Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 lut 2008, 21:33

Jasnie Pani :) pisze:Ale za to mamy dwie nowe chusty
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
luska ma mame wariatke :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 lut 2008, 21:33

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 lut 2008, 21:39

lucy jaki olus jest boski,, kochany chlopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zwlaszcze ostatnia fotka rewelka

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 lut 2008, 21:41

madziorka hihi pisze:luska ma mame wariatke

hehe, chlopa nie ma, nie pochlania wszystkich zapasow z lodowki to musialam jakos zainwestowac oszczedzone pieniadze :ico_oczko:
Jedna z nich by ci sie spodobala, bo na pomaranczowego duzo. Jutro moze pstrykne fote dla ciebie :ico_oczko: (to nie taka normalana chusta tylko mei tai - nosidlo miekkie), ale druga tez, bo zielona :ico_oczko:

Lucy
czy to OLI?????? Tak nam skapisz jego zdjec, ze chlopa nie poznalam! On juz prawie dorosly jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Na jednym zdjeciu ma jakby wysypke na policzku. Wiesz co to jest? bo wyglada jak u Luski

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 lut 2008, 22:02

JASNIE PANI uzyj kremu penaten!!Pomaga na takie paskudztwa :ico_oczko: Wiki takie cos dostala ale na pupie i okazalo sie ze to z chusteczek pampers ale juz schodzi :-D LUCY Oli jest boski przystojniacha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ma narzeczona??Bo Wiki o malo by w monitor weszla jak go zobaczyla,pisk,i szal cial hihi

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 lut 2008, 22:19

Lucy, Oli cudny i rzeczywiście taki dorosły już. Zębole rewelka! A czy On ma takie jasne włoski jak na 1 i 3 zdjęciu czy w rzeczywistości ciemniejsze?? Moja Helenka to zębów jeszcze nie ma i nic nie wskazuje na to, że wkrótce będą, a włoski dopiero zaczęły kiełkować hihi.
Jaśnie Pani, przykro, że mąż daleko, zwłaszcza jak zewsząd atakują walentynkowe reklamy etc. Ja się dopisuję do klubu samotnych w ten dzien, no ale tylko do piątku... później nastęny tydzień bez Krzysia i następny i kolejne... to się chyba nigdy nie skończy :ico_placzek: Kiedy Wy dobijacie do męża/tatusia? Lusia ładnie już waży, Helenka 2 tygodnie temu miała 7960 (ale wcześniej 8100 ważyła). Widzę, że ona już taką papulastą Niunią nie będzie, straciła fałdki, bo dużo się rusza i teraz jest dłuuuuga i chudziak się robi.
Edyta, ze zmniejszaniem zdjęć to ja Ci nie pomogę, bo się nie znam na programach komputerowych.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 lut 2008, 22:27

Lucy super zdjęcia
Kamilko cieszę się że to nie skaza, my dowiemy sie jutro mam nadzieje skąd ta wysypka

więcej dziś już nie napisze, ide kąpać Emi i do spania, bo już nie kontaktuje

bede klikać jutro z pracy jak nie bedzie ruchu
dobranoc wszystkim

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 lut 2008, 22:28

Frydza pisze:Bo Wiki o malo by w monitor weszla jak go zobaczyla,pisk,i szal cial hihi

hehehe, Wiki pies na chlopow :-D :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Frydza wlasnie roznymi juz dziadostwani smarowalam i to cholerstwo nie schodzi, wiec sie boje, ze to cos glebszego moze byc.

ania1980 pisze:Helenka 2 tygodnie temu miała 7960 (ale wcześniej 8100 ważyła). Widzę, że ona już taką papulastą Niunią nie będzie, straciła fałdki, bo dużo się rusza i teraz jest dłuuuuga i chudziak się robi.

Kurde to niemowlak tez sie moze odchudzic??? :ico_szoking:
A Luska gruba i dluga. Ciuchy na 86 cm nosi juz

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 lut 2008, 22:32

jasnie pani pokaz ta pomaranczowa mai tai.. wlasnie tez taka chce.. tzn nie wiem czy mi potrzebna.. ale chyba chce hehe
moze to swoje badziewie gdzies sprzedam hehe

lelek juz spi. tzn taka mam nadzieje
bo kapanie i dalsze czynnosci do tatusia wylacznie naleza hehe
mama robi kaszke daje buzi i papa

czekam na dole na mezulka z obiado-kolacja
leos mial zakosztowac rybki naszej ale nie doczekal hehe

dobrej nocki

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 lut 2008, 22:41

No jak dzieciaczki zaczynaja raczkowac i smigac to chudna Wiki miala 5 faldek pod brodka a teraz ma jedna, wyciaga ja ze hoho :ico_haha_01: Szukamy dalej auta ale jakos nie umiemy sie zdecydowac,wreszcie trzeba jechac cos poogladac :-D JASNIE PANI a sprobuj maka ziemniaczana tez podobno skuteczne,ale najlepiej idz do lekarza napewno cos poradzi!a Wiki to faktycznie sika w majty jak widzi chlopcow a dziewczynki na nia nie dzialaja hihihi,przynajmiej nie bedzie chyba lessssss....hihihihi DOBRANOC Obrazek Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość