Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

04 cze 2007, 18:47

Witajcie!

Szkrab my też będziemy tęsknić :-)

Co do rozmiaru ubranek, to z tym niestety jest różnie, mój mały skończył już 7 m-cy i nosi rozmiar 74 ale niektóre rzeczy w rozm. 80 też już na niego pasują. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

05 cze 2007, 00:48

Witajcie :ico_haha_02:
Szkrab bedzie nam ciebie brakowało czekamy na ciebie

Maju a co do tych rozmiarów to masz racje mój Kubus ma skonczone 6 miesiecy a nosi 62 na styk i 68 normalne i bodziaki zakładam mu nie które na 74 i też sa dobre to zależy jakie jest dziecko bo jedno jest mniejsze a drugie wieksze no i te rozmiary tez są w cały świat niby ten sam rozmiar a jest różnica w wielkości.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

05 cze 2007, 07:42

śliczny chłopczyk z Kubusia :ico_brawa_01: , mały przystojniacha rośnie. A ja dalej się zastanawiam co to będzie jak pójde do pracy, mały nie chce mleka modyfikow. z butli, ze ściąganiem też jest ciężko mimo, że mam ściągaczkę z aventu. Już sama nie wiem co robić :ico_olaboga: . Dobrze że je zupki i deserki więc myśle, że jakoś sobie poradzimy.

Pozdrawiam

Dziewczyny co tam u was, czy nikt tuostatnio nie zagląda? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

05 cze 2007, 11:19

Dziekuje Maju. :ico_haha_02:
Rozumiem cie ze z odciadaniem to jest problem pewnie laktator masz ręczny a nie eletryczny ja miałam elektryczny pożyczony jest najlepszy .
Ja juz prawie nie karmie tylko w nocy a w dzień tylko mleko modyfikowane , kaszka i zupka no i przed wczoraj pierwszy raz deserek a jak mu smakował pierwsza łyzeczka to się krzywił a potem to sam otwierał buziaka :ico_haha_01: a kiedtś próbowałam u dać jak jeszcze nic nie jadł oprócz mojego mleka to miał odrochy wymiotne :ico_olaboga: .
Napewno będzie ci cięzko z powrotem do pracy bo ja jak byłam w łodzi na kilka godzin w tamtym tygodniu to bardzo tęskniłam za Kubusiem i on za mną :ico_olaboga:
Ale życze ci powodzenia pozdrawiam :ico_oczko:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

05 cze 2007, 15:45

No to jesteśmy po szczepieniu na żółtaczkę.Następna szczepionka dopiero jak Ania będzie miała rok :-) Waży 7950 :ico_szoking: sporo no nie ??
Maju pewnie ciężkie na początku będą te wasze rozstania ale pomyśl jak będziecie się cieszyć na powroty... na pewno to się jakoś poukłada i będzie dobrze. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

06 cze 2007, 00:06

Myśmy mieli 2 tygodnie temu szczepionke na zółtaczke ale z Ani wielka dziewczyn :ico_szoking: juz jest moj Kuba jest mniejszy ale moze jak bedzie starszy to Anie przegoni :ico_haha_01:
Ide spać bo już późno :ico_spanko:
Pozdrawiam :-)

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

06 cze 2007, 05:55

Witajcie, ja tylko na chwilke przed wyjsciem do pracy :-) Filipkowi wczoraj wyszedł 1 zabek. Wogóle sie tego nie spodziewalismy, jak Wam pisałam wczesniej był marudniejszy ale głównie wieczorem i w nocy poza tym żadnych innych rewelacjii a tu taka niespodzianka :-D Juz go wiadac ale najlepiej czuc jak sie wsadzi palec do buzi. filip nie rozumie nagłego zainteresowania swoja buzka :ico_oczko: u nas szczepienie na WZW sie nie odbyło bo wycofali szczepionki i czekamy na nowe. Nie wiem dokadnie dlaczego. Czekamy teraz.Monis i Mrgot -jak tak patrze na te wasze pociechy to jakos coraz ładniejsze sie robia -nie wiem jak to działa :-D Pozdrawiam i juz sie zbieram do pracy-pa

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

06 cze 2007, 15:07

A my 21 czerwca mamy wizytę u....hematologa....lekarka mówi że mimo witamin Ania ma dalej lekką niedokrwistość i przepisała jej żelazo i skierowanie do hematologa :ico_olaboga: aż się boję co mi tam powiedzą..... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

06 cze 2007, 23:56

Mrgot napewno bedzie wszystko dobrze trzymam kciuki :ico_oczko: Ania nie wygląda na to żeby jej coś doegało. A może idz jeszcze do innego lekarza i z konsultuj bo kurcze takie malenstwo a już szprycować lekami ona na zdjęciu wygląda na zdrowiutkie dzieciątko :-)

Kubuś jest taki kochany przez trzy ostatnie dni robiłam generalne porządki w kwrzdym kącie a on leżał sobie grzeczniutko i się bawił albo siedział w nosidełku tylko dzisiaj jak było tak ciepło to wożyłam go do wózka ikoeżanka domnie akurat przyszła to go troszkke po pilnowała
A jak wasze pociech tez dają wam wszystko zrobić ?????
A my z Kubusiem sami od dzisiaj, jutro i pojutrze jeszcze też bo mój mąż jest kierowcą na dużym aucie i teraz zaczoł wyjeżdzać z granice wróci na jeden dzień i znów jedze na trzy dni :ico_placzek: :ico_zly:
Musze wam się pochwalić już mój domek stoj teraz jeszcze jedna ścianka i można dach robić juz sie nie moge doczekać kiedy się tam wprowadzimy ale to jeszcze do tego daleko :ico_olaboga:
Bede kończyc bo się rozpisałam a tu jeszcze sterta wypranych ubrań do składania :ico_olaboga:
Pozdrawiam pa :ico_oczko: :-)

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

07 cze 2007, 07:41

Z Filipem jest róznie, raz jest grzeczniutki i sam sie bawi a innym razem wariuje i wszytko mu sie nie podoba. Masz sczescie ze Kubus taki grzeczny :ico_brawa_01: Margot napewno z Ania wszystko w porzadku, pewnie ta wizyta u hematologa to tak aby sie upewnic że wszystko jest ok-lepiej dmuchac na zimne. Dzisiaj u nas słoneczny poranek wiec moze i dzien bedzie ładny bo ostatnio było z tym kiepsko. pozdrawiam i życze miłego dnia.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość