Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 mar 2009, 12:12

hej,hej

a co to tylko Mery już nie śpi,gdzie reszta :ico_noniewiem:
Mery śrubokręt to naj;epsza zabawka i czym większy i bardziej prawdziwy tym lepiej :-D

idziemy do przedszkola zapisać,wczoraj byliśmy w jednym a dzis jeszcze jedno nsm zostało do odwiedzenia.Jak nie w tym to może w drugim przyjmą Bartka :-)

do później

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

04 mar 2009, 13:46

Dzien dobry wszystkim :ico_haha_02:
wpadlam na kawke,co prawda juz druga dzisiaj,ale jest taka pogioda okropna ze bym na stojaco zasnela,ciemno ,ponuro i leje jak cholera :ico_zly:
mery ja tez mam @ od rana jakde na tabletkach bo tak mnie jajniki bola :ico_placzek:
Troche sie przestraszylam jak przeczytalam co piszecie o tych przedszkolach,coraz czesciej zaczynam sie zastanawiac czy Ole gdzies przyjma.Jak jej nigdzie nie ulokuja to chyba otworze swoje przedszkole :-D
Edulitko jak tam samopoczucie?
Maziu zaraz sprobuje wyslac Tobie fotki,moze tym razem sie uda.
Iwciu ja tez poprosze foteczki glamur25@wp.pl :ico_sorki: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 mar 2009, 14:05

KATI JA cI CHĘTNIE POTOWARZYSZĘ PRZY KAWCE :-D
zdjęcia już wysłane,kończę bo mi Barte pghrzeszkadzapxufs

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

04 mar 2009, 14:52

Witam
Mery Kati - mam dla was lekarstwo na @ zajdźcie w ciąże i z głowy odwiedziny ciotki na długo :-D
Iwciu - napewno znajdzie się przedszkole w którym przyjmą Bartusia - musisz go dobrze zareklamowac że pomocny i nawet jak coś skręcić czy rozkręcić trzeba to pomoże :-)
Czuje się jak wyżuta autko naprawione (przyjemność 250zł :ico_zly: )ale dzis nie wsiadam za kółko bo od rana mam mdłości :ico_noniewiem: uciekam się położyć siostra przyszła to posiedzi z Niki postaram się później zajrzeć jak mi sie lepiej zrobi

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

04 mar 2009, 16:01

edulita, nie wiem jak mery ale ja narazie podziekuje za kolejnego bobasa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 mar 2009, 16:24

byliśmy zapisać do przedszkola,ale dyrektorka od razu zaznaczyła,że już jest strasznie dużo dzieci i nie wiadomo czy wszystkie przyjmą :ico_placzek: .Na razie się nie martwię ,bo i tak do końca wychowawczego chcę posiedzieć w domu,ale Bartek mógłby już chodzić do przedszkola i oswajać się z nową sytuacją.Poza tym zawsze dzieci na początku strasznie chorują,więc nie musiałabym na nikogo liczyć,że zostanie z Bartkiem w domu. Zobaczymy :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 mar 2009, 16:30

Witam :-) Iwciu a możesz być na wychowawczym i dziecko prowadzić do przedszkola????????? Bo cos mi się wydaje że to się chyba tak nieda :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

04 mar 2009, 19:19

Iwcia 33, dzieki za foteczki,super masz chlopakow.Moze teraz czas na dziewczynke :-D ??

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 mar 2009, 20:23

Maziu chyba nie ma większych przeszkód,oprócz tego ,że nasze dziecko jako ostatnie będzie brane pod uwagę.Najpierw biorą dzieci rodziców pracujących a na końcu takie przypadki jak nasz i dlatego martwię się,że mogą nas odstawić na później :-) .W obydwu przedszkolach taki jest jedyny problem :ico_noniewiem:

Kati ja bym chciała dziewczynkę tylko,gorzej jakby znów wyszedł chłopczyk :ico_oczko: ,dlatego też zawieszamy działalność :ico_oczko: :-D :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

05 mar 2009, 14:29

Witam a wy co dziś kawki nie pijecie :-D Ja od rana latam o 8 z Martynką do zerówki potem do lekarza po recepte na mleczko, ok. 30min stałam w skarbówce. Potem na rehabilitacje z Matyldzią, jak przyszliśmy to Mała poszła spać a ja właśnie umyłam dwa okna, jeszcze dwa i wsiooooooooooooooooo :-D Ale jestem dziś chyba jakaś najarana :-D :-D :-D latam sprzatam 5bieg wrzuciłam. Energia mnie rozpiera :-D Nareszcie bo już syf się robił w domu :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość