Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 lis 2010, 15:27

witako

oj pogoda pod psem, siedzenie w domu nas czeka,ale widzę że na forumku nie ma odzewu

Loluś śpi a mama przy kompku zasiadła, a sterta prasowania czeka :ico_oczko:

Magda33, dobrze że ból przeszedł i że Zosieńka długo nie marudziław żłobku :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

08 lis 2010, 15:31

mama przy kompku zasiadła, a sterta prasowania czeka
na mnie w domu też czeka masa prasowania, ale dzis sobie daruję :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 lis 2010, 15:43

a ja muszę przynajmniej koszule męża poprasować , bo codziennie do pracy potrzebuje :ico_noniewiem:
a jak już się rozłożę i zacznę to poleci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 lis 2010, 22:26

Ja się dopiero witam. Wczoraj urodzinki udane. Wkleję fotki na bloga. Dzieci się wyszalały. Jedzonko smakowało :-) Milenka dostała kasę, kolczyki, 3 komplety plastikowych przyborów kuchennych, owoce plastikowe, książeczkę, pianinko, ubranka. W każdym razie prezenty udane.

Dziś byłam na spotkaniu w pracy 3 godzinki. Agresja strasznie narasta i było spotkanie z policją i prokuratorem. Oczywiście rodzice tych, z którymi jest największy problem to nie przyszli :ico_sorki:

Magda33
i jak się czujesz??
Jednak chyba faktycznie musisz Zosię całkiem odstawić od cycusia raz na zawsze bo jako tako posiłku jej to nie daje, ale umęczone jesteście obie.

Jutro T już do pracy idzie i wioze dzieci na 7.30 do koleżanki jak co wtorek. Oj będzie ciężko wstać o 6. Dziś pospałam do 9.30:)

[ Dodano: 2010-11-08, 21:32 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

09 lis 2010, 12:21

Cześć Dziewczyny,
matikasia super fotki, fajnie, że dzieciaczki zadowolone i że prezenty trafione :-D Śliczna mała solenizantka :ico_brawa_01: a jakie ma włosy...mam nadzieję że i ja się doczekam aż będę robić Zosi takie kucyki, bo na razie nie ma szans :-D
Magda33 i jak się czujesz??
dziś czuję się jak nowo narodzona, za to P cierpi :-D a śmiał się ze mnie wczoraj.

Jutro mam dać Zosi do żłobka ładne ubranko, bo będą robić zdjęcia na pocztówki mikołajkowe :ico_brawa_01:
Agresja strasznie narasta i było spotkanie z policją i prokuratorem
kiedyś to było inaczej, a teraz nauczyciel boi się ucznia :ico_olaboga: co za czasy.

[ Dodano: 2010-11-09, 12:18 ]
wiolawwszystkiego najlepszego, zdróweczka, radości, szóstki w totolotka, żadnych trosk i zmartwień, miłości, szczęścia, spełnienia marzeń i czego tylko pragniesz :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 lis 2010, 14:26

Magda33 a no takie czasy nadeszły. Brak pracy, rodzice nie mają czasu dla dzieci, alkohol, papierosy, komórki, internet, gry komputerowe. Te wszystkie zagrożenia powodują, że jest tak a nie inaczej. Nie wiem czy będzie kiedyś lepiej. Przecież postęp techniczny wciąż idzie do przodu.

A dziś dostałam zadanie z 1 koleżanką przygotować dzień babci i dziadka :-)

Magda dobrze, że już lepiej z Tobą.

Uciekam do przedszkola. Co za dzień.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

09 lis 2010, 15:11

hejka

Magda33, dziękuję za życzonka

stawiam :ico_tort: za kolejne latka , ale człowiek stary ( wiek Chrystusowy , ajk to jedna koleżanka mi dziś powiedziała )

matikasia, super że urodzinki się udały i prezenciki fajne


a ja mam dziś dość , taka ładna pogoda a mój nie chce wogóle być na dworze
wyciągnełam wózek, rowerek , samochód i nic go nie interesuje tylko wyje i spazmuje , jedynie na rękach troszkę posiedzi , ale to ja już wysiadam i co to za przyjemność :ico_placzek:
cały dzień w domu siedzę , normalnie niedługo w depresję wpadne i jak trafie się ładna pogoda to tym bardziej mam doła,że muszę tu siedzieć w tym zamknięciu :ico_zly:

ale musze sie pochwalić , bo Lolek robi postępy nauczył sie sam wstawać bez niczego i tak mu się to podoba ,że wstaj cały czas i nawet tańcujetak i bije sobie brawo , tylko nie madaru jeszcze kroka do przodu dać , ale myślę że i to na dniach opanuje :ico_oczko:

dobra lece obiadek zrobić , tylko nie wiem czy mi się uda z tą skrzeką

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 lis 2010, 15:57

nauczył sie sam wstawać bez niczego i tak mu się to podoba ,że wstaj cały czas i nawet tańcujetak i bije sobie brawo , tylko nie madaru jeszcze kroka do przodu dać , ale myślę że i to na dniach opanuje :ico_oczko:
Kinga jest na tym samym etapie. :)
I 100 lat!!! :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

09 lis 2010, 16:38

a teraz fotka z torcikiem
Obrazek

[ Dodano: 2010-11-09, 15:49 ]
a to z dzisiejszego wyjścia
Obrazek

[ Dodano: 2010-11-09, 15:56 ]
i jeszcze na samochodziku
Obrazek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 lis 2010, 22:31

Wiolaw na tym samochodziku to mąły wygląda na 1,5 roku :ico_haha_01:
Ciekawe czemu Lolek nie chce w wózku jeździć:)

A ja oglądam M jak M i wywaliłam swoje ciuchy z szafy i układam.

A Milenka muszę się pochwalić robi przechodzi już sama przez pół pokoju i bam. Myślę, że w ciągu tygodnia, dwóch będzie chodzić :ico_brawa_01:

Isia kupiłam gazetkę i wszystkim się chwalę, że znam Oliwcię :ico_haha_01: a właściwie opowiedz jak Wy się tam dostaliście??? trzeba wystartować :ico_haha_01:
Niesamowita pamiątka!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość