Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

25 cze 2007, 14:17

Obrazek
to wczoraj w Sopocie w parku - zanim zaczelo padac!

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

25 cze 2007, 14:36

Frydzuniu księżniczka śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 cze 2007, 15:01

korzystając z okazji śpiącego malucha postanowiłm zajrzeć do was. Ale faktycznie pustki, kazdy zajęty dzieciaczkiem. Aniu Wasza kolej wkrótce i przenosimy się na nowy wąteczek.

Juli super wyglądasz. Widzę, że tez juz kilogramki dawno zniknęły. Brawo. A z tymi porzeczkami to ja bym nie ryzykowała, choc nieraz juz miałam ochote bo u mnie w ogródku jest jeden krzaczek i kusi cholernie. Mam nadzieje jednak że nic nie będzie małemu.

Alineczko dzieki z zdjęcie słodkiej Wiktorii. Teraz czekamy na powrót mamusi.

Ja dzis rzucona na głęboką wodę. Pierwszy dzień bez mamy. wczoraj wyjechała. Mały na zmianę... to śpi ładnie to płacze. wczoraj się nauczył cholerka, bo wczesniej nie płakał przez tyle dni. Ale na razie radze sobie nieźle. Już jestem po obiadku i trzecie pranie sie pierze, prasowanko małe za mną i zaraz szykuję sie na spacerek. jak tylko Tomus wstanie to mam taki plan.

[ Dodano: 2007-06-25, 15:11 ]
Matko dziewczyny mam przykrą sprawę i taką krękującą... wyszły mi hemoroidy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: BOOOLI!!!
Co zrobić? W życiu takiego paskudztwa nie miałam, nie wiem jak to wyleczyć karmiąc piersią???? HELP!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 cze 2007, 17:03

hej mamcie

alinka sliczna foteczke nam tu zalaczylas... :ico_szoking: . wiki cudowna!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julie super wygladasz... a gdzie brzuszek???? :ico_szoking: :ico_szoking:
no to jak takie laski sa tuz po porodzie. :ico_szoking: . to ja juz sie o swoja figurke nie martwie :ico_oczko:

kamilko wspolczuje .... :ico_olaboga: lepiej popytaj lekarza... nie wstydz sie, bo to bardzo czesta przypadlosc kobiet w ciazy i po porodzie.. :ico_olaboga: on napewno cos bezpiecznego przepisze... i lepiej z tym nie zwlekaj zeby gorzej nie bylo.. :ico_olaboga:
ja jeszzcze nic nie mam, :ico_nienie: ale strasznie sie tego paskudztwa boje.. :ico_olaboga: . i juz panikuje hihi :ico_puknij:
moze inne dziewczyny spotkaly sie z tym cholerstwem i beda mogly ci pomoc... :ico_noniewiem:

a poki co mam inny dylemat... :ico_olaboga:
otoz adam dzwonil dzis do urzedu stanu cywilengo w polsce w naszym miescie... i nie bardzo chca nam zarejestrowac imie Tola :ico_placzek: twierdza, ze nie maja w wykazie.. i jest to zdrobnienie.. :ico_olaboga: .takze beda jaja
modlmy sie o synka hihi bo nic w zapasie nie mamy :ico_olaboga:

znalazlam strone internetowa rady jezyka polskiego gdzie sa
"Zalecenia dla urzędów stanu cywilnego
dotyczące nadawania imion dzieciom osób
obywatelstwa polskiego i narodowości polskiej"
no i tam uznaja nasza Tole :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
napisalam maila do urzedu z tym linkiem :-D
zobaczymy czy to wplynie na ich decyzje... hihi :-D

niegdys chodzilo mi po glowie imie Blanka... ale nie mam przekonania... a bliscy tez wyrazili mieszane odczucia... :ico_olaboga:
brak mi poparcia hehe
a wszsytkie inne ktore mi sie podobaja sa zbyt popularne wiec na wstepie odpadaja hihi

ale juz was nie mecze swoimi rozterkami hihi

zaraz poszukam brzuchola i wkleje.. moze juz ostatnie fotki... w tej ciazy!!! hihi :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-06-25, 17:30 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

25 cze 2007, 19:10

Oj Magda ja też tak mam :ico_placzek: czuje się stara i czuję się jak więzień we własnym domu. Nawet nie mam o czym pogadać ze znajomymi bo w głowie tylko i wyłącznie Franek. Czasami mam ochotę przestawić go od razu na butelkę, żeby móc go zostawić rodzince i pojechać gdzieś na zakupy. Ale kocham mojego szkrabka i pewnie od razu bym się martwiła czy wszystko z nim w porządku.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 cze 2007, 19:38

Dziewczyny nie martwcie się...to taki okres teraz. Myślę, że jeszcze troszkę i nam się poprawi. Taki los kobiety, że jak urodzi to nagle ciężko się przestawic. Dom, dziecko, cycki, odbicia, kupy, płacz malucha,...hemoroidy :-D do bani to wszystko.
Ale będzie lepiej. Mój mężo też ostatnio stwierdził, że czepiam sie o wszystko. W końcu mu wytłumaczyłam, że czuję sie przytłamszona tym wszystkim. Ale jestem pełna nadziei.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

25 cze 2007, 19:45

a moja chce non stop wisiec na cycu wieczorem, teraz zjadla z dwoch, po czym wydawalo mi sie ze spi, a za 2 minuty slysze ze marudzi, kupa w pampersie, przebrlam ja i teraz grzeczna i spokojna ale spac nie chce... w cyckach chwilowo pustka...

ja wlasciwie podczas karmienia tylko przez 5 minut slysze jej miarowe polykanie pokarmu, potem juz tylko takie memlanie... mam zamiar dzis wypic karmi bezalkoholowe - ponoc pomaga w kryzysach laktacyjnych

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

25 cze 2007, 20:29

Kamila masz rację, u mnie przy miłoszu było to samo w dodatku urodziłam go w pażdzierniku to i na spacery nie zawsze mogłam wyjść.Czułam się jak więzień a jak po 3 tyg pierwszy raz wyszłam z domu to mało nie oszalałam ze szczęścia.
Wiem przez co teraz przechodzicie, ale to minie.U mnie narazie brak takich oznak , może dlatego że to drugie dziecko i aż tak bardzo cały świat nie wywrócił mi się do góry nogami.Mój mąż tylko chce żebym jak dawniej mu dogadzała, zgadaywała na co ma ochotę a ja przy tych moich dwóch brzdylach nie mam już na to ani czasu ani sił.
Musimy jednak zadbać o tych naszych facetów żeby nie poczuli się jakby poszli w odstawkę :-D

Avisek a to karmi jest gazowane czy nie?, bo jak tak to ja już wolę ziółka niż kolkę przez pół nocy

Julii wygladasz rewelacyjnie , jakbyś w ciąży wogóle nie była :ico_brawa_01:

Alinko dzięki za zdjęcie małej Wiki , jest słodka

Ja mojemu małemu cukiereczkowi kupiłam wczoraj ażurową czapeczkę.Jutro pstryknę jej fotkę i wkleję.
Póki co wykąpana i najedzona z dwóch cycków śpi.W czwartek w końcu idę z nią na wizytę patronażową do pediatry, ciekawe jak przybiera na wadze.

[ Dodano: 2007-06-25, 20:36 ]
Dzisiaj w końcu wrzuciłam do kompa zdjęcia z komórki jak byłysmy w szpitalu
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Robiła takie super minki ,ze nie mogłam się powstrzymać :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

25 cze 2007, 20:43

Ja dzis mam kryzys. Kryzys wszystkiego. Jestem zla,zmeczona,spiaca, smutna.. :ico_noniewiem:
Tesknie za moim Duzym Krzysiem, ktorynon stop siedzi w pracy.. Malyod 14wlasciwie nie spi -calyczas kweka,marudzi , placze.. I na zmiane- kupka,cyc, placz, kupka cyc placz. Oszalec mozna. Nie mam kiedy zjesc i kiedys pospac. I az boje sie nocy. Czekam na Duzego, zeby wrocil, zjadl i wykapal Malego Krzysia. :ico_olaboga: :ico_placzek: Oj Mamuski - ale dorze ze tu jestesmyrazem - widac, wszystkie zmagamy sie z tym samym, czujemy podobnie i rozumiemy sie przynajmniej... Bo matka matke najlepiej rozumie.. i juz.
I.. chyba tesknie dzis za brzuszkiem - i za beztroskim czekaniem... Szkoda ze Maly juz sie tam nie miesci :-)

Madziorka- Ty to bedziesz szalona Mamuska :-)

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

25 cze 2007, 20:47

acia - super zdjecia... moja mala w koncu usnela ukolysana... jutro pojde ja zwazyc bo dostaje paranoi... jak mialam nawal to przynajmniej czulam ze w piersiach jest mleko.. teraz sa miekkie, twardnieja jak mala zaczyna ssac ale ona sciaga z nich mleko w 5 minut a potem slabo jej leci... a jak to jest u was?
acia, a twoj drugi potomek ile ma lat? mi babcia zabrala synka na dluzsze wakacje, wreszcie bede mogla doprowadzic dom do porzadku, bo maly ciagle cos broil....


indigo - ja tez mam jakies paskudztwo, tak mysle, wiem ze sa jakies czopki na ta dolegliwosc, ale ja narazie poczekam, az tak mocno mi nie dokucza...

a piwko nie za bardzo mi wchodzi...

[ Dodano: 2007-06-25, 20:48 ]
madziorka - zdjecia nonono :-)

juli - takie zalamania to normalka... ja teraz tez czasem mam dosc... a najbardziej tego ze jestem uwiazana, ze nie moge gdzies wyjsc, pobawic sie... pojsc na zakupy, zjesc kebab... wypic piwo.... takie tak glupoty... choc mala grzeczna bardzo, wlasciwie w ogole nie placze... niestety to my kobiety wiecej musimy poswiecic bedac matkami, tatus zawsze moze dac dyla (pretekst sie znajdzie przeciez) ale zobaczysz jaka bedziesz dumna patrzac na twoje dziecko jak rosnie, jak stawia pierwszy krok i mowi do ciebie mama...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość