Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

17 paź 2007, 20:03

babe_boom, oj nie ładnie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Diewczyny forum jest dla wszystkich i każda możepisac na wątku na którym chce nie bądzcie takie...babe_boom, dlaczego przeszkadza ci to że inne dziewczyny tu piszą??? Wielu osobom sprwiłas przykrośc tym co napisałaś bo żadna z niemajówek nic złego nie pisze i co ważniejsze są pozytywnie nasawione na osoby piszce na tym wątku i na sam ten wątek...więc w czym problem...??

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

17 paź 2007, 20:12

Ej dziewczynki nie ma problemu nie wiem jak to miałam inaczej zrozumieć ale to już nie ważne przecież nie ma co się kłócić czas ciąży to czas radości a nie smutku wiec piszcie sobie mamcie majowe o swoich troskach i radościach bo wydaje mi się ze odkąd tutaj się pojawiłam to trochę zaszumiało a tego nie chce....ze względu na ciężarne mamcie popostawiam odpuścić sobie ten temat...pozdrawiam :ico_buziaczki_big:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 paź 2007, 20:22

oj dziewczyny, przeciez nie ma zadnego problemu...nie rozumiem dlaczego chcecie zostawic ten watek... ja go nie zalozylam... wiec w zasadzie nie powinnam sie wtracac :ico_wstydzioch: .... ale jestem juz na tt dosc dlugo... wystarczajaco dlugo zeby zauwazyc ze "ten problem" ktory u nas wynikl wcale nie jest problemem... dlatego proponuje zapomniec o calej sprawie
kochane nie zostawiajcie tego watku... niech dalej panuje tu mila atmosfera bo tego nam teraz potrzeba...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

17 paź 2007, 20:24

Tu musi panwać miła atmosfera żeby cięzarówek nie denerować i żeby bylo jasne pisac może kto chce i gdzie chce :ico_brawa_01: mam nadzieję że już będzie wszystko ok!!!

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 paź 2007, 20:33

oczywiscie ze bedzie ok... :-D tylko musi sie nam troszke temacik rozbujac :-D
jeszcze raz prosze... dziewczyny nie rezygnujcie z tego watku... :ico_sorki:
a i jeszcze jedno... nie "lapmy sie za slowka", bo czasami z tego powodu moze dojsc do niezlego zamieszania :ico_sorki:
zycze wszystkim kolorowych snow :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 paź 2007, 21:45

OJOJ co za atmosfera :ico_zly: :ico_zly: mam pytanie do zalozycielki tego watku K@TK@ moge tu zagladac????????????bo widze ze tu nagle jakies zakazy sa!! no ludzie bez przesady :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-17, 21:45 ]
BABE BOOM :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 paź 2007, 21:51

Frydza, witaj kochana :-D

MONIKAB fr, o kurcze,to Ty tutaj??Juz dawno nie bylam na teterkach ale ciebie sie tu nie spodziewalam :ico_szoking: Gratuluje z calego serca :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

k@tk@ - dobrze,ze masz lekarza,ktory rzeczowo podszwedl do sprawy :ico_oczko:

A moze pokaz na fotki z sukienka ????

Buziaki dla wszystkich majowek i "nie"majowek,ktore tu zagladaja :-D

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

17 paź 2007, 22:21

Hello
Dawno mnie tu nie bylo - ale widze,ze jakies problemy....

U nas wszystko w porzadku. W sobote lecimy do polski na wesele (wracamy w niedziele). Przy okazji wybieram sie do gina na usg - glownie chodzi mi o wyznaczenie daty porodu (bo niestety w moim przypadku nie moge polegac na ostatniej @) ale mam nadzieje,ze okaze sie,ze dalej jestem majowka :ico_oczko:
Z kolei pierwsza wizyte u midwife mam dopiero w przyszla srode (tak to tutaj dziala).

Zdrowka wszystkim majowkom i nie-majowkom piszacym na tym temacie zyczy happy :ico_ciezarowka: :ico_oczko:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

18 paź 2007, 08:13

Kochane ...

Ja załozyłam ten wątek, ale nie czuje sie jego "właścicielką".Uważam, ze moga tutaj pisac wszystkie kobietki, ktore tylko maja na to ochotę. I chciałabym by panowała tutaj radosna atmosfera. W koncu oczekujemy tutaj MAJOWYCH DZIECINEK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

iw_rybka sukienusie zobaczysz juz na mnie, wstawie fotki po Ślubie :ico_haha_02:

na 9.00 lece dzisiaj do fryzjera :ico_haha_01: pewnie wysiedze sie za wszystkie czasy :ico_noniewiem:

felicity ciesze sie, ze u Was wszytsko w porządku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

18 paź 2007, 09:43

K@tk@, ja już sie nie mogę doczekać żeby cię zobaczyc w sukni!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość