Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 lis 2007, 23:18

JUZ SPAC? :ico_szoking: \

Zborra...a jak Hanka pelza do tylu?moja nie potrafi....umie tylko do przodu ale za to smiga juz calkiem fajnie...i dzis juz duzo probowala z brzuchem w gorze...zn.oparta na kolankach :ico_sorki: ...znajomych coreczka tez tak jakos do tylu smigala...a moja ani rusz do tylu...no jedynie w wannie :ico_haha_01: ...jak goni rekinka...a jakos odplywa :ico_oczko: ...tak czy inaczej gratuluję umiejętności :ico_brawa_01:

Kamizela...3 mam kciuki za dobrą diagnoze lekarza...

Gosia...pisz tam jak bylo...hihihi...i co bylo na prezent?

Ewcik witamy i na relacje czekamy :ico_sorki:

ide pod prysznic i wracam na tt...moze jeszcze ktos sie odezwie? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-04, 22:37 ]
hello...jest tu kto????????????????

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

05 lis 2007, 00:00

no ja właśnie przeczytałam :)
Gosia gratulacje :ico_brawa_01: i oby było coraz fajniej z każdym rokiem :-D
Kamizela będzie dobrze - ale kontrola na pewno Was uspokoi - trzymam kciuki

Wy to mnie kurcze nie stresujcie z tym pełzaniem i turlaniem i w ogóle bo mój leniwiec to najbardziej lubi leżeć plackiem albo na brzuszku (ale tylko do momentu aż się zmęczy a potem krzyk...) albo jeszcze chętnie posiedzi ale jak się ją posadzi :ico_oczko:

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-04, 23:03 ]
a tu intensywne spojrzenie prosto w oczy dziadka :-D ... a może w okulary dziadka??? :ico_noniewiem: :-D :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 lis 2007, 00:09

Anza..jaka Igusia juz duza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ze nie lubi sie kulac-nie kazdy to musi lubiec...Maya tez z brzuszka na plecki nie lubi...i stara sie pilnowac rownowagi i nie dopuscic do kulu :ico_puknij: ....ach...kazde lubi co innego :ico_haha_02:

a ja mam moze glupawy ale zawsze to dylemat...kupilismy malej miekką ksiazeczke z napisami itp.i chce jej cos czytac...i w jakim jezyku powinnam czytac jesli napisy sa po angielsku...to mam tlumaczyc na polski czy czytac w angielskim?bo juz nie wiem sama...chcemy mala uczyc polskiego bo angielski ii tak zlapie w szkole czy przedszkolu...ale jak z tymi bajkami?

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

05 lis 2007, 09:31

witajcie

zdjecia cudne

Kate wspolczuje...

juz nie pamietam co pisalyscie :)

zlot majowek proponuje zrobic gdzies w srodku polski :) a moze Kulka zaprosi Nas wszystkie do swojej wielkiej willi??? :ico_oczko:

lece sie wyprysznicowac potem ulozyc wloski i na miasto, potem do babci (czyli mojej mamy)

ach i zaczynam szukac intensywnie pracy tymczasowej, ten program t jedna wielka sciema i cos czuje ze pracy nie dostane...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 lis 2007, 09:57

Doris,powaznie to sciema? :ico_szoking: :ico_noniewiem: kurdi...to szkoda bo zapowiadalo sie calkiem fajnie...a teraz Was zbywaja czy jak?

a my po fajnej nocce...tylko ja jakas slaba jestem :ico_spanko: ..mala juz na kaczy walczy.....a ja zajadam sie clebkami yzowymi..i oczywiscie jest tt :ico_oczko: ....chyba ide po kawe....

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

05 lis 2007, 10:13

oni wysylaja tylko mailami cv do hoteli i nic pozatym. 12 osob juz zrezygnowalo z programu i tylko jedna dpstala prace. do mnie jeszcze nie dzwonili. no i ci pracodawcy nawwet nie wiedza na czym ten program polega. taka sciema.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

05 lis 2007, 10:16

Witam-glizdunia ja też piję :ico_kawa:

doris napisz co tam jest z tym programem :ico_sorki:

I serdeczne życzenia dla JAGÓDKI z okazji ukończenia 5 miesiąca :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-11-05, 09:21 ]
To rzeczywiście ściema - cv to ty możesz sobie sama mailem wysłać :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

05 lis 2007, 10:26

Dzień dobry kochane.
doris, szkoda. Ale może coś jeszcze z tego będzie. Trzymam kciuki.
Kulka wszystkim się podoba zdjęcie więc nie złość się hihihi :ico_haha_01:

Co do spotkania to mam nadzieję że w ogóle coś z tego wyjdzie.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 lis 2007, 10:28

o nieee...no to ladnie Was zalatwili.... :ico_olaboga: :ico_puknij:

JAGODKA
....najslodsze zyczonka od cioci Darii i malej Mayi...duzo zdrowka i sloneczka w deszczowe dni...i zawsze usmiechcnietej mamusi zyczymy...

[ Dodano: 2007-11-05, 09:31 ]
Patrycja.le...wiesz ja to tylko zaluje ze mnie na tym spotkanku nie bedzie :ico_placzek: ...chyba ze je zrobimy w polowie maja :ico_oczko: ..ale ja to tylko jestem 1 taka wiec nie ma co pode mnie planow ukladac....a napewno spotkam sie z Ladybird i z Jagodką-juz ja tego dopilnuję :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

05 lis 2007, 10:35

:ico_olaboga: zapomniałam o mojej synowej
Jagódko kochana życzymy Ci
Niech słonko dziś świeci na jasnym niebie a ptaki śpiewają dziś tylko dla Ciebie. Składam Ci szczere życzenia, aby spełniły się Twe marzenia.
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-05, 09:36 ]
GLIZDUNIA, termin majowy chyba wcale nie jest taki zły. Może akurat się tak zdarzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i będziemy wszystkie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość