Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 lut 2008, 18:07

Aniu moj brat tez wojskowy jest podpółkownikiem wiec wiem co to znaczy teaz jezdzil ale wreszcie osiadl w szczecinie i mamy go na miejscu :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-13, 17:13 ]
ZCo do kłótni my z P tez sie kłócimy ....powiedzcvie nudno by bylo jakbysmy sie w zwiazku caly czas sie zgadzali bynajmniej u mnie :) ale ja jestem taka ze kloce sie gadam gadam gadam a potem przechodzi i podmilam sie do P :-D :-D hehe

[ Dodano: 2008-02-13, 17:14 ]
madziorka hihi pisze:wiecie tak sobie mysly ze nawet pary ktore sie scieraja na codzien i nie dogaduja.. a w walentynki sa dla siebie mili i kochani szczezre. to moze lepsze to niz nic..
ale na dluzsza mete to jakas meczarnia.. hehe
nie dla mnie napewno
podpisuje sie wszystkim co mam pod tym :-D :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

13 lut 2008, 18:48

Ej dziewczyny ja tak wypaliłam z tymi walentynkami, ale tak naprawdę nie jest to dla mnie jakies wielkie święto. No ale kwiatka, jak to Madziorka napisała, miło dostac.
Już troche lepiej. Przyszedł z pracy i zaczął ze mną rozmawiac. Ale nie chce mi sie o tym pisać. Rozmowa sprawy nie załatwia, trzeba się dogadywac na co dzień.

Frydza trzymam kciuki z bratową.

Madzia brawo dla Marcinka.

Bylismy u lekarza. nie mamy skazy białkowej. To uczulenie najprawdopodobniej na jakis składniek dań gotowych. Dostałam maść i zobaczymy. Mi sie wydaje, ze on jest uczulony na pomidora.
Tomek mało waży 7,5 kg. Czyżby najmniej ze wszystkich tutaj dzieci??

Musze uciekac do mojego smyka.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 lut 2008, 18:52

Kamilko ciesze sie ze ok chociasz jak mowisz rozmowa nie zalatwia sprawy trzeba czynow :ico_oczko:

Ciesze sie ze nie ma Tomus skazy :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 lut 2008, 19:05

KAMILKO dobrze ze juz troche lepiej z mezulkiem :ico_oczko: i dobrze ze Tomus niema skazy uffffffff,i Tomus ma wage modela hihi :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

13 lut 2008, 19:09

Tatuś się zajął Tomkiem. a właściwie przyniósł mu (czyt. sobie) bajkę z wypożyczalni i oglądają.

zapomniałam Madziorka pytałas o jajko. Robie na samej kaszce, bez mleka.

[ Dodano: 2008-02-13, 18:11 ]
A ja chcecie cos zacytować to u góry nad postem po prawej stronie macie cytuj. tam wycinamy tego czego nie chcemy, reszte kopiujemy i wklejamy w posta na ostatniej stronie.
Czy jasno czy nie bardzo?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 lut 2008, 20:07

kamilko leos wazy 7580 takze niewiele wiecej hehe
wiec nasze chlopaki trzymaja rowno wage hehe
pewnie dlatego leos ma slabszy apetyt by dorownac wagowo tomkowi modelowi hihi

dzieki za odp w sprawie kaszki hihi myslalam ze kaszki ryzowe mozna robic tylko na mleku.. ale ja sie nie znam.. hehe

ja nie wiem czy jest sens by cokolwiek leosiowi robic na razie skoro on taki niejadek sie zrobil

ale kaszke na sniadanie ladnie zjadl. pierwszy raz z miseczki
bo on zawsze dostaje na noc do spania w butli hehe sam je..

u nas piekna wiosna tej zimy

boskie slonce caly dzionek hehe
a ja juz drugi dzien w domu hehe ale intensywnie hehe
za to leos wszystkie drzemki zalicza na ogrodzie takze ponad 3 godziny go wietrze
teraz dopiero wpuscilam go domu po ostatniej drzemce ogrodowej hehe
ale ja wyrodna matka hehe

on w domu tak nie zasypia lekko a w wozku na zewnatrz sam w moment :ico_szoking:

dzis nie chcial nic jesc, kilka lyzeczek zupki, dalam mu marchewke ugotowana do raczki to wcinal. i serek zolty tez, wiecie ze on sie rozpuszcza/
ukroilam mu kawalek i w mig go pochlonal hehe
no i cycka tez pil

a zupka bleee
skonczylo sie na tym ze zrzucil cala miseczke zupki z buraczkami na podloge :ico_olaboga: dywan, sciana :ico_olaboga:
i w ten sposob dal mamusi jasno do zrozumienia ze zupka NIE hihi

a my wlasnie skonczylysmy wypiek hihi na szybko, najgorsze ze chlopaki wracaja a po domu unosi sie zdradliwy zapach hihi

zaraz wstawie rybe na obiad to moze ich oszukamy hihi

bo ciacha maja byc na jutro hihi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-13, 19:11 ]
aha kamila z ta skaza sie nie dziwie bo tomus na alergika nie wyglada hihi
podobna bledna opinia jak u lelka
stadnard hihi

jak tylko skonczy zapasy mleka HA z polski to przechodzimy na normalne :ico_oczko:

kamila a jak mam kaszki ryzowe smakowe to tez nie sa zwykle nie? czy o taki ci chodzi? bo ja innych nie mam

lucy jakich kaszek uzywasz tutaj?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 lut 2008, 21:05

[ Dodano: 2008-02-13, 18:11 ]
A ja chcecie cos zacytować to u góry nad postem po prawej stronie macie cytuj. tam wycinamy tego czego nie chcemy, reszte kopiujemy i wklejamy w posta na ostatniej stronie.
Czy jasno czy nie bardzo?
_________________


[ Dodano: 2008-02-13, 20:06 ]
o udalo sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dzieki Kamilko :-D

[ Dodano: 2008-02-13, 20:07 ]
Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

13 lut 2008, 21:09

BRAWA :ico_brawa_01: Dla Marcinka a moja dalj nie potrafi załapać o co chodzi z raczkowaniem :ico_noniewiem: Indigo moja Wikunia 8,78kg.pulpecik.Madziorka Ja z tym serkiem też spróbowałam i nawet nie wiem kiedy go zjadła :ico_haha_01: Skręciliśmy łóżeczko jutro jak mi się uda to rzuce parę fotek.Dziewczyny mam program infavief jak mam zmienić żeby pomniejszone zdięcia wychodziły w JPG bo teraz wychodzą w bitmapie program mam po angielsku i nic nie wiem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 lut 2008, 21:15

Edytko chyba wszystkie Wikunie to pulpeciki moja chyba z 10 kg juz wazy :-) a ze zdjeciami to nie pomoge :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 lut 2008, 21:25

A Luska gruba swinucha 11 kg wazy :ico_szoking: :ico_szoking: I to wlasnie to dziecko co powinno byc tu najlzejsze jest najciezsze :ico_zly: :ico_zly: Ale za to ja chudne noszac takiego kotleta :-D :-D
Kurde nadrobilam 5 stron i niewiele pamietam :ico_wstydzioch:
Walentynki.... hmmmm.... no coz, jedni je maja a inni nie :ico_placzek:
I w dodatku jeszcze problem.... Idziemy jutro do lekarza, bo te krosteczki co Luska niby po zoltku dostala na polizkach to nie schodza, a dodatkowo jszcze skora na polikach stala sie sucha i chropowata :ico_zly: Żółtka juz z 3 miesiace nie podawalam, a to cholerstwo nie znika :ico_zly: Oby sie nic zlego nie okazalo :ico_placzek:

Poza tym nic nowego, dalej same jestesmy :ico_placzek: Ale za to mamy dwie nowe chusty :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości