Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 lut 2008, 22:42

Jasnie Pani :) pisze:
ania1980 pisze:Helenka 2 tygodnie temu miała 7960 (ale wcześniej 8100 ważyła). Widzę, że ona już taką papulastą Niunią nie będzie, straciła fałdki, bo dużo się rusza i teraz jest dłuuuuga i chudziak się robi.

Kurde to niemowlak tez sie moze odchudzic??? :ico_szoking:


Też byłam zaskoczona, ale lekarz powiedział, że to dlatego, że chorowała (jak się zapalenie oskrzeli przypałętało, to tylko cyc i piciu). No i dużo się rusza Szpak jeden. Ale teraz apetyt w miarę wrócił i wprowadziłam Jej jeden dodatkowy posiłek, bo przecież musi przybierać na wadze. W przyszłym tygodniu przejdę się do przychodni żeby Ją zważyć.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 lut 2008, 22:59

co dajecie na snadanko? kamilka juz pisala

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 lut 2008, 23:05

Madziu, ja daję kaszkę gęstą taką robioną na wodzie (Helenka je łyżeczką). A na noc daję mleko GR z dodatkiem kaszki, bo samo mleko nie przejdzie.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 lut 2008, 23:11

aha
no ja dzis dalam pierwszy raz sniadanko leosiowi i wlasnie kaszke ale na mleku bo innej nie mam i tez oczywiscie gesciejsza i z miseczki

ja nie chce zeby leos byl niejadkiem... :ico_placzek: niech on zacznie wcinac jak dawniej
dzis zrobilam mniej kaszki i tez zostawil
on nawet 160ml nie wypija

ale zasnal ladnie

caly dzien regularnie i sam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 lut 2008, 23:12

madziorka hihi pisze:co dajecie na snadanko? kamilka juz pisala

chleb z dzemem :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 lut 2008, 23:13

wydaje mi sie ze tutaj sa kaszki neastle na wodzie
poszuka,m w piatek

lucy a ty jakaa kupujesz??

[ Dodano: 2008-02-13, 22:14 ]
luska ma mame wariatke hehe

wszystko dobrze ja tez moge dawac ronosci.. ale dzem |? cukier? hihi
czy jakis specjalny jej robisz?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 lut 2008, 23:25

madziorka hihi, co ty ja tego nie polecam :-D , po prostu raz nie mialam nic innego, a ona nie chciala mleka i jej tak zaserwowalam :-D i to byl zwykly dzem, dobrze, ze brzoskwinowy a nie truskawkowy :ico_oczko:
a cukier staram sie ograniczac, ale nie jakos fanatycznie :ico_oczko: licze, na to, ze po mamusi nie bedzie lubiala slodyczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

14 lut 2008, 00:20

Madziorka Tomek też waży troche ponad 7,5, ale nie pamietałam dokładnie więc tak w przybliżeniu piszę. No ale między chłopakami ponad miesiąc różnicy. Troche mnie to martwi, ale jak lekarka powiedziała, że ok to ok.
W sumie nie ma po kim byc grubaskiem.
Luśka ciuszki na 86 :ico_szoking: ? Tomek jeszcze na 68. No to co sie w sumie dziwić jego wadze nie?

Madziorka do jajka daje takie pure ryżowe marchewka-groszek. ostatnio nie miałam to dałam zwykłą kaszke bezsmakową. Owocowa z jajkiem może troche dziwnie się komponować, ale w sumie skąd Lelus ma wiedzieć, że to dziwny smak hihi. Może mu posmakuje? A tak w ogóle to sie tak nie przejmuj, że mniej je. Może taki okres. w końcy Oliverek Lucy tez ma ostatnio kaprysy.
a może ty za często go karmisz co? Bo jak między posiłkami dajęsz cyca i piciu to może mu sie później nie chcieć jeść. Ja dlatego ograniczyłam tak karmienie piersią, bo juz mi nie chciał normalnie obiadków jeść.

Lucy Oli jest prze... prze... przesłodki. Normalnie uwielbiam go. Ale jak sie zmienił. Ledwo go poznałam. Ile ma włosków!! Widać, że już duży chłopaczek. A tym spojrzeniem z wanienki mnie rozwalił.

Kurcze ale mam sklerozę juz zapomniałam o czym jeszcze pisałyście. Muszę się cofnąć i zajrzeć.

Madziorka zapomniałam wczesniej napisać jak mi sie podobał Leos na filmiku. Uroczy chłopaczek. Strasznie mi mojego Tomka przypomina. A twój głos inny niż sobie zawsze wyobrażam.

[ Dodano: 2008-02-13, 23:26 ]
Aaa jeszcze miałam napisać Edycie, że nie znam tego programu. jak sie pokaże Juli to ja atakuj bo ona go używa.

A frydza twoja córa to prawdziwa kokietka hehe. Oli jest narzeczonym naszej Wańki przeciez. Dziewczyna wyjechała a tu jej od razu chłopaka chcą odbić no no :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 lut 2008, 09:15

WITAM :-D Wiki je na sniadanie kaszke na gesto,lub chlebek,dzis dostala jajeczniczke ale jej smakowala tylko mowila mniam mniam hihi KAMILKO oj zapomnialam ze Oli zajety nie nie nie bedziemy Wance odbijac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Mala to ogolnie chlopcami zafascynowana hihi,wlasnie jej tomusia pokazalam a ona mu czesc daje :ico_szoking: i mowi ej ej i sie smieje chyba znowu sie Obrazek

[ Dodano: 2008-02-14, 08:24 ]
Nic nie słychać w krąg innego, Tylko: - Dziś dzień Św. Walentego Każdy wysłał liścik swój, A ja ciągle noszę mój. Boję się go wysłać Tobie, Ciągle myślę: - Co on powie? Czy go podrze, czy wyśmieje, Czy dla niego ja istnieję? Może tak, a może nie?... Jednak wiedz, że kocha Cię! Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-02-14, 08:34 ]
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 lut 2008, 10:39

[size=200]A ja wam dziewczynki życze dużo miłosc ,czułosci i spełnienia pociechy z dzieci z męzów oraz dobrych chwil przez cały rok.[/size]

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość