robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

12 lis 2007, 16:43

no iwonko w koncu sie doczekalas lozeczka :ico_brawa_01: w takim razie czekamy na fotki :-D ja dzis na obiadek goląbki robie,takze ide bo mi sie kapusta rozgotuje :ico_oczko: ale mi sie dzis Sara wierci :ico_szoking: mala lobuziara kochana :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

12 lis 2007, 20:02

Witajcie babeczki!! Humorek już lepiej byłam u tej kumpeli a potem jeszcze szwagierka zabrała mnie na obiadek do siebie i jakos minoł dzionek. Dopiero wróciłam . Macie buziaki od Jolci u niej nawet , ale jak dziś troszke pochodziła aby zrobić obiadek to znowu skończyło się na bólu brzucha wiec zaraz sie położyła i już lepiej. Mówiła że jej synuś to miała dzisisj cały dzien czkawke a ona przy tym zgage jak ogień . :ico_szoking: A mnie za to dzisisj cały dzień boli głowa to ta pogoda rano zimno na -1 i snieg a teraz +5 i ciepło tragedia. czekam tylko na 19.30-20 ide z pieskiem i kłade się do łóżeczka. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 lis 2007, 20:39

U mnie tez tak jak u Jolci zgaga meczy jejki dobrze ze to juz niedlugo bo z ta zgaga nie da sie zyc

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

12 lis 2007, 21:30

iwona83, wcześniej sie nie doczytałam ze wkońcu łóżeczko będziesz miała :-D :ico_brawa_01: hura tylko koniecznie się pochwal foteczkami. Buziaki!!! właśnie robie sobie masasz stupek w takim użądzonku pomaga mi na spuchniete i obolałe nogi :ico_spanko: i zaraz lulu!!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 lis 2007, 21:44

ja jeszcze posiedze czekamna meza az wroci z pracy wogole to nauczylam sie spac w dzien i wieczorem zasypiam dopiero ok 24
no wkoncu sie doczekalam obiecuje jak tylko mezus zlozy to zaraz porobie fotki i wkleje

zycze wszystkim dobrej nocki

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

12 lis 2007, 21:48

Czesc dziewczyny tak was tu malo a jeszcze z Jola cos jest i nie moze tu zagladac biedactwo. Ja dzisiaj czuje sie dziwnie glowa mi peka no i dzidzia strasznie kopie nogi wypina ze szok. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

12 lis 2007, 22:00

mariola, no to masz z ta głową jak ja mi też dziś pęka cały dzień , a jolcia jak leży to jest ok , ale jak tylko pochodzi to znowu ją bierze i musi się kłaść ,Macie buziaczki od niej!! Jutro do niej napisze i pozdrowie ja od wszystkich. buziaki :ico_spanko: idę lulku!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 lis 2007, 09:47

Czesc dziewczyny ja dzisiaj mialam pobudke o 4 strasznie rozbolal mnie brzuch juz myslalam ze pojedzeimy na porodowke ale po jakies godzince udalo mi sie zasnac no i teraz boli ale mniej niz w nocy najlepsze bylo to ze musialam sobie ukroic kromeczke chlebka bo doszlam do wniosku ze jezeli bede musiala jechac to przeciez glodna bede a w szpitalu mi nie daja

za chwilke pojade po lozeczko no i mam nadzieje ze mezus je zlozy jak najszybciej
zycze milego dzionka

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

13 lis 2007, 13:17

Cześć Moje Kochane Kobietki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Strasznie się za wami stęskniłam kochaniutkie,brakuje mi waszych ploteczek jak niewiem...wziełam sie i chwilke wstałam,zeby do was zajrzeć bo już czegoś dostaje od leżenia,no ale co zrobić...Kochane dziekuje za wsparcie-jesteście przecudowne.Wiec u mnie sprawa przedstawia sie tak,że mały Miruś wazy juz 2300g,lekaz powiedzial,ze mam juz strasznie krociutką szyjke i kazał wytrzymać choc 2tyg i wtedy niech sie już dzieje co chce,wiec mysle,ze niebawem spotkam sie z moim małym skarbkiem.Mały kopie i bryka w brzuchu,co chwile ma czkawke,a ja wieczorkami zgage masakryczną.Poki co ide odpoczywac,pewnie zajrze do was jutro bo i tak musze jechac do ZUS-u wiec 3majcie sie cieplutko,Buźka

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

13 lis 2007, 16:08

jolcia lobuziaro smigaj leżeć,my trzymamy kciuki by Miruś jeszcze troche wytrzymał u mamy w brzuszku, ale się chłopu spieszy :ico_oczko:
trzymaj sie cieplutko brzuchatku :ico_ciezarowka:
A swoją drogą 2300 to kawał chopa z tego Mirusia :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość