Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 kwie 2011, 10:57

Murchinson, dzieki serdeczne za link :ico_oczko: :ico_sorki:
zoola27 napisał/a:
małą dziś sprzedałam babci :-D :-D

To będziesz miała trochę czasu dla siebie :ico_haha_01:
niby tak ale w domu trzeba tyle rzeczy zrobic....
musze wymyc mebelki Tuski i mi sie nie chce....

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 kwie 2011, 11:01

wiola85, ja z Filipkiem dostałam dopiero w szpitalu po porodzie macirzyński i teraz też tak chcę :-)

mama Izuni, to fajnie masz z tym placykiem :ico_brawa_01: też bym tak chciała :ico_sorki:
Dziś mam jeszcze kalafiorową z wczoraj i pałki z kurczaka zamarynowane do upieczenia z ziemniaczkami. Może mizerie do tego zrobię.

Ja się szykuję i idziemy po Gabi i na placyk :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 kwie 2011, 12:07

Może mizerie do tego zrobię.
narobiłaś ochoty i zaraz też będę ogóraski trzeć :-) Robię obiad szybciutko, bo później idę z kumpelą na piaski się przejść :-) To taki nasz miejski ośrodek wypoczynkowy- jest jeziorko, plaża, las, plac zabaw dla dzieci- ogólnie super sprawa i niedaleko!

ja łóżeczko mam drewniane, ale rodzice sobie chcą kupić takie turystyczne- niech kupuję, w razie wyjazdów będę pożyczać :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-04-20, 12:08 ]
a gdzie Markotka się podziewa?
Pewnie opala się na balkonie :ico_oczko: :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 kwie 2011, 12:20

a gdzie Markotka się podziewa?
Pewnie opala się na balkonie :ico_oczko: :ico_oczko:
Koroneczka ona balkon ma ale wirtualny. Jej dziś facet miał meble składać (komodę) więc pewnie teraz je zapełnia i porządki robi.
Ja mam kalafiorową z wczoraj dla D bo mnie po niej brzuch boli, mam też jeszcze kopytka.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 kwie 2011, 13:20

witam
u mnie nadal gorąco :ico_brawa_01: pomyłam sobie okna i meble w pokoju i nie wiem co ja od jutra będę w domu robić :ico_noniewiem: wszystko posprzątane więc przydałoby się jechać rodzić :ico_haha_01: już mam dość ciąży,coraz ciężej ze wszystkim :ico_sorki:
tak jak Koroneczka wam wczoraj napisała,nie pojechałam do ginka na wizytę bo A mnie wkurzył,miał kasę ale zdążył na coś wydać i na lekarza już nie było :ico_zly: kazałam mu do piatku kasę załatwić,bo inaczej będzie z nim źle :ico_zly: za karę przytulanek nie było i na pewno do końca tygodnia nie będzie :ico_nienie: no i zauważyłam wczoraj,że w końcu mi trochę siary poleciało z piersi,chyba z nerwów :ico_haha_01: z Hanią już mi leciało od 7 miesiąca a tu dopiero na końcówce...
położnej wczoraj nie było i dzisiaj też jakoś cisza,jutro do niej zadzwonię i zapytam czy przyjedzie :ico_noniewiem:

mama Izuni super,że po wizycie wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

synek patrycji jest śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895 dobrze,że u ciebie wszystko ok :-)

Motylek22 a wysadzasz Filipka przed samym spaniem? może żeby przywykł do budzenia się w nocy na siku,ty go budź parę nocy o stałej godzinie :ico_noniewiem:

wiola85 a już myślałam,że jednak pojedziesz rodzić :-D

na obiad mam jeszcze pierożki bo nie chciało mi się robić :ico_noniewiem: chciałam zrobić sosik z królika to A sobie wczoraj wymyślił,że mogłabym szczawiową zrobić...a mi się nie chciało iść do bratowej po szczaw i w rezultacie jakby bez obiadu dzisiaj :ico_oczko:

zaraz chyba pójdę z Hanią trochę na podwórko :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 kwie 2011, 13:20

A ja dzisiaj poszłam po kalafior do sklepu i nie było :ico_placzek: ale jeszcze pojade do lekarza to kupie.

Z tym macierzynskim to ja ide do lekarza 29 jak nie urodze i wtedy mi wypisze bo potem juz sie nie bede z nim widziec.
Powiedział ze jak nie urodze to mam po tych majowych swietach przyjechac do szpitala na prowokacje czyli 4 maja.

a to moj brzusio jak widac nadal sie nie obniza :-)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 kwie 2011, 13:23

wiola85 śliczny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i faktycznie nadal się nie obniża a tobie już parę dni do terminu tylko zostało :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 kwie 2011, 13:36

hej

wiola fajny brzusio :ico_brawa_01: , ale faktycznie wysoko, co do zwolnienia to miałam od dnia porodu, ale mnie szpital wypisywał nie gin.

ania to mężowi się należy :ico_nerwusek: za tą kasę

Z Polą dobrze, antybiotyk ma jeszcze do piątku brać, ale na polko można już wychodzić :ico_brawa_01: juz zaliczyła piasek :-)
A na polu rewelacja, wczoraj pomyłam krzesła, poduszki maż ściągnął ze strychu, huśtawka wyciągnięta także można sie tarasować, no i tez opalać :ico_oczko:

Na obiadek mam zuę-krem ze szpinaku, a na drugie łosoś będzie.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 kwie 2011, 13:37

Wiolu Twój brzusio to taka ładna piłeczka.
Aniu ja to bym chyba do D się nie odezwała za taki numer do porodu :wpale:
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2011, 13:48 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 kwie 2011, 13:40

Z Polą dobrze, antybiotyk ma jeszcze do piątku brać, ale na polko można już wychodzić :ico_brawa_01:
no to super wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
trzeba korzystać z pogody :-)

[ Dodano: 2011-04-20, 13:42 ]
Murchinson ja z nim nie gadam,tylko służbowo :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość