Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 gru 2009, 15:54

mmarta, zdrówka dla Igusi jeszcze raz!!

Ja nie sumuję jeszcze tych Sylwestrów za czasów Bartka w brzuchu i przy piersi :)
bo byłoby tak:
-2003-2004- impreza alkoholowa ale ja nie miałam ochoty pić. Potem surprise na nowy rok- dwie kreski- mój organizm wiedział co robi, mówiąc mi, że te drinki jakieś niesmaczne były ;)
-2004-2005- karmiłam 3 miesięczniaka więc nie piłam :)

no a potem dopiero 2007-2008 i się zaczęło. Bo czułam, że jestem w ciąży, mimo, że testu nie robiłam :) więc nie piłam :) i tak zostało :ico_haha_01: na rok 2009, i teraz po raz ...piąty- Sylwester 2010 :ico_oczko:

Jedyny minus tej sytuacji jest taki, że jak M jest podchmielony, to nie może dojśc do porozumienia z trzeźwą żoną a ja z nim :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 gru 2009, 20:21

dzieki dziewczyny :-)

Martalka, no wlasnie facecie nie sa w ciazy i moga pic :-) wiec pewnie nieporozumienia male beda :ico_oczko: albo i nie :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

28 gru 2009, 21:56

Mogą, ale nie muszą. Mój na naszą rocznicę kupił szampana dla dzieci :ico_haha_01: Oczywiście nie wymagam od niego żeby nie pił i wiadomo - pije przy jakichś okazjach trochę, ale zdarza mu się też solidaryzować ze mną :-)

mmarta, zdróweczka dla Igusi!!!

NICOLA_1985

29 gru 2009, 11:21

hej laski
ja tez ostatnie sytwestry bez alkoholowo przeszłam i jakoś wcale mi to nie przeszkadzało.. nie trzeba pic zeby sie dobrze bawic :ico_oczko:
zrobiłam sobie fotke brzucha bo juz jest całkiem spory, wywaliło mnie w ciagu zaledwie tygodnia jeszcze półtorej tygodnia temu miesciłam sie w swoje spodnie a teraz juz nie ma mowy zebym w nie wlazła.. no chyba ze to tylko swiąteczne obżarstwo :ico_oczko: :

Obrazek

zdjęcie było robione wczoraj

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 gru 2009, 11:31

NICOLA_22, ale sliczny brzusio :ico_brawa_01: ja !!!!!!!!!!!!!!!!!! i kolejna chudzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja obstawiam ze w brzuszku jest dziewczynka :-D

niestety Igula chora kaszel mega katar i to gardlo zawalone...musiala cos podlapac jak bylam z nia w tym szpitalu :ico_noniewiem: narazie lecze ja jak moge sama zobaczymy co bedzie dalej :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

29 gru 2009, 11:35

a obstawiam ze w brzuszku jest dziewczynka :-D
moj S tez tak uparcie twierdzi i za zadne skarby nie chce mi pomóc wymyslic imienia dla chłopca powiedział ze tam jest Hania i koniec :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-12-29, 10:36 ]
ja waze 56 kilo wiec nie wiem czy taka chudzinka... :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-12-29, 10:36 ]
chudzinka to ja byłam jak wazyłam 45 kilo :-D

[ Dodano: 2009-12-29, 10:37 ]
niestety Igula chora kaszel mega katar i to gardlo zawalone...musiala cos podlapac jak bylam z nia w tym szpitalu :ico_noniewiem: narazie lecze ja jak moge sama zobaczymy co bedzie dalej :ico_noniewiem:
mojej karolinie sie takie cholerstwo ciągło jeszcze niedawno ponad 3 tyg.. oby Igusia szybciej wyzdrowiała.. bo to nie tylko meka dla niej bidulki ale dla ciebie tez..

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 gru 2009, 11:39

NICOLA_22, jeju diewczyny wierzcie mi chudzinki jestescie :ico_brawa_01: jeszcze raz wielkie brawa dla was za takie figorki :ico_brawa_01:

musze sie w koncu tez zabrac i wkleic moja fotke brzuszka :-D ale najpierw musze ja zrobic bo przez te ciagle chorobi Igusi nie mem jeszcze fotki :ico_szoking:

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

29 gru 2009, 12:45

Nikola brzuszek jest super.... :-)
i tak jak pisze mmarta chudzinki jestescie ale mmarta tez jest chudzinka jak wstawie swoj brzuchol to dopiero zobaczycie duza dziewczyne a brzuszek jeszcze wiekszy pol roku przed ciaza przytylam jedyne 20 kilo a w ciazy narazie kolejne 6 wiec jak tak na was patrze to az leciutko zazdroszcze figurek jak malowane :ico_brawa_01:

mmarta nie wiedzialam ze igusi znowu sie pogorszylo oby szybciutko wyzdrowiala

NICOLA_1985

29 gru 2009, 12:51

ak wstawie swoj brzuchol to dopiero zobaczycie duza dziewczyne a brzuszek jeszcze wiekszy pol roku przed ciaza przytylam jedyne 20 kilo a w ciazy narazie kolejne 6 wiec jak tak na was patrze to az leciutko zazdroszcze figurek
no to katinka rodzimy i razem na aerobik idziemy :-D :ico_oczko: ja sie musze wziasc za siebie i to porzadnie... moze i gruba nie jestem ale po pierwszej ciazy jednak brzuch mi został ... a raczej taki wałeczek.. oponka mimo ze wazyłam 53-54 kg to czułam sie niefajnie w swojej skórze.. ale po cc jak dojde do siebie i bede mogla zaczac cwiczyc to tym razem siłownia i aerobik... do tego jakas dieta kosmetyki.. trzeba sie doprowadzic do porzadku.... mam nadzieje ze w tej ciazy nie zgrubne za duzo narazie jestem 3 kg na plusie, zobaczymy czy cos mi sie przytyło jak sie bede wazyc 6 stycznia... niby jak wazylam sie u mamy to waga ani rusz... ale zobaczymy...

no i katinka czekamy na foteczki i mmarta tez!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 gru 2009, 13:19

katinka, przesadzasz jak zwykle :ico_olaboga: brzuszek masz sliczny :ico_brawa_01: i wygladasz proporcjonalnie :ico_brawa_01:
NICOLA_22, ja tez sie zapisuje do tego klubu odchudzajacego :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość