Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 lis 2007, 22:40

Witamy Mord3czko i my :ico_brawa_01:
Gosia bossską fotkę wybralas do opisu...juz sie zauroczylam...podobnie jak tą od Jagodki :-D :ico_brawa_01:

zaraz za porod sie wezme...ale gdzie ja go znajde..matko tyle szukania :ico_haha_01:

Maycia juz spi....a znia lezy tatus bo fajerwerki strzelaja na calego juz od pol godziny...i to jak...w pl nawet na ylwestra takich nie widzialam :ico_szoking: ...bo jakies dni pamieci dla zolnierzy czy cos w tym stylu sa u nas...i bidulke juz kilka razy mi obudzili :ico_zly:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

02 lis 2007, 22:58

Mordeczkodasz radę, zobaczysz!!!

No a ja przyszłam ze złą wiadomością...Matko, nie lubię przekazywać takich nowin, ale muszę...Przed chwilą mąż Kate_k82 mi napisał na GG...że Kaśka z Matem są w szpitalu!!! :ico_placzek: Mały ma zapalenie krtani! :ico_olaboga: że muszą zostać na pewno do poniedziałku! ale dobrze, że ktoś nad nimi czuwa, bo ponoć jakby dostał w domu duszności, to byłoby zagrożenie życia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Martwię się...teraz całą noc będę o nich myśleć...
Trzymajmy kciuki, żeby szybko wyszli! jeju...to straszne...właśnie sobie wyobraziłam, co ja bym robiła... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 lis 2007, 23:15

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... art=2430...
moj opis na Gosi stronce jako pierwszy z gory..hihihi
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... sc&start=0
i jeszcze tu troche....

[ Dodano: 2007-11-02, 22:18 ]
Matko..... :ico_olaboga: wspolczuje!!!!!!!!!!!
Kate 3 maj cie sie...Narzeczony w szpitalu :ico_placzek: ...a niby lekki niezyt gardla :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ...dobrze ze w pore trafili do szpitala.....zapalenie krtani to straszne u takiego malucha...moja siostra od dziecka miala z tym problemy i dusil sie po nocach i tylko szybkie podanie zastrzyku pomagalo na dusznosci...matko,oby szybko zaradzili.... :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 lis 2007, 23:20

jezu ale jaja !!!!!!!!!
a mowila ze cos nie tak z tym jego gardlem
normalnie az mnie ciarki przeszły :ico_olaboga:

kasienko trzymaj sie kochana i zdrówka dla mateuszka

a ja dzisiaj i wogule ostatnio przechodze powazne załamanie nerwowe
kompletanie nie mam cierpliwoscie dla małej a do tego ona tez czesto ja traci

zeby dzisiaj dały nam sie we znaki bo gryzie mnie to moje dziecie niesamowicie
dzisiaj rzucila mi sie na policzek i chciala mnie ugryzc a wogule to uwielbia grysc moje palce

a to moje dzisiejsze dziecie jak zajada sie paskudnymi chrupkami kuk az sie otrzasała

Obrazek



Obrazek

a tu lozeczko
Obrazek



Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

02 lis 2007, 23:28

No dobra...ja właśnie :ico_prasowanko: więc się pożegnam...

Jagódka śliczne zdjęcia! a chrupki już je? szybko chyba...ale dobrze, niech się oswaja :-D
A co do gryzienia...jeśli to Cię nie zdołuje...moja od tygodnia ponad rzuca się na wszystko i wszystkich...jak tylko ją ma ktoś na rękach, to atakuje policzki, nos i szyję!!! i nonono...i nic...nadal dziąsła...więc cierpliwości...bo się nam wykończysz...nerwowa jesteś ostatnio...Wiesz co radzę? wyjdź z domu!!! ja odkąd pracuję, to jakoś mam więcej cierpliwości...

dobra, kończę te swoje mądre rady :ico_oczko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 lis 2007, 23:31

zborra, ona ich nie je raczej liże :-D ale strasznie jej nie smakuja ale jakims dziwnym trafen laduja w buzi

wiem ze powinnam wyjsc ale glupio mi ciagle zostawiac ja z mama a powiem szczerze ze nawet nie mam gdzie isc

a jestem nerwowa i to tak strasznie ze sie sama siebie boje
mam straszną depresje :ico_placzek: placze bez powodu i mała to odczuwa

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

02 lis 2007, 23:39

jagodka24, - ..aż tak źle ..wyjdz... do sklepu - połąz - po sklepach idz na kawe - wiem co mowie0 ja tez sama tu w Wa-wie i mi pomaga - wychodze z domu sama i ide polazic , kupuje kawe i siedze soi i patrze potem laze ..odsresujesz sie jak masz kaski troche idz kup sobie kiece ..pomag - ja dzis kupilam sobie bluze i od razu jakas poprawa humoru ... a jak cos to dzwon - pogadam z toba z mila checia ...a tak apropo - ta twoja mała - podobna do ciebie

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 lis 2007, 09:45

ja staram sie wychodzic ale uwierz mi ze w wawie masz wiecej mozliwosci
my mamy same markety spozywcze a jak jest jakas galeria to metr na metr

dzisiaj pobudka ok 5 i juz bez spania
teraz bawia na kocyku

a tak wogule to dzien dobry bo chyba pierwsza jestem

laseczkinapiszcie jakie macie sprzety agd w kuchniach bo my jestesmy na etapie kupowania
http://www.aspio.pl/cgibin/shop?info=bosclwKGn36A40
http://www.euro.com.pl/zmywarki-do-zabu ... 13eu.bhtml

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 lis 2007, 09:51

Witam się z moimi majowymi dziołchami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gosieńko fotka w podpisie cudna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kate matko zyczę szybkiego powrotu do zdrówka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 lis 2007, 10:17

Witajcie!!!
Kurcze widzę, że jakieś choróbsko się wkradło, mam nadzieję że szybko Mateuszkowi przejdzie i nie namęczy się kruszynka. Trzymajcie sie dzielnie kate.

A ja nie mam wiele czasu więc nie czytam wszystkiego, korzystam z nieobecności tych moich starszaków i szaleję z generalnym sprzątaniem, łazienka na tip top, kuchnia do połowy, ale czyszczenie wszystkiego dokładnie, w każdej szafce i na szafkach, a jest tego trochę :ico_olaboga:

Pozdrawiam Was gorąco, bardzo gorąco.

AAAAAAAAA zapomniałam dodać od jutra mam teściową :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości