Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

14 gru 2011, 14:02

i ja się witam!
zasnęłam po 4 spałam do 10. jakaś nie do życia jestem. Byłam na zakupach kupilam filety z makreli w słoiku na obiad a później poszlam jeszcze kupić fajki dla mojego P. do takiego małego sklepiku i nie wiem jak to się stało wypadła mi z reki ta siatka z tymi filetami. słoik się rozbił zaprawa octowa wylała się na pół tego sklepiku. myślałam że babka mnie udusi :(

jutro idę na kontrolę do lekarza to zapytam go czy zmieni mi ten aspargin na coś innego bo może on faktycznie na mnie nie działa przed fenoterolem :(

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 gru 2011, 14:13

szyszeczka, może faktycznie lekarz zmieni Ci leki :ico_noniewiem: a słoikiem się nie przejmuj, mnie co chwilę coś z rąk leci :ico_oczko:
agaa22, mała ma jeszcze czas żeby się obrócić :ico_oczko:
Mad., daj znać co okulista powiedział

A ja poskładałam w swojej szafie ciuchy, u Emilii też zrobiłam porządek i na osobną kupkę ułożyłam rzeczy które P. spakuje Emilii jak ja pójdę rodzić a on zawiezie ją do moich rodziców.
Poprałam, ogarnęłam mieszkanie i zaraz obiadek będziemy wcinać :-)
Później chce podrzucić Emiśkę rodzicom a sama skoczę z bratem na miasto.

Coś się chyba pogoda kiepści bo spać mi się chce :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 gru 2011, 15:23

Ale jestem zła po tej wizycie u okulisty. W ogóle to nie była moja lekarka ! :/ Taka beznadziejna baba, że szkoda gadać. Zakropiła mi oczy, czego moja mi dawnooo nie robiła i sprawdziła dno oka światełkiem. Tamta zawsze komputerowo mnie przebadała na całego :ico_zly: Wystawiła świstek, że wszystko jest ok i nie ma przeciwwskazań do naturalnego porodu. Kij, że nawet mi nie powiedziała jaką mam wadę, by się zgłosić ponownie czy coś ! Po porodzie i tak czeka mnie wizyta u okulisty, z tym że będę musiała go zmienić.

Teraz sobie gotuję makaron i będę jadła jak wczoraj mojej roboty spaghetti :-)
A po tym zakrapianiu źrenice mam mega powiększone i źle mi się czyta/pisze bo wszystko rozmazane, gorzej niż po sporej ilości jakiegoś trunku... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 14-12-2011, 15:03 ]
Właśnie przeczytałam info, że wczoraj w Gdańsku na świat przez CC przyszła największa do tej pory dziewczynka - 6870g i 69cm ! :ico_olaboga: Szacowali wagę 5500-5800 g, a tu takie zdziwienie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

14 gru 2011, 17:07

Mad tez to czytalam, to juz taka odchowana dziewczynka

co do wagi dziecka to ja sie wczoraj tak zdenerowowalam na moja kolezanke
bo pare dni sie nie widzialysmy i ona do mnie wczoraj mowi ale masz ogromny brzuch
mala napewno bedzie wielka, ja jej na to ze do 4kg jest ok
ona do mnie mowi - no co ty moj wazyl 2.700 i ze mi wpolczuje
ja wybuchlam i mowie jej czy to jakies kalectwo ze dziecko jest duze
bo nie rozumiem
pozatym jej syn dlatego byl taki maly bo cala ciaze palila fajnki
dziewczyny nie rozumiem ludzi czemu sie tak dziwia jak sie mowi ze dziecko 4kg bedzie miec
przeciez waga nie jest istotna wazne zeby zdrowe bylo :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 gru 2011, 17:11

przeciez waga nie jest istotna wazne zeby zdrowe bylo
Dokładnie ! Jeszcze jak piszesz, że ona fajki paliła to w ogóle ma się czym chwalić po byku :/
Nie przejmuj się taką gadaniną ! Pogderają i przestaną. Najważniejsze byście Ty i Hania były zdrowe.

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

14 gru 2011, 18:07

Mad i na dodatek 2 lata sie staraja o drugie i nic im nie wychodzi
ja wole miec duza coreczke niz wcale

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

14 gru 2011, 18:23

hej :ico_ciezarowka:
u nas dziś pogoda iście wiosenna z rana wybyliśmy z młodym na targ późnije lepiliśmy pierogi na obiad a po nim w nagrode ogladalismy bajke smerfy
teraz poszedł a babcia na plotki wiec mam luz
dzwoniłam do mojej ginki i jutro przed 8 mam byc w szpitalu to pobierze mi ten wymaz na paciorkowca :ico_sorki: odrazu dopytam o ten plan porodu i kilka innych rzeczy
przeciez waga nie jest istotna wazne zeby zdrowe bylo
dokładnie ale jak widac niektorzy maja inne podejscie

aaa i dziękuję za wszystkie pochwały mojej "antenki" :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 gru 2011, 18:59

przed 8 mam byc w szpitalu to pobierze mi ten wymaz na paciorkowca
Też jutro będę miała pobrany ten wymaz :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 gru 2011, 19:29

Mad., kurcze szkoda że nie po Twojej myśli przebiegła wizyta u okulisty :ico_noniewiem: wogóle jak tak czytam co napisałaś to tak olewająco Cie potraktowała :ico_zly:
Beatka78, nie przejmuj się taką gadaniną. Ja Ci powiem tak że 100 razy bardziej wolałabym urodzić dziecko 4 kilowe niż np 2kilo z hakiem. Koleżanka urodziła synka 2,5kilo i jak go zobaczyłam to powiem Ci że bałabym się na początku robić koło takiego maleństwa :ico_noniewiem:
A koleżanka powinna się zastanowić jaki wpływ mają papierosy na jej dziecko :ico_puknij:
margolcia, u nas dzisiaj było 11 stopni w południe :ico_szoking:

Co do wymazu to miałam pobrany w poniedziałek na wizycie i w piątek pewnie już będę miała wynik.

Mad., Ty jutro wskakujesz w 9 miesiąc :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 gru 2011, 19:49

wogóle jak tak czytam co napisałaś to tak olewająco Cie potraktowała
No dokładnie. Wypisała mi świstek i kładzie go przede mnie. A ja spojrzałam na nią jak na nienormalną. Pytam się - to jest informacja dla mojego lekarza prowadzącego ? A ona że tak. No i jeszcze musiałam JA dopytać czy pozytywna opinia czy też nie. Powiedziała że tak i w sumie do widzenia he. Normalnie jak ktoś taki może być lekarzem to ja nie wiem ...
Ty jutro wskakujesz w 9 miesiąc
No i niech się dzieje co ma się dziać :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość