Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

16 maja 2007, 21:32

cześć...

Sosenko- nie wiem czy dostałaś ode mnie życzenia ale wcisnęłam taka opcję i się wysłały ale nie wiem jak i dokąd :583: jak nie to jeszcze raz wszystkiego najlepszego i zajmuję miejsce przy Tobie :-D bo ja tak lubię się grzać w świetle gwiazd :ico_brawa_01: :ico_wstydzioch:

Misiu i Iwciu - bardzo Wam współczuję - mój dziadziuś ukochany i jedyny miał zawał ponad tydzień temu, ale jest poprawa, za to bardzo się przestarszył bo przez całe dorosłe życie ani razu nie chorował, taki tur z niego... teraz boi się :-/ ale czuję, że będzie dobrze - nie czas jeszcze...

I Misiu - ucałuj serdecznie Olivkę... kurde, nie zazdroszczę jej rozłąki - niech wraca szybko do zdrowia i domku - tego jej życzę :-*

Eluś- krupnik, boski - Bartek powiedział, ze w życiu tak dobrego nie jadł :-) i Lili zmiksowałam to wcinała, ze hej :ico_haha_01:

Okulistę mieliśmy zaliczonego, bo ta kropka u Lilusi w oczku...

Buziaki dla Jasia i Bartusia :581: :588: :ico_tort:

Agatko - coś więcej prosimy... ja często o Tobie myślę a Ty nie słyszysz moich telepatycznych przywołań :ico_noniewiem:

Margolciu - pisz jak pierwsze dni, ucałuj Kubusia :-)

Gosiu helloł :-D

Reeni- dzień pełen... Erniego ;-) wszystkie tak mamy hehe no nie z Ernim of course ;-)

Nie wiem co jeszcze tyle tego było... buziaki dla wszystkich aaa...

i dla Asi, cierpliwości do Wiktorynki :-/ dostałaś moją wiadomość na gg?? buźka

jesteście??

Witaminka - moja mama ma taki rozmiar i buty zawsze znajdowała ;-) także spoko :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

16 maja 2007, 21:37

Maritko, ja jestem, ale zaraz zmykam wygrzać mojego ślubnego :ico_oczko: Jutro jedzie w delegację to muszę go pożegnać :-D

Hehehehe, niedawno dostalismy wiadomośc, że o 19.50 urodził się Kubuś, synek naszych znajomych. Ale milutko się zrobiło. Aż mnię się dzień porodu przypomniał :574: Taaaakie miłe wspomnienia.

Buziaki i dobrej nocy :ico_spanko: ... Żebyście jutro nie zaspały ochlapusy jedne :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

16 maja 2007, 21:42

Fajnie Joluś :-) ja taką wiadomość w grudniu Wam prześlę :-D hope so...
Idź grzej mężunia, bo chłopak taki wymarźnięty pojedzie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

16 maja 2007, 21:49

oj Sosna zaszalałas ,nie spodziewałam sie taaaaaaaaakiej imprezy

stoły zastawiła i znikła

Reeni a Ernest nie pije soczkow czy herbatek czy tylko dzisiaj nie dostał?

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

16 maja 2007, 21:56

ja wiedziałam że ta dupcia-striptizer Was najbardziej zainteresuje :-D ....
nie udało mi sie innego zdjęcia śledzika znależć :-) ..... hehe .... suchobeskidzka :-P
Marittka, to ja o mleku dla Ciebie zapomniałam :-P a na wiadomość będizemy czekać tu ma TT....
a od męża nie dostałąm seksownej bielizny ale jeżeli tylko to założe, czyli prezent od niego to będzie również dobrze, tzn byłaby niezła jazda jakbyśmy w tym ...hehe....zobaczcie
Obrazek
jestem bardzo happy bo super przez nie słychać i na dodatek nie słychać muzyki jakiej słucha mój małż

[ Dodano: 2007-05-16 ]
Witaminko, ale co kolana mają do cesarki? na stojąco rodziłaś? :ico_smiechbig: a może lekarz jak ciął to się na Twoich kolanach podpierał? :-D

a od matki natury na urodziny dostałam @ :/

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

16 maja 2007, 22:03

Kociczko takiej gorzelni nie można było nie wyczuc ;-)
Marittko -> całuski w brzuszek dla nowej dzidzi i buziaczki dla Liluni :)

U nas marudzenie na maksa, Julce od grudnia wyzynają się zęby ale po drodze gdzieś ślad po nich zaginął, a marudzenie zostało, więc jakby ktoś widział gdzieś jakieś niezidentyfikowane zęby to byłabym wdzięczna za info, bo Julce by się już w tej paszczy coś przydało :ico_brawa_01:
Mója mała Smerfetka jest na kursie dla raczkujących na razie poziom dla początkujących - czyli nauka bzykania i robienie paru nieudolnych "kroczków" i pac brzuchem na glebe ;) Dużo bardziej bawi ją stanie, chwyta się czego popadnie i stoi, ciepie dupą na lewo i prawo do przodu i do tyłu i po chwilu też pac na glebe ;)

A poza tym u mnie i męża all right, ja zakupiłam sobie upragniony motocykl i jeżdżę bocznymi dróżkami co by nie poprzejeżdżac niewinnych ludzi ;)
Oprócz tego chodze intensywnie na siłownie bo nie mogłam patrze na te tony tłuszczu zwisającego z mojego brzucha i muszę powiedziec, że sie w to wciągnęłam ;) w dodatku jak przychodza tam takie fajne muskularne torsy :-D to milej cwiczyc :ico_haha_01:

Dziewczyny mam prośbę, czy ktoś mi napisze co się stało z Olivką? Próbowałam znaleźc jakieś informację ale cofnęłam się jakieś 15 stron i nic oprócz tego, ze leży w spzitalu z powodu płuca to nie znalazłam. Co się stało naszej Olivce?

Buziaki dla wszystkich

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

16 maja 2007, 22:06

Witaminko skojarzenie miałam takie jak Sosna co mają kolana do cc

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

16 maja 2007, 22:06

Witaminko -> rodziłam przez cesarkę ale nic mnie nie rypie.... kurcze a moze powinno :ico_oczko: A tak poważnie to skad taka informacja, że powinno albo, że może rypac?

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

16 maja 2007, 22:07

ja się nie znam ale krótko mówiąc miała zapaść płuca.....czekaj wkleję Ci to co misia pisała..
a co ząbków to jednego wyłapali w okolicy Szczecina, piętro 5 na lewobrzeżu :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

16 maja 2007, 22:10

Wydaje mi się, że to nie od cesarki Cię tak bolą. Możliwe, że masz problemy ze stawami (tak zwane zmiany reumatoidalne) to wbrew pozorom może pojawi się w każdym wieku, nie tylko na starosc. Proponuje brac glukozaminę to bardzo pomaga na tego typu dolegliwości. Poparwa nie anstępuje od razu ale po kilku miesiacach.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość