Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 mar 2008, 10:27

Dzień Doberek :-)
Pogoda dziś we Wrocku nie najciekawsza, ale mam nadzieje, ze nie bedzioe padało. Jade dzisiaj kupic folie przeciwdeszczowa do wozka. Nocka u nas calkiem całkiem, dwie pobudki. Niestety od 6:15 Ulek już nie spi. Dopiero teraz około 8:30 zasnęła po jedzonku i na razie śpi.

madziarka81 pisze:Pinko ale Twoja królewna ma włoski :ico_brawa_01: Strasznie mi sie podobają :ico_brawa_01:

Dzięki, Twoja Martynka też wcale krotkich nie ma :-) Wyhodowały sobie te nasze księżniczki czuprynę w brzuchu.. hehehe Fajne te Twoje dzieciaczki :-)

Fintifluszka ja mam dwa koty w domu i sama się zastanawiałam jak to będzie, ludzie mi rozne historie opowiadali, jak to koty rzucają sie na niemowlaki. Okazało się jednak, że wcale tak zle nie jest. Koty Ulcie zaakceptowały, nie podchodza do niej, chyba, że zaczyna płakac, to Mysia (moja starsza kotka) przychodzi zobaczyc co Jej sie dzieje, czemu tak płacze.

CleoShe Twoj Norbercik na tym zdjeciu to jak jakiś olimpijczyk wygląda, jakby wykonywał bieg przez płotki :-) Fajna fotka :-D

Jola_85 nie przejmuj się, szkoda nerwow, faceci czasem nie zdają sobie sprawy z pewnych rzeczy. Moj Jarek tez nieraz palnie jakies głupstwo, ja się popłacze (też beksa jestem) i wtedy On się opamiętuje i przeprasza.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

13 mar 2008, 11:01

napisałam posta i wcieło go juz drugi raz nie pisze

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 mar 2008, 12:16

pinko pisze:CleoShe Twoj Norbercik na tym zdjeciu to jak jakiś olimpijczyk wygląda, jakby wykonywał bieg przez płotki :-) Fajna fotka :-D

Ano rzeczywiście.. jak jakiś zwycięzca :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 mar 2008, 12:55

My po kontroli ok, nic się złego dalej nie dzieje, odłuchowo wszytsko wporządku. katarek dalej jest ale nic więcej się nie rozwija na szczęście. Dzisiaj też rozmawialiśmy na temat tych szczepionek płatnych (rotawirusy i pneumokoki) i z Marcinem zrezygnowaliśmy, tylko teściowa powiedziała że musi być i tyle, się okaże jak to będzie. Ona chciała obie czyli razem by wyszło prawie dwa tysiące (bo po trzy dawki 300 zł jedna :ico_olaboga:
Przyjedzie od szwagierki powiemy to będzi ekrzyk, taka już jets, jak sobie coś ubzduza to nie ma przeproś.
Dzisiaj noc ogólnie nie była zła, tatuś dzielnie zajął się nad ranem synkiem to chociaż trochę pospałam :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

13 mar 2008, 13:07

Dziewczyny mi się żadne zdjęcia nie otwierają co jest.U nas wiatrzysko takie że aż strach z domu wychodzić.Musze isc po Julke do przedszkola ,męża nie ma Amelka spi więc ją zostawie w domu przedszkole na dole to zdąże obrucić w 5 minut.Mam strasznego lenia w domu mi sie nawet kurzy nie chce zetrzec nie wiem co ze mna sie dzieje.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 mar 2008, 13:19

Renia0601 pisze:razem by wyszło prawie dwa tysiące (bo po trzy dawki 300 zł jedna :ico_olaboga:

O daj spokój :ico_olaboga: Ciekawe czy są osoby, które szczepią na obie te szczepionki.

mariola pisze:Musze isc po Julke do przedszkola

A to Ty prowadzasz Julkę na 4 godz do przedszkola? :ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

13 mar 2008, 14:06


Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

13 mar 2008, 14:27

Hej kochane pamiętacie mnie jeszcze?
Dawno mnie nie było ,niestety u nas problemy z czasem ,czyli nie ammy go w ogóle hehe :-D
U Nas wszysko w porzadku,synus rośnie jak na drożdżach :ico_brawa_01:.Walczymy znowu z kupkami i od czasu do czasu z kolkami,ale jest coraz lepiej,no i mały przesypia juz całe noce :ico_haha_01:
Co do szczepinki to jeszcze sie zastanawiam czy rzeczywiście warto, z tego co wiem to szczepionka na pneumokoki co jakiś czas sie mutuje i trzeba znowu szczepić,no jeszcze sie zastanawiam zobaczymy :ico_noniewiem:

Co do mojej osoby to byłam na kntroli u gina i jestem już antykoncepcji hehe,także super,chociaż szczerze wam poweim jakoś mnie nie ciagnie do przytulanek :ico_wstydzioch:

JAk tylko znajde wiecej czasu to wkleje wam aktualne foteczki mojego skarba.
Pozdrawiam was serdecznie i całuje wszystkie brzdace, są prześliczne :-)

papa :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-03-13, 13:31 ]
a co do leżenia na brzuszku to Igor też nie lubi,a jak juz leży to zaraz przekreca sie na plecki hehe

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

13 mar 2008, 16:20

monia26, a czy ty masz antykonc.dla matek karmiących jak tak to jakie i ile one kosztują.

[ Dodano: 2008-03-13, 15:22 ]
Moja Mela robi strasznego zeza az sie boje że jej zostanie.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 mar 2008, 16:52

Czesc ale mialam dzisiaj czytania :ico_brawa_01: az milo

no ja juz moge do polskijechac odebralam dzisiaj paszport majki, dziewczyny ja nie wiem w co ja mam majke ubierac dzisiaj miala tylko body i koszulke z krotkim rekawem i cala sie spocila

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość