Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

09 lis 2010, 23:54

Lolek dziś przeszedł samego siebie , dopiero co padl alatał jak opentany i jak chciałam go do spania brać,to kręcił głową i się wyrywał :ico_noniewiem:
wariował z Ali taką dużą piłką pompowaną do skakania,stał przy niej i podskakiwał a że nie może na niej siąść to się kładł , odpychał i upadał :-D
a potem zwioł mniejsza piłkę siadał na niej i skakał jak Ala na tej dużej
nie wiem skąd on ma tyle energi :ico_noniewiem:
Ciekawe czemu Lolek nie chce w wózku jeździć:)
nie wiem ,ale to jest bardzo uciążliwe , on nie chce w niczym jeździć, nawet na rowerku to siada tylko jak nie ma też obręczy ,która go opasa i chroni przed spadnięciam , oczywiście też siada tylko w domu ,bo na dworze nie chciał :ico_zly:

[ Dodano: 2010-11-10, 09:40 ]
o co tu jeszcze nikogo nie ma

pogoda domowa, to myślałam że któraś zabladziła na forumka
ostatnio cośmało nas zagląda :ico_nienie:

u mnie Lol już jest w żywiole , właśnie rozwalił pilota
cwaniaczek jak tylko znajdzie pilota to puka w podłogę aż klapka wypadnie i baterie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

10 lis 2010, 10:58

Witam sie i ja :ico_kawa: :ico_kawa:

Wiolaw spoznione ale szczere zyczonka urodzinowe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Wszystkiego najlepszego!!!!!

fotki ekstra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widac Lolek zadowolony :ico_oczko:
a ty masz ekstra kolor włosow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz to kiedys pisalam ale nbaprawde super ci pasuje :-D

wiolaw, wspolczuje ci z Lolkiem ze niechce tak siedziec w wozku i wlasciwie nigdzie :ico_olaboga: :ico_olaboga:
jakas masakra
ach te nasze dzieci jak czasem sobie cos wymysla :ico_olaboga: :-D

moja natomiast bardzo ale to bardzo nielubi jak jej zakladam okap na deszcz na wozek :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: to jest masakra jakas :ico_zly:
krzyczy wirci sie i jest taka zla nawet ostatnio dziurke sobie zrobila zeby lepiej widziec :ico_szoking: :ico_szoking:
a potem zwioł mniejsza piłkę siadał na niej
moja Zuzka tez tak robi :-D :-D

a swoja droga chcialam sie pochwalic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
moja Zulka stawia juz swoje pierwsze kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: robi to coraz smielej i coraz czesciej i widac ze bardzo jej sie to podoba :-D :-D

jestesmy z niej bardzo dumn hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
cwaniaczek jak tylko znajdzie pilota to puka w podłogę aż klapka wypadnie i baterie
hehe jakbym slyszala o mojej Zulce tak samo ploty,komorki jakies sprzety elektroniczne,wszystko czego niewolno :-D :ico_oczko:
A Milenka muszę się pochwalić robi przechodzi już sama przez pół pokoju i bam. Myślę, że w ciągu tygodnia, dwóch będzie chodzić
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Milenki za postepy

pogoda unas tez masakryczna :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: leje od paru dni nic sie niechce normalnie ale niestety trzeba :ico_zly:

wczoraj bylam z Wiki na urodzinkach u jej kolegi na bowlingu :-D :-D :-D bylo superrrrr Wiki cala zadowolona Zuzka nawet byla grzeczna hehe trwalo to 2 godzinki i niebylo takz le myslalam ze bedzie Zuzka rozrabiac :-D :-D

Wiki mowi ze jakby mogla to by cofnela czas i znow chciala by byc na kreglach :ico_oczko: :ico_oczko:

zaraz bedziemy szykowac sie do szkoly ,musze ja zaprowadzic a potem na jakis specerek z Zulka i male zakupki spozywcze jak zwykle do biedronki :-D


niewiem co mialam jeszcze napisac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Magda33 super ze juz ze zdrowkiem lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i ze Zosienka sie znow zaklimatyzowala super :ico_oczko:
a jak tam tamta niania??niesprawdzila sie??wogle przyszla??

buziaczki ide ogarniac sie i dziewczynki
papa

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 lis 2010, 11:28

Witam. Dopiero po 10, a ja już pranko zrobiłam, naleśniki usmażyłam,ciasto zrobiłam bo dziś do koleżanki idę, teraz kurze wycieram i jak mała wstanie to idziemy na spacerek.

A ja jakoś w tym roku w ogóle nie narzekam na pogodę. Jeszcze ani razu mi się nie zdarzyło. Jeszcze jak sobie przypomnę o tych upałach tegorocznych to mnie gorący pot oblewa. Dlatego teraz po prostu się dostosowuję do pogody i tylko nie lubię jak cały dzień pada.

Mikusia
brawa dla Zuzi za postępy w chodzeniu :ico_brawa_01:

Wiolaw Milenka też ma tyle energii. Czasem przez cały dzień śpi raz godzinę i wczoraj np wytrzymała do 21, a zazwyczaj chodzi spać 19.30-20.

A mnie znów T wkurza... jest tak bezuczuciowo, że masakra. Już nie wiem co mam z nim zrobić i tak się żyje z dnia na dzień...

Macie jakieś fajne pastorałki z podkładem i najlepiej tekstem??? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

10 lis 2010, 17:32

wiolaw, sto blat sto lat :)
matikasia, jesli chodzi o okładke to na forum Niemowle na gazeta.pl co jakis czas szukają niemowląt 6-12 mcy na okładke i tak sie dostałyśmy
ale sie ostatnio wścikłąm :ico_zly: dzwoni piotrek, gadamy gadamy a on: "a mama sie pyta czy porozmawiasz z nimi czy znow bedziesz siedziec tylko w kompie" :ico_zly: (Jade jutro do wawy) no żesz qrwa :ico_zly: zagotowałam sie i gdyby nie dentysta to bym nigdzie nie pojechała

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

10 lis 2010, 19:23

dzięki za życzonka :ico_haha_02:

wyobraźcie sobie że dziś chciałam być mądrzejsza od mojego syna i na śpiucha ubrałam go i do wózka ,ale onjakby miał zakodowane w podświadomości i niestety obudził się w tri miga i w ryk ,po spaniu było :ico_noniewiem:

potem troszke podstępem troszkę go posadziłam do wózeczka i szukaliśmy kotka i pieska i nawet 30 minut pojeździł :ico_brawa_01:
ale dłużej niestety się nie dało , poszłam do siostry bo klientka zadzwoniła a Lolek ze mną , po gozinie siedzenia usnoł ,więc zapakowałm do wózka i wróciliśmy do domu i tylemoje dziecie było na dworze :ico_sorki:

a teraz trenuje wstawanie , non stop by stał,tylko patrzeć jak pójdzie :ico_oczko:

isiawarszawa, a Piotrek jeszcze zwami nie mieszka , nie ma pracy w Łukowie ?
a ty masz ekstra kolor włosow juz to kiedys pisalam ale nbaprawde super ci pasuje
dzięki , chyba coś w tym jest , bo ostatnio czesto to słyszę , więc narazie nic nie zmieniam :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-10, 22:23 ]
dziewczyny proszę o głosiki , można głosowaćraz dziennie
http://www.streetcom.pl/language/pl-PL/ ... hoto/2259/

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 lis 2010, 11:25

Witam z ranka. Dziś siedzimy w domku. Milenka pokasłuje, ma katarek i wczoraj miała gorączkę 38,4 a dziś ma 37,4. Jutro pójdziemy do lekarza. Mati też pokasłuje, a ja mam gęsty katar, więc jednym słowem dopadło i nas...

Potem T pojedzie z Matim do taty, wujka, na grób mamy a my sobie we dwie posiedzimy.

Zrobiłam dziś bigosik i sałatkę z mozarellą, teraz Mila śpi a ja mam chwilę relaksu na necie.

Isia no właśnie czemu Wy nie możecie mieszkać razem?

Wiolaw to się masz z Lolkiem...my wczoraj chodzilismy 3 godziny po mieście. Kupiłam dzieciom grubsze czapy i rękawiczki. Mi Mati też wybrał czapę to sobie kupiłam, bo nie lubię jak mi ciągnie po głowie.

Mikusia Milenka też nie cierpi folii na wózek. Ściąga ją, rzuca się i drze. Rękawiczek też nie cierpi i jak jest bardzo zimno, to jej założę i muszę pajacować by ją zagadać.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

11 lis 2010, 16:17

matikasia, oj to nie dobrze że choroby was dopadły :(
bo nie lubię jak mi ciągnie po głowie.
a ja nielubię w czapach chodzić, dlatego zawsze jak kupuję kórtkę to zwracam uwagę na kaptur :ico_haha_02:

dziewczynki proszę jeszcze raz o głosiki , można oddawać głsy raz dziennie
z góry dzięki

http://www.streetcom.pl/l...ior/Photo/2259/

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 lis 2010, 16:29

Kaptur to się zsuwa i głowa jest taka nieruchoma:) teraz są naprawdę ładne czapeczki i widzę po ulicy, że coraz więcej ludzi chodzi w czapkach.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

11 lis 2010, 16:42

ale ja mam takie włosy ,że mi się strasznie elektryzują i przetłuszczają , niestety :ico_placzek:
ale jak jadę na narty to się przepraszam z czapą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 lis 2010, 16:48

A no tak, ale dobrze, że chociaż kaptur nosisz:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość