Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 18:28

PATI - ja tez jestem za ta pierwsza kreacja - jest suuppeer!!!
super, jest ta kieca, sama bym sobie taka kupila, ale nie mam zadnej okazji :ico_placzek:
PATI - dzieki za mile slowa i za mile komentarze na N-K :ico_sorki:
nie ma za co, ja tylko pisze, co mysle, a ze Su jest cudna tow iesz, az sie prosi, zeby cos napisac
I super, ze zabka nie trzeba usuwac... wizyta przezyta :ico_sorki: :ico_sorki:
oj nawet nie wiesz jak ja sie ciesze, normalnei kamien spadl mi z serca, siedzialam tam jak na iglach

[ Dodano: 2009-03-25, 17:29 ]
Ach, zapomnialam spytac jak tesciowa sie czuje???

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 mar 2009, 18:45

Pati85, widzisz, nie taki diabel straszny ;-) dobrze, ze ta cysta zniknela :ico_sorki:

Gie, ale Su sie krzywi! co jej podalas? ;-)

aha i dzieki za wyrazenie swojej opinii, mnie tez sie najbardziej ta pierwsza sukienka podoba, kosztuje 30 funtow (150 zl), wiec nie jest to jakis majatek... tylko, ze na zdjeciu bez modelki, ma jakby zabudowany ten przod... w sensie nie ma takiego dekoltu :ico_noniewiem: no i jest szara, a ja mam brazowe buty i brazowa torebke :ico_placzek: tzn. czarne tez mam, ale nie mam do nich torebki :ico_placzek:

aa i nie jest za krotka? napisali, ze ma 93 cm :ico_noniewiem: to chyba okej, nie?

Gie, wlasnie, co z tesciowka??

A. pojechal do lekarza... odezwal sie do mnie na wyjsciu, bo wczesniej przypomnialam mu, ze dzisiaj sa urodziny jego siostry! (ja to musze pamietac!!!)
poprosilam go, zeby kupil pieluchy i mleko... zobaczymy, czy sie wywiaze, czy powie, ze go plecy bolaly i musial szybko jechac do domu przed komputer :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-25, 17:45 ]
jak nie kupi, to dzisiaj 3 wieczor z rzedu nie gotuje kolacji ;-)
jak on mi tak, to ja mu tak...

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 18:47

tesciowa czuje sie w miare dobrze, chociaz mowi, ze faszeruja ja jakimis lekami, po ktorych zle sie czuje, ale lekarze maja wszystkich w miejscu, gdzie plecy traca swa szlachetna nazwe... wyslala mnie nawet do pani dr, zebym zapytala o zdrowie tesciowej, bo moze mi by cos chociaz powiedziala - poszlam do pokoju lekarskiego, ale pani dr akurat nie bylo... :ico_noniewiem:

nooo, moze jutro juz wypuszcza tesciowke...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 mar 2009, 18:49

no właśnie Gie jak teściowa się czuje???

shoo co do kreacji to kiecki są super, ale ja wolałabym spódniczkę i jakąś bluzeczkę, może nieco inną niz biała, ale coś w tym stylu ;-) Chyba wiesz że w Anglii nie będzie takiej pogody jak u Ciebie ;-)

Gie wydaje mi się że Su nie smakował ten słoiczek. Może spróbuj jej podać deserek z kawałkami, np. weź taką marchewkę z jabłkiem i dorzuć tam banana zgniecionego widelcem - zobaczysz czy jeszcze nie chce gryźć czy po prostu te dania jej nie smakują.
A jak kupka, zrobiona???

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 18:50

Gie faktycznie Su nie smakowal ten obiadek,,a dobrze, ze z tesciowa lepiej

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 mar 2009, 18:51

Pati85, fajnie że udało cie sie przebrnąć przez dentystę ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 18:51

SHOO - mala jadla te warzywa z szynka - wczoraj jakos to zmeczyla, a dzisiaj od nowa cyrki... brak mi juz sil!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

co do sukienki i dodatkow - wiesz, ze teraz jest moda, zeby nic do siebie nie pasowalo... fioletowa sukienka, czerwone buty, niebieskie rajstopy, zielony szal... :-D :-D :-D :-D Przynajmniej w Polsce... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

mysle, ze dlugosc ok, ale przeciez mozesz sobie zmerzyc dokad bedzie Ci siegac...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 18:51

aa i nie jest za krotka? napisali, ze ma 93 cm :ico_noniewiem: to chyba okej, nie?
no pewnie, ze nie jest za krotka, no cos Ty, jest okej :-)
Ostatnio zmieniony 25 mar 2009, 18:52 przez Pati85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 18:52

MARGARITA - kupy ani widu, ani slychu... mala zjadla wczoraj 1/3 tego sloiczka... chyba jej nagle nie przestal smakowac dzisiaj?? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 mar 2009, 18:54

Marta ty masz figurę nastolatki więc będziesz wyglądać rewelacyjnie, jestem o tym przekonana.
A co do twojego A. to ja i tak bym mu nie ugotowała kolacji bez względu na to czy kupi te pieluchy czy też nie.
A jeżeli nie kupi to bym zrobiła mu taka awanturę żeby zapomniał jak się nazywa. Jaspi to Twój syn czy wasz???

[ Dodano: 2009-03-25, 17:55 ]
MARGARITA - kupy ani widu, ani slychu... mala zjadla wczoraj 1/3 tego sloiczka... chyba jej nagle nie przestal smakowac dzisiaj?? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
może nie miała dzisiaj ochoty i tyle. Nie wiem co ci doradzić :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości