Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 lis 2007, 11:49

Jagodka.....ciezko pomoc....nie wiem jakie masz wymagania....
a no i nie przejmuj sie ze nie masz gdzie wyjsc...zawsze pomysl sobie za jakas Glizda tez siedzi sama w dziurce...a sklepy tylko spozywcze....no ale knajpki sa,tylko ja sama tak nie umie isc sie napic kawki :ico_noniewiem: ....ah my baby....czy juz tylko starosc przed nami? :ico_nienie: ...fajnie masz ze mozesz meblowac swoje nowiutkie gniazdko!!!uwierz ze jest Ci czego pozazdroscic :ico_wstydzioch:

a my po fajnej nocce...teraz Maya ma drzemke,ja umylam lazienki,sprzatniete w kuchni...i juz kąpiel wzielam....no i siedze na ebayu bo mam kilka licytacji,sasasa.....no ale kupuje juz Mayi na 6-9mcy i wiecej...choc swobodnie wchodzi w ciuszki 3-6...tylko pajace ma rozmiar wieksze,czyzby taka dluga byla? :ico_noniewiem: ....no i czekam i czekam....ale okazje sa masakryczne...np.licytuje 3 paczki po 7 body za 4 f z przesylką :ico_szoking: ....czyli chyba za 21 body dam 20 zl :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-D ...no,ale ja sprytna jestem bo one sa 2paczki na 3-6 mcy a jedna 6-9...i tylko jedna sobie zostawie a reszte sprzedam :-D :ico_brawa_01:

dobra..nie przynudzam...narqa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 lis 2007, 15:12

Znów mamy weekend? i od razu to widać...

Jagódka :ico_pocieszyciel: weź kobieto pisz...na GG, na kom...czy jak tam wolisz...Wypisz się, wygadaj...coś trzeba z Tobą zrobić...A najlepiej to spakuj się z Jagodzianką i przyjedź :-D coś poradzimy!!!
Co do sprzętu...ja nie wiem...nacięłam się na amicę...elektrolux to ten sam szajs...więc teraz stawiałabym na bosha...No może kuchenka amica jest ok, ale lodówka? ja będę kupować bosha jeśli już.

No Glizdunia nieźle!!! podaj link do ebeya, to może i ja coś znajdę, to byś nam kupiła i przesłała co? :-D

U nas noc w miarę...Choć od 5już było kręcenie i popłakiwanie, o 6zjadła, a już przed 7 wielkie gały! :ico_szoking: spała troszkę ze mną, ale nie ma zmiłuj, znów o 8 wstałyśmy. No i tak se siedzimy same...Hanka ładnie je...wcięła znów ponad słoiczek zupki z kaszką manną... :ico_brawa_01:
Ok, spadam bo leci you can dance, bo nie widziałam ostatnio...A Hania właśnie poszła spać p oobiadku, więc może się uda oblukać do końca.
Miłego dnia!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 lis 2007, 16:52

w koncu sie dobiłam do komputera, bo jakos od wczoraj czasu nie umiałam znaleźć a teraz tez z moja pociecha na kolanach, pisze lewa reka i to jednym tylko palcem..masakral..ciekawe ile nadrukuje..

wczoraj jak pojechalismy na zakupy, cos po 19 ledwo co Mili usneła to wrocilismy przed 23..wkurzyłam sie bo chciałam pokupi małej jakis body z długimi rekawami, a tu jak na złosc prawie ze zima nas dopada, a bodow nie znajdziesz ni w zab..oni chyba pory roku pomylili zeby same bez rekawkow albo z krotkim rekawem były :ico_puknij:
pozno poszłam spac i nie wyspana jestem ze :ico_szoking: no bo Milenka juz punkt 6:30 zaczeła swoje plucie itd..
a od rana dzis zakupy, sprzatanie i dziecko...urwanie głowy.. :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: a mała dzis zjadła prawie cały słoik warzyw w potrawce z królikiem :ico_szoking:

zbora jak z perspektywy czasu czytam ten twoj porod to prawie tak samo przezywałam swoj :ico_szoking:

glizda ty to wogole fajnie miałaś...a czemu ty w sumie miałas ta cesarke, bo jakos mi sie zapomniało...

wspołczuje Kasi bardzo :ico_szoking: dobrze ze sa w szpitau, bo przynajmniej mnie stresu ma, bo lekarze na miejscu w razie czego... :(

no a jak dziewczyny po spotkaniu, ani jedna sie nie zjawiła jeszcze??

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

03 lis 2007, 17:00

Witam i ja. Jestem już po zajęciach na dziś :-D Mąż w domu sprząta a ja trochę odpoczywam a trochę zajmuję się dzieckiem :-D
Jagodko dziewczyno trzymaj się i nie daj się depresji. Pamiętaj że zawsze masz nas:ico_pocieszyciel: . A co do zdjęć to nieźle zajada moja synowa :ico_brawa_01:
Kate_k82 Ty też trzymaj się kochana i mam nadzieję że synek szybko wyzdrowieje i będzie ok.

Nie widziałam żeby dziewczyny pisały więc zacznę ja. Wczoraj się spotkałyśmy w Sopocie we trzy: Doris, Kulka i ja. A raczej 4 bo Doris ze swoją córeczką.
Fajnie było się spotkać i na żywo zobaczyć jak wyglądają inne majówki. Mam nadzieję że jeszcze się spotkamy nie raz. Aha i pomyślałyśmy że zjazd majówek mógłby się odbyć u nas, co Wy na to?
A teraz parę zdjęć :-D Wybaczcie że trochę nie po kolei
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 lis 2007, 17:22

patrycja le no fajowe zdjecia macie na pamiatke..a kto to na trzecim zdjeciu, bo na pierwszym Kulka?na drugim doris..a na tym trzecim? :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 lis 2007, 17:52

a wiec tak....Zborra...http://www.ebay.co.uk/?site=3&segment=F ... .ach..body nie wygralam bo pojechalismy do miasta i ktos mnie przelicytowal :ico_zly:

Patrycja...fajnie ze sie spotkalyscie...kurdi tylko mi sie wszystkie fotki nie wyswielają :ico_olaboga:

Lady...cc bo mala sie pupą do swiata wypięła :ico_oczko: :ico_haha_01: .....ulozenie posladkowe....

uufff mala i tatus spia...a ja ledwo skonczylam prasowanie zaslon....i padam...caly dzien na nogach...prawie bez odpoczynku....i ciagle cos...a za to moj A. obkupywal tv caly ranek :ico_zly: ......

[ Dodano: 2007-11-03, 16:57 ]
no i teraz widze foty :ico_brawa_01: :-D sliczznie wyglądacie...no super....a Kinia widze ze dusza towarzystwa..hihihi...zrąk do rąk :-D :ico_brawa_01:
a i co jeszcze mi sie w oczy rzucilo to zimowe kurtki :ico_szoking: ....u nas jeszcze na bluze albo cieplejszy sweterek :ico_brawa_01: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

03 lis 2007, 18:27

Ladybird na 3 to też Kulka, ja jestem trochę niżej.
GLIZDUNIA, u nas tak zimno że bez kurtki/płaszcza nie wychodzę a na wieczór to nawet rękawiczki zabieram, ale ja zmarźluch jestem więc może nie wszystkie tak grubo ubrane chodzą :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 lis 2007, 18:57

Witajcie - fajnie, że spotkanko się udało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Też bym chciała się spotkać z wami na żywo.

My już po pierwszym spacerku w spacerówce - maluchowi bardzo się podobało tylko ja muszę się przyzwyczaić bo zawsze go widziałam a teraz jest tyłem do mnie - dobrze, że na budzie mam okienko do podglądania :ico_oczko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

03 lis 2007, 19:01

a mi 3 zdjecie nie wyskoczylo...

spotkanko fajowe :)

fajnie tak na zywo pozna osoby ktore sie zna sporo czasu :)

mam nadzieje ze uda mi sie poznac Zbore w koncu miszka po drodze do mojej rodzinki :)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 lis 2007, 19:27

no tak myslałam ze to kulka ale jakos mi stroj nie pasował do tych poprzednich zdjec...
fajne z was babeczki :ico_oczko:

a co do tego spotkanka gdzies w waszych okolicach, to mysle ze ja mam zdecydowanie za daleko az do Trojmiasta :ico_olaboga:

glizdunia ty i te twoje licytacje :ico_olaboga: :ico_oczko: ale widze ze zasłony kupiłaś.. :ico_brawa_01:

kamizela jak to nie widzisz małego...wiesz ja z mojego wozka zrobiłam spacerowke, ale raczke mam przekładana i na razie mam ja z przodu tak ze widze mała.. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-03, 19:56 ]
hej no co wy??gdzie wy??
Mili juz poł godziny śpi...my czekamy na pizze...popijam Freeq'a, bedziemy walczyc zaraz w scrablle..
a wy kochane, co porabiacie??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość