barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 lut 2008, 13:04

dora mówisz-masz
Obrazek

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

16 lut 2008, 13:19

witam super zdjecie i :ico_brawa_01: ale juz tadziu duzy :ico_haha_02: umnie dzis słonce ale bardzo mrozno a sniegu brak przez cala zime nie bylo go wogule :ico_placzek: dzieki dziewczyny ze mnie pamietcie i sie cieszyscie jak pisze do was :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 lut 2008, 20:53

julitko to teraz się musisz zrehabilitować i częściej do nas zaglądać
a ja podsyłam ci troszkę naszego mini śnieżku...

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

16 lut 2008, 23:41

julita32, no pewnie ,że o tobie pamietamy.
Znowóż mam mały problem z Weroniką-chyba się podziębiła w przedszkolu,bo często robi siusiu i zaczęła się znowóż moczyć.No niestety nałożyłam jej na noc pampersa-chociaż nie powinnam tego robić już.No ciepło ubrałam i śpi już.Może nie potrzebnie była dzisiaj troszkę na sankach.Wtedy jak tak wiało okropnie-to panie w przedszkolu wzięły dzieci na dwór-podejrzewam,że wtedy się podziębiła.OJ ZAWSZE COŚ. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

17 lut 2008, 10:14

hej umnie dalej sniegu nima :ico_placzek: a co do nocnego moczenia to oktawian tak mial zawsze ja w nocy sie ze sikał to juz rano byl chory :-) juz przestal niezakładaj je pamersa anna, ja robiłam jak mój zaczynał sie krecic to zaraz brałam go do wc i sikał zamknietym oczyma :-)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

17 lut 2008, 10:54

Basiu ,ale on fantastyczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jaki pulchniutki tylko go schrupać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Poprosze o więcej :-D :-D :-D :-D :-D
Julita32 ,zaglądaj ,zagladaj do nas jak najczęściej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ana30 ,przykro mi ,że Weronika podziebiona :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: A często sie tak moczy w nocy?Czy tylko wtedy kiedy jest podziebiona ,zdenerwowana ??Aniu może postaraj sie nie zakładac na noc tych pampersów ,bo jak sama piszesz to jest błędne koło ,które do niczego nie prowadzi ,a może tylko pogorszyć sytuację :ico_placzek: :ico_placzek: Przepraszam ,że wtracam swoje 3 grosze ,alle tak mi sie wydaje ,takie jest moje zdanie .Ja wiem ,że kazdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka ,żeby nie cierpiało ,nie męćzyło się .Ale czasami chcemy dobrze ,a robimy źle :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Sama wiem to z własnego doswiadczenia :ico_olaboga: :ico_olaboga: Weronika może popuszczac tez dlatego ,że wie ,że mama ja przebierze i założy pampersa ,a to juz sie mija z celem .Przepraszam jezeli uraziłam Cie w jakis sposób :-) :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

17 lut 2008, 22:11

ana a ja mam inny pomysł, może zostaw w pokoju Weroniczki nocniczek i powiedz jej o tym, do tego mała lampka zostawiona na noc, żeby w razie czego trafiła do niego
moja Wiki czasami jak zmarznie na polu, też częściej sika i ja jej wtedy w pokoju zostawiam nocnik i lampeczkę przy podłodze i toddiesy do wytarcia pupy, żeby nie musiała chodzić po ciemku do toalety i przy okazji nas nie budziła, że chce na nakładkę
na pewno nie wróciłabym do pieluch :ico_nienie:
spróbuj, może jej się spodoba
dora specjalnie dla Ciebie Obrazek

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

17 lut 2008, 22:16

Dora1, nie uraziłaś mnie -no coś ty,ale troszke się tym martwię.Jakoś tak w tych przedszkolach idą na łatwiznę-aby sie dziecko wybiegało na spacerku,a potem będą miały spokój.Jak wtedy przyszłam po nią do przedszkola-to kurtka,szalik i jej spodnie na przebranie na dwór były na kaloryferach-no to widać jak pilnowały dzieci(te musiały się tarzać w tym śniegu).A wtedy naprwsdę strasznie wiało.Z tym pampersem macie rację-ona jest już za duża.Ja zawsze zanim się położę;tak ok.23-biorę Weronikę jeszcze raz na siusianie na śpiąco i ładnie mi robi.Ale teraz to jest wynikiem tego przeziębienia.Dzisiaj wieczorem narzekała mi też,że boli ją uszko.Zakropliłam jej i położyłam spać.Oh mały skarbuś.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

17 lut 2008, 22:20

ja bym zrobiła awanturę w przedszkolu, bo przecież powinna być jakaś odpowiedzialność za pozostawiane dzieciaki

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

17 lut 2008, 22:22

barbapuppa, Ja tak robię.Tak się składa,że niestety Weroniczka nie ma swojego jeszcze pokoju.Mamy 3-pokojowe mieszkanie.W jednym moja babcia;drugi to salon(do którego podejrzewam niedługo się moze przeniesiemy).No i trzeci -Weronika ma rozkładany taki fotel z Ikei.Obok niej jest nocniczek.Myślę,że to moczenie to chwilowe i jej przejdzie.
Dzięki za dobre rady-dzięki,że zawsze mogę liczyć na waszą pomoc.
Dobrej nocki wam życzę.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość