Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 lis 2007, 21:13

lady ja mam spacerówkę osobno nakładaną na stelaż i nie ma przekładanej rączki :ico_nienie:

Dla mnie do Trójmiasta też za daleko :ico_olaboga:

Dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 lis 2007, 21:51

Jak to dobranoc???

TO ja przychodzę, a tu pusto???

Patrycja super zdjęcia!!! Faktycznie Kinia mała imprezowiczka :-D Doris zeszczuplała.... :ico_brawa_01: w i ogóle laseczki z Was jak się patrzy!!!

Doris...kurczę...napisz mi jeszcze raz na GG co i jak, kiedy jedziecie o o której i jak wracacie...bo 3.12 to kuźwa niestety pracuję na popołudnie...ALe może te wcześniejsze dni mi się uda przełożyć...co? bardzo bym chciała Was spotkać!!!

Tak...te porody to była jazda...ciągle w napięciu, czy dziś...i która...i jak.. :-D

Ja spacerówke roana też ma osobno nakładaną na stelaż, ale można przodem lub tyłem zamontować. No a ten nowy wózek to już tylko tyłem do mnie...i też będę zaglądać do Hani przez okienko...i właśnie tego nie lubię w spacerówkach! :ico_zly:

Jeśli chodzi o zlot majówkowy...dla mnie może być Trójmiasto, ale nie wiem, czy to jest dobry pomysł...bo dla Was to na miejscu, a dziewczyny niektóre całą Polskę by musiały przejechać...I to z maluszkami...więc moim zdaniem trzeba by wymyśleć coś innego.

Moja dziś rewelacja! daje czadu że szok!!! ale miałam z niej ubaw! aparatka...je pięknie, dziś prawie całe jabłko świeże z kaszką zjadła! :ico_brawa_01: na noc znów 140ml mleczka i śpi...

Gadałam z J, może wróci już za 2tygodnie.. :-D

Wiecie co...normalnie :ico_placzek: jak patrzę na mojej cycki!!! obwisłe...z rozstępami...w rozmiarze D... :ico_zly: a gdzie mój jędrny biust C się podział??? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: walczę kremem...masuję...choć rozsądek mi mówi, że to bez sensu...załamka....

Ok, jeszcze fotki mojej córci!
Obrazek

muszę się uwolnić! ale czy dziąsłami dam radę???
Obrazek

dobra...to gdzie ta impeza? a...u MisiUli? :-D
Obrazek

zauważyłam, że kaczory mają lepiej..więc mamo, ja też jestem kaczorem!
Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 lis 2007, 23:27

zbora ja widze ze ty masz niezłe poczucie humoru, nawet corcie w Kaczorow chcesz wrobic :ico_oczko: :ico_haha_01:

no dzis jakos pustawo...

a ja zamowiłam sobie - uwaga - na allegro ochraniacz na łóżeczko dla Miluni..a akurat taki sam wzor jak mam posciel wiec super bedzie mi pasował.. :ico_brawa_01: ale postep zrobiłam..

i właśnie skonczyłam rozmowa z Kate i kazała was wszystkie pozdrowić, mają sie z Matem dobrze, w sumie dobrze..Mat w szpitalu jest bezpieczny, w razie gdyby nie daj Boze...bierze antybiotyk, a Kasia - przynajmniej sobie odpocznie od teściowej :ico_brawa_01: wyciąga z pobytu w szpitalu rownież i korzysc... :-)

dobra to ja moze sie zjawie jutro, bo widze ze juz wszystkie zaraz pojda spac...
:516:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

03 lis 2007, 23:33

hej!
pamiętacie mnie jeszcze? :ico_noniewiem:
ja już nawet nie wyrabiam się żeby komputer w ogóle włączyć w dzień więc nic nie wiem co u Was może zaraz troszkę zerknę ale na pewno nie dam rady odrobić zaległości...
i tak mi jakoś :ico_placzek: bo już od roku byłam tu prawie codziennie a teraz coś mi się zdaje że nie dam rady - 10go chrzciny a potem 20 wrócę do pracy i czasu brak na czytanie - bo napisać to może napiszę czasami do Was ... ale to już nie to samo bo ja bardzo lubię sobie Was poczytać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: buuuuuuu

Iga dzielnie pije mleczko z butelki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a nie wiem czy pamiętacie jak się martwiłam że nie umie pić i co to będzie... no i się nauczyła :-D
niestety wieczorami muszę jej dawać sztuczne mleczko bo mojego brakuje i w dzień też pustki więc coś czuję że niedługo koniec karmienia cycem... :/
z tego co dziewczyny napisały na tej stronie wywnioskowałam że pisałyście coś o spacerówkach... my już od jakiegoś czasu jeździmy w spacerówce bo w gondoli miejsca brak ... i Iga tyłem do mnie jeździ i co chwilę tam do niej zaglądam ale też mnie to wkurza :ico_zly: wolałam jednak ją widzieć i do niej gadać i robić miny a tak to nonono...

dobra idę troszkę poczytać a potem może wkleję jakieś zdjęcie jak dam radę :-D

[ Dodano: 2007-11-03, 22:55 ]
no to jeszcze napiszę tylko że trzymam kciuki za Mata!!!
Gosia cudne zdjęcie w podpisie!!!!!!!!! na Ciebie to się napatrzeć nie mogę normalnie! :ico_wstydzioch:
Zbora fajowy wózek - kolorki fajne :ico_brawa_01: a! i zawartość niczego sobie :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 lis 2007, 08:18

Witajcie majóweczki :-D

Synek zrobił mi pobudkę o 7 więc jestem...

zborra Hania jest cudna - mój też wcina kaczorki hi hi

anza mamy nadzieję, że uda ci się znaleźć choć parę minut dziennie na tt :ico_sorki:

Chyba muszę się poratować kawą bo oczka mi się kleją...

Zapraszam :ico_kawa: - hmmm ciekawe kogo jak tu jeszcze pustki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

04 lis 2007, 08:23

Witajcie majóweczki najdroższe.
Całe szczęście nie ma dużo do czytania.
Rany dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę tego spotkania!!!!!!!
Ale też sądzę, że takie ogólne spotkanko musimy wymyśleć gdzieś po środku, bo inaczej nie wypali.

I smutno mi, bo teściowa przyjedzie, to nie bedę mogła tu zaglądać zawsze kiedy będe chciała, ona śpi w pokoju z komputerem więc wieczory odpadają, a w dzień pewnie będzie różnie, no zobaczymy, ale jakby co to się nie martwcie, napewno tu wrócę :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 lis 2007, 09:09

no hej...Maya przespala nocke od 20.00-6.00...i fajnie tylko ze juz nie spi i walczy na kaczy...a pilnowac ja musze bo wczoraj wyszla z kaczy i juz byla na progu pokoju...a do schodow juz metr :ico_olaboga:

Lady...mialas pizze..mniam...i juz mam ochote :ico_wstydzioch: :ico_olaboga:i super gratuluje zakupu na allegro!!!!ja na allegro tez ochraniacze zamowilam i mama mi dowiezie :ico_sorki: :ico_brawa_01:

o nieeee...wyszla z kaczy i pcha sie pod szafy :ico_puknij: przeciez sie nie zmiesci :ico_haha_01: ...mala aparatka...ze jej sie tak chce wychodzic ,bo kacza ma wyzsze ramy..i ciezko tak...mi by sie nie chcialo tych progow pokonywac :ico_noniewiem:

Anza...szkoda ze juz nie mozesz tak czesto tu zagladac...ale zawsze jestes milewidziana...napisz choc zawsze ze zyjesz,oki? :ico_oczko:

Hania upojnie wyszla na tej focie...i suuuper.... :ico_brawa_01: :-D

Wieczorkiem nie zajrzalam bo pol dnia filmy robilismy...no zmienialismy te formaty...buuu...i mam....prawie wszystkie...ale starsze...jak mala mlodsza byla...i zaraz na you tube wkleje i tutaj tez linka pose :ico_oczko: :ico_haha_02: te nowe jeszze na kamerze sa bo plytka sie jeszcze nie skonczyla....
a no i prezent Mayi juz kupilismy na gwiazdke :ico_noniewiem: ...w koncu takiego dinozaura z Fisher Price...fajny...bo wyprzedaze wiec zamiast 35f dalismy 23f :ico_brawa_01: ....no i juz czeka w szafie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

04 lis 2007, 12:56

dobry dobry wszystkim :-D
anza no pamietamy!!! wpadaj kiedy możesz :-D
zbora fajowa spacerówka - ale ja taka to dopiero w przyszłym roku na wiosne - na razie mam boldera - gondola poszła precz - jest spacerowka - przodem do mnie - bo moge ja przekładac na duzych kolach i na razie ok - rozklada sie na plasko - jest git - lekka bedzie potrzebna na wiosne , lato - bo jak bym kupila teraz to i tak nonono - małe kola - trzesie - i sie nie zmiescimy w skafandrze :-D
a ja na chwilke bo my mamy dzis rocznice slubu :-D papapa i do

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 lis 2007, 13:07

Kurczę i wyleciało mi z głowy :ico_wstydzioch:

Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie!

Obrazek

Wszystkiego najlepszego Gosiu dla Ciebie i mężusia.

Pochwal się prezencikiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 lis 2007, 13:57

Hej!!!

Gosieńko!!! no to miłego dnia...dużo szczęścia i miłości...i wielu takich rozkosznych małych Frajbergów :-D

Anza dasz radę...ja też pracuję i jakoś daję radę...może faktycznie człowiek już trochę na marginesie, ale jak się chce to można, na rpawdę!!!

No dobra...bo moja coś gada...chyba kupa jest...Jak pójdzie spać to wejdę i popiszę...pa!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość