lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

27 lis 2007, 20:09

Cześć!!
Nowa, nie daj się żadnym wirusom!!!
Ja niedawno wróciłam z pracy a tu znowu pusto...

Spinka, ja też ostatnio odczuwam bóle brzucha. Martwię się, bo coraz częściej odczuwam ból i brzuch robi się twardy. Początkowo myślałam, że tam się coś rozciąga, ale zaczynam się już niepokoić. Wczoraj bolał mnie od 9 do 18, aż się rozpłakałam. Dziś jest dużo lepiej, ale i tak jutro idę do gina, sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 lis 2007, 20:19

lulu_, jak niepokojąco boli cię brzuch to zażyj nospe, a \jak nie pomaga to oczywiscie konsultacja z ginem

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

27 lis 2007, 20:50

TT coś mi dziś szwankuje :ico_zly:
Dziś na szczęście brzuch bolał mnie tylko przez 10 min, ale za to bardzo mocno. Mój m też się martwi i wysyła mnie do gina (ja sama to odkładałabym wizytę). A do tego od poniedziałku mam szkodliwe warunki pracy, więc już zdecydowałam się na konsultację.

[ Dodano: 2007-11-27, 19:55 ]
Siunia, a jak Ci idzie jazda? Ja też niedawno zaczęłam robić prawko - w sobotę skończyłam wykłady, a w czwartek zdaję test wewnętrzny i zaczynam jazdy :ico_brawa_01:
Trochę się boję, bo wcześniej nigdy nie siedziałam za kierownicą, do tego ciągle pada śnieg, Brrr...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 lis 2007, 00:21

lulu_, a dobrze idzie jutro z rana jadę do większego mista tam gdzie bede zdawała prawko i bede miała tam jazdę, ale dobrze mi idzie mam nadzieje ze jakos sie uda zdac szybko bo egazmin mam na 18 grudnia. Ale ogolnie podoba mi sie jazda, tez miałam zero doswiadczenia jak ty.

No dziewczyny jutro z wami nie popisze, bede dopiero na wieczór, ale napewno was doczytam.
Buziaki na jutrzejszy dzień :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 lis 2007, 09:36

Witam wszystkie :ico_ciezarowka: ! Jak zwykle z rana pustki :ico_placzek:

Spinka , Lulu jak tam Wasze bóle brzucha?. Ja wczoraj wieczorem miałam okropny atak bólu. Brzuch był strasznie napięty i twardy, nie dało się dotknąć. Zazyłam no-spę i poszłam spać. Dziś juz mnie nie boli. Nie wiem co to było, myslę sobie, że to mogą być równiez wzdęcia, ale nie jestem pewna. Dobrze, ze przeszło, bo pewnie do pracy dziś nie dałabym rady pójść. Z moim m. kiepsko, wczoraj czuł się fatalnie (i także też wyglądał), mam nadzieję, że dziś mu się polepszy. Wczoraj przespalismy obydwoje całe popołudnie i wieczór (nawet psa zmorzyło). :-)

Siunia wiesz, że ja tez stawiam na MAJECZKĘ, m. zaakceptował, a, mnie również chodzi po głowie POLA, ale na szczęście duzo jeszcze czasu więc spokojnie można sie zdecydować. ( ja chyba podświadomie myślę o córeczce :-) )
Powodzenia na jeździe!Czekamy na relację wieczorkiem

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

28 lis 2007, 09:59

Cześć Dziewczyny, ja wstałam dziś wyspana, nic mnie nie boli i ogólnie jest ok :-D

lulu mnie nie ma wieczorami, bo u mnie cały dzień lapek włączony i wieczorkiem mój m już krzyczy i każe wyłączać, a te twoje bóle to jakby skurcze, idź do gina, pewnie wyślę Cię na L4. Napisz jak było i co powiedział, ale będzie dobrze! Trzymam kciuki za Was .

Nowa to my dzisiaj pewnie prawie same będziemy klikać, chociaż mam nadzieję, że dziewczyny zajrzą do nas. A co do Twojego wczorajszego samopoczucia, to śpij jak najwięcej, bo sen to zdrowie :ico_spanko:

Siunia pusto tu będzie dzisiaj bez Ciebie. Pozdrawiam i życzę udanej jazdy.

A co do imion i przeczuć, to pozostaje Lena (kurcze znajoma urodziła w listopadzie i też nazwie Lena, ale co tam) mi też się wydaje, że będzie dziewczynka, chociaż jest mi to zupełnie obojętne co będzie.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 lis 2007, 10:08

Cześc Spinka :-) , cieszę, się, że dobrze się czujesz.
Bardzo podoba mi się imie LENA :ico_brawa_01: ( ja w ogóle gustuje w krótkich), moje mysli krąża jeszcze wokół imienia IGA, co myslisz?, tez fajne :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

28 lis 2007, 10:28

Ja wolę miękkie imiona Pola, Nela, Lena - Iga wydaje mi się twardym imieniem, nie wiem czemu tak, ale ... może to hormony.
Oglądałam wczoraj wspaniały film, oczywiście wyłam jak bóbr. Film opowiadał o dziewczynie, która po latach wróciła do rodzinnej miejscowości, ale nie sama - z synkiem. Pierwsze swoje kroki skierowała do swojego byłego chłopaka( obecnie żonatego). Jej były chłopak i jego żona są weterynarzami, Trooper- syn gł. bohaterki- bardzo zaprzyjaźnia się z małżeństwem.
Po pewnym czasie okazuje się, że dziewczyna nie wróciła ot tak sobie, jest chora, ma chłonniaka i zostało jej kilka miesięcy życia - musi znaleźć rodzinę synkowi.
Początkowo weterynarz nie chce nawet słyszeć o opiece nad Trooperem, jednak z czasem żona go namawia, kończy się wiadomo jak. Ja opowiedziałam w wielkim skrócie, ale film piękny, :ico_placzek:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 lis 2007, 10:46

Spinka to taki wyciskacz łez, ja teraz takich filmów unikam, bo zapewne też bym ryczała. Dla mnie telewizor to teraz szybki usypiacz, wczoraj przysnęłam na "m jak...".
Za oknem mam piękną pogodę. Słoneczko wygląda zza chmur, snieżek jest i delikatny mrozik, bardzo optymistyczna pogoda :ico_haha_02:
Czy Wam dziewczyny też tak chce się jeść jak mnie??? Ja zjadłam sniadanie w domku ok. 6.30 (zawsze straram sie na szybko cos zjeść przed wyjściem z domu), nie minęło 2 godz. a juz jestem głodna :ico_szoking: Dawniej spokojnie do 10.30 wytrzymywałam. W sumie jem chyba tyle co wcześniej, tyle, że mniejszymi porcjami i częściej. Jak zaczynam czuc głód, to musze cos zjeść bo strasznie mnie mdli.
Ale jak wracam po południu zjem obiad o 16, to praktycznie kolacji juz nie jem, chyba, ze specjalnie mam na coś ochotę, albo jakies owoce wcinam. Wczoraj np m. miał ochote na budyń wiec zrobiłam i zjadłam, choc wcale nie miałam ochoty. i stąd może te bóle brzucha.
Jak to jest u Was, zmieniły Wam się nawyki żywieniowe?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

28 lis 2007, 11:07

Ja identycznie częściej, ale po troszkę, poza tym czasami mąż smaży mi jajecznicę, ja dziubnę 2 razy i już mam dość, a on się denerwuje, bo musi zjeść całą górę i zarzeka się, że już nigdy mi nie usmaży jaj. :-D ale i tak robi mi jedzonko.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość