Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

16 maja 2007, 22:10

Misia napisala nam tylko to
Pytałam dlaczego i jak ?? Tak naprawdę nie wiadomo lekarze jej mówią że tak samo mogło się stać od niedodmowego pęcherzyka płucnego sobie wziął i pękł a we wnęce zaczęło gromadzić się powietrze i Liv zaczęła sie dusić. Tak po krotce. W sumie mówi że nie boli i że najgorsze jest to że jest z daleka od Kylie i to ją dołuje. I wież mi Sosenko ja też nie mogłam uwierzyć że to prawda aż mnie zamurowało. W ogule Olivka strasznie schudła ale żarty sie jej trzymają i napisała że klata jej się jeszcze nie zapadła

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

16 maja 2007, 22:11

Sosna - ja do mleka mam Malibu, łaski bez :-P hihi to se przyniese :-D

Witaminko - ja naturella, to nie wiem i przyznam pierwszy raz słysze o czymś takim... może3 poprostu stawy Cię bolą, albo od noszenia Lolka, to też obciążenie...

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

16 maja 2007, 22:11

Misia:
Jak sie wali to na całego do tej pory ryczeć mi się chce i strasznie mi jest smutno nasza Olivka jest w szpitalu - płuco jej się zapadło miała odmę i ma teraz dren założony i odbarczają jej płuco leży i strasznie tęskni za Kylie która z tatusiem w domu czeka

Tak naprawdę nie wiadomo lekarze jej mówią że tak samo mogło się stać od niedodmowego pęcherzyka płucnego sobie wziął i pękł a we wnęce zaczęło gromadzić się powietrze i Liv zaczęła sie dusić. Tak po krotce. W sumie mówi że nie boli i że najgorsze jest to że jest z daleka od Kylie i to ją dołuje. I wież mi Sosenko ja też nie mogłam uwierzyć że to prawda aż mnie zamurowało. W ogule Olivka strasznie schudła ale żarty sie jej trzymają i napisała że klata jej się jeszcze nie zapadła :-)

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

16 maja 2007, 22:12

Ok Sosenko, dziękuję.... Matko ale zapaś płuca brzmi strasznie :ico_placzek: Zaraz przeczytam tego wkleonego posta...

Jak złapali tego zęba to niech go kurcze ktoś mi wyśle priorytetem! Od grudnia go szukam :ico_oczko: Nagroda - niespodzianka gwarantowana :-D
Ostatnio zmieniony 16 maja 2007, 22:13 przez Gosia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

16 maja 2007, 22:13

MALIBU :ico_nienie: chyba że jest wersja bezalkoholowa :-D

[ Dodano: 2007-05-16 ]
Złapali zębisko, ale wątpię zeby chcieli oddać..... oni też pazerni na zęby :-D..... już mogą dziurkować bilety..........

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

16 maja 2007, 22:16

Mosob, Sosenko, dziękuję za info! BOże, to straszne. mam nadzieje, że szybko powróci do zdrowia. Życzę jej tego z całego serduszka.

[ Dodano: 2007-05-16, 22:19 ]
no szlag by to trafił. I zaś nic z tego zęba! ktoś sobie przywłaszczył i dziurkuje bilety :ico_placzek: No to może jak ktoś ma jakiegoś zębola na zbyciu to ja chętnie przyjme w dobre ręce - obiecuję dbac i pielęgnowac, jak również karmic i zapewniam mu także cała wolną szczękę :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

16 maja 2007, 22:20

nie no ja się posikałam ze śmiechu z tymi kolanami :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Gosiu ja z chęcią coś bym podesłała, ale u nas ciężko bo mamy tak samo idą idą i dojść nie mogą te pier*** :ico_oczko: zęby
Witaminko dziękuję za zdjęcia Lolek jest śliczniutki :ico_brawa_01:
zmykam do łóżka do jutra kochaniutkie
Gosiu bardzo się cieszę, że się odezwałaś

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

16 maja 2007, 22:26

Sosenko... ja pijak jestem i od czasu do czasu malibu z milkiem piję, z Lilą pamiętasz piwo w szpitalu pić musiałam na nerki, a i dzidzia spokojna mnie się urodziła... to może to jest metoda?? :-D hihi

dobre, ząb dziurkowiec :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-16, 22:28 ]
no co mi spać poszły... ja tu do 250 teraz chcę dobić a panie zaległy :ico_noniewiem: Sosna to rozumiem, ale reszta?? :-/

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

16 maja 2007, 22:32

wiecie o kim mówię w tym szczecinie :-P, oni nie oddadzą
Marittka, ja też winko piłam, a dziś @ , jeszcze na taką fantazję sie nie zdecydowaliśmy ;-)

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

16 maja 2007, 22:36

Hej!
Ja znowu dopiero teraz do Was dotarłam. Miałam dziś zwariowany zdzień. byłam i gina na kontroli i z małym u drmatologa. Z tym jegopoliczkiem nie wiadomo co jest do konca tzn lekarka powiedziła ze to liszaj na tle alergicznym z zakarzeniem....teraz dostałam maść robioną na zamowienie i fenistil krople... zobaczy co bedzie..oprócz tego padam na pysk taka zmeczona jestem
....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości