiało mi sie tez sporo w ciazy :)

gratki 30 tygodnia :* fjanie masz, ja jeszcze w lesie :)

Dzis sie wygrzewam :) wczoraj wszystko posprzatalam, pranko zrobiłam to dzis leniuchuje.


U kogos tu zimy nie ma tak ? to przesyłam troche bo u mnie za duzo :) ale lubie tak :)

Slonca warto kupic komplet : łozko, materac, posciel, rozek, baldachim, ochraniacze i cos tam jeszcze za 300 zł ???
i jakie materace sa najlepsze ?

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

17 sty 2012, 10:36

Binu ja biore terdyferon... zelazo :) juz prawie koncze

[ Dodano: 17-01-2012, 09:39 ]
Sajurka ja kupilam dla kuby materac kokosowo piankowy ...z poczatku dziecko spi na kokosowym wkaldzie potem na piance..

[ Dodano: 17-01-2012, 09:39 ]
300 zl hmmm sama nie wiem....

[ Dodano: 17-01-2012, 09:45 ]
Lenka od rana wariuje....... rankami i wieczorami to brzuch mi skacze jak pilka ;D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

17 sty 2012, 10:56

odze spac czasem koło 21 lub wczesniej. ;)
to podobnie jak moj Dawidek :ico_oczko: ja to próbuje go odzwyczajac spania ze mną(idzie to jak krew z nosa :ico_noniewiem: .)..wiec czekam do jego pierwszej pobudki(a trwa to 1,5 do 2 godzin)...potem go usypiam ponownie (co juz jest nie lada wyczynem)...i mniej wiecej koło 24 ide spac ( po dwoch mniej wiecej godzinach mały i tak ląduje u mnie)...a wstaję przeważnie po 6.rano...aby dporowadzic siebie i Dawida do ładu i zawieźć go do przedszkola. W weekendy śpimy dłuzej :ico_haha_01:
Slonca warto kupic komplet : łozko, materac, posciel, rozek, baldachim, ochraniacze i cos tam jeszcze za 300 zł ???
zbytnio sie nie orientuje jaka jest terażniejsza cena tych rzeczy. wiec ja nie wiem...
Lenka od rana wariuje....... rankami i wieczorami to brzuch mi skacze jak pilka ;D
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

17 sty 2012, 11:26

dzwoneczek82, ja moja nienarodzona dzidzie nazywam niunia lub słoneczko ;)

Biniu no tak wczesnie wstaje ;) Ale pamietaj ze chodze spac czasem koło 21 lub wczesniej. ;)
Asienka moj maz wstaje do pracy o 4;) wiec i ja sie budze, poprzestawiało mi sie tez sporo w ciazy :)

gratki 30 tygodnia :* fjanie masz, ja jeszcze w lesie :)

Dzis sie wygrzewam :) wczoraj wszystko posprzatalam, pranko zrobiłam to dzis leniuchuje.


U kogos tu zimy nie ma tak ? to przesyłam troche bo u mnie za duzo :) ale lubie tak :)

Slonca warto kupic komplet : łozko, materac, posciel, rozek, baldachim, ochraniacze i cos tam jeszcze za 300 zł ???
i jakie materace sa najlepsze ?
jak to komplet z łóżkiem i materacem, to warto. Bo masz wszytko za tą cenę tak?
Aczkolwiek jak mam swoje widzimisie, i np. nie chciałabym baldahimu i rożka.
Materac mam dla Milenki kokos-pianka-gryka. Sprawdza się. kosztował sam osobno ponad 80zł w sklepie (choć na allegro były tańsze).


Kurcze, ja tez wczoraj wszystko postrzatałam, pranko zrobiłam, kuchnię na błysk... a dzisiaj??? od nowa (no, oprócz łazienki, bo to sprzątałam o 24, więc JESZCZE mi nie zafajdali!! :ico_haha_01: )... ciuchów do prania nagle przybyło, trzeba by też zmienić pościele (ale to poczekam na M jak z pracy wróci, niech on zdejmuje i powleka, ja nie mam siły machac łapami ;) ).


W ogóle wstałam z taką ciężkością w brzuchu...
W nocy miałam przeboje- Damian dostał 39,3 gorączki, kaszle...
Siedzimy więc w domu.
ja to mam pecha, jak sobie zaplanuje zakupki, to mi wszystko szlag tafia...

Awatar użytkownika
Sajurka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2012, 08:31

17 sty 2012, 12:00

w tych kompletach bardzo czesto tylko piankowe .

Martalka, a czemu rozka nie chcesz ? myslalam ze to potrzebne ? :ico_haha_02: ale to moje pierwsze dziecko wiec nie orientuje sie :)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

17 sty 2012, 12:09

Hej
nareszcie Was doczytałam i zaraz uciekam

dziś na obiad mama naleśniki z jabłkowo-bananowym nadzieniem i bitą śmietaną tylko polewy czekoladowej ni emam a nie wiem czy bedzie mi się chciało zrobić :ico_wstydzioch:
Muszę jabłka obierać i wszystko przygotować, potem po Damiana muszę ruszyć chciał żebym z sankami po niego przyszła, zobacze jak się bede czuc jak dobrze to poleze, a co niech się dziecko pocieszy trochę a śniegu mamy DUŻO, ale my na południu mieszkamy to i klimaty inne niż u większości na południu :ico_oczko:

Zmykam, miłego dnia życzę appapapa

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

17 sty 2012, 12:11

Sajurka, nie kazdy lubi rożki
ale ja jakos uzywałam ale miekkiego
baldachim jak dla mnie odpada bo to tylko zbieracz kurzu

materac mam kokos-gryka i fajowy jest
bedzie juz 3 dziecko oblatywał

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość