barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 lip 2008, 21:28

basiu z miłą chęcią, ale dopiero w przyszłym tygodniu po urodzinach Tadzia, bo teraz będzie trochę kołowrotek

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

07 lip 2008, 21:29

A jasne, rozumiem :) Mogę Ci wysłać Pwa z nowym moim numerem telefonu czy dawałam Ci przy okazji?

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 lip 2008, 21:31

wyślij mi, bo nie mam

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 lip 2008, 21:34

basik dokladnie jak piszesz hehe adas tez szaleje za nami i boi sie o nas. kazda wolna chwile posiweca rodzine a lelka ubostwia hehe mnie chyba tez :ico_wstydzioch:
cciche dni rowniez nie maja miejsca
adam godzilby sie od razu tylko ja lubie sie dąsać i specjalnie wydluzac moment pogodzenia hehe a potem oboje sie z siebie smiejemy.. moze to nie jest normalne
ale nam tak dobrze

małolata i ty zaslugujesz na normalny kochajacy cieply dom.. walcz o to kochana!!!

basiu wspolczuje... ehhh szkoda tylko twojego zdrowia..

ide ogladnac film z adasiem papa
p/s leon padl przed 20ta :ico_szoking:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

07 lip 2008, 21:36

Wysłałam, mam nadzieję że masz :-)

Madziorka :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 lip 2008, 22:07

ja zmykam, dobrej nocki

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

07 lip 2008, 22:09

witam wieczorkiem, ale naklikałyscie :ico_olaboga: mam nadzije ze wybaczycie ze nei nadrobie wszytskkiego :ico_noniewiem:

Małolatko co do facetów to trzeba niby tak naprawde bardzo potrzasnac zeby sie czegos konkretnego dowiedziec i zeby cos do nich dotarło, moja rada to wypic sobie ze dwie meliski na upokojenie i wtedy przerpowadzic z nim powazna rozmowe i dowiedziec sie czego tak naprawde on od zycia oczekuje i czy ty z Kubusiem jestescie na macie tam miejsce, bo tak jak dziewczyny mówia czasy sie zmieniły i wcale slubu odrazu nie trzbea trac, ja bym sporóbował rozmowy i mieszkania razem na próbe a później jak to sie powiedziec mozna jakeis konretne plany na przyszłosc budowac :-)
A ja mimo wszytsko bede trzymałą kciuki zeby udało wam sie dogadac i zeby wspolne mieszkanie was połaczyło mogliscie z maluszkiem tworzyc szczesliwa rodzinke bo fajan z was para :-D
A i jesli ci na nim zalezy do zadzwon do niego bo nei ma nic gorszego niz takie ciche dni bo pewnie oboje sie meczycie wiec chyba najpieje jednak sie spotkac i we dwójke na spokojnie sobie wszystko wyjasnic :-)

A u nas to tez cichych dni nei ma bo ja wychodze z załozenia ze nei pojde spac do póki sobie wszytskeigo nie wyjasnie bo bym spac spokojnie nie mogła :-) ja mam wybuchowy charakter wiec najczesciej to nasz kłótnia to zazwyczaj monolog a pózniej to czasmi uda sie cos z mezulka wydobyc i zazwyczaj konczy sie to :ico_zakochani: Ale tez mi przez mysl nei przesżło zeby mezulka zostawic, przeciez to moja druga połóweczka :-D

Violu mnie tez nabrałas bo myslałąm ze juz dzis bedziecie nam morzem sie opalac :-D ale fajnie ze jestes bo mozemy wam zyczyc udanego urlopiku :-D na jakiejs super plazy :-D oczywiscie jzu za wami tesknie i czekam na góre foteczek :-D

Madziu foty przeurocze, szczególnie z tym globusikeim :-D a ilosc wcale nie zaduza :-D jak dla mnie w sam raz :-D ja tam uwielbiam foteczki ogladac :-D

Justynko, te wasze wyczekane kucyczki przepiekne :-D

Basiu super ze dzieciaczki zdrowe, mo maluszek juz tez praktycznie całkeim zdrowy bo juz z noska praktycznie nei leci :-)
Szkoda ze taka straszna tesciowa ci sie trafiła :ico_olaboga: moze kiedys zrozumie ze ma super synowa i cudowne wnuki i w kocnu sie jej humor poprawi :-) bo ona pewnie nie moze sie pogodzic z tym ze synus sie wyprowadził wiec moze przy najblizszej wizycie porzuc im dziurawe gumki to moze tesciowie sobie cos zmaluja i dadza wam spokój :-D

Basik to :ico_prezent: z okazji rocznicy ślubu :-D u nas w sierpniu tez druga rocznica :-D czas strasznie leci jeszcze tak nie dawo bawilismy sie na weselichu :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

07 lip 2008, 22:28

Witajcie...jeszcze na chwilkę do WAS zaglądam...nie mogę bez was zyć.... :-D
juz jesteśmy spakowani, gotowi na wyjazd....
podejrzewam, że i tak o czyms zapomnimy....byle nie o czymś ważnym :ico_nienie:

my wyjeżdzamy, ale Abegano przyjeżdza...dzis z nią rozmawiałam...u nich nad morzem cieplutko....

Basik wszystkiego Naj, naj, naj...kochana dla Ciebie i Twojego Męża :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Basiu dobrze, że dzieciaczki nie są bardzo przeziebione...buziaczki dla NICH
i dla Tadzia szczególnie za Pierwszy roczek :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

także dla Julii, Amalii, Leonka, Elizy :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: nie będzie nas jak będziecie świętować PIERWSZE URODZINKI!!!! Wszystkiego najsłodszego dla naszych milusińskich :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

oj będę za WAMI tęskniła......
Ostatnio zmieniony 07 lip 2008, 22:45 przez Viola, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 lip 2008, 22:37

Violu bawcie sie dobrze i wypoczywajcie w sloncu!! czekamy tu na ciebie i relacje z fotkami
buziaki

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

08 lip 2008, 08:07

Witam.

Zapraszam na kawke poranną :ico_kawa: :-D

Viola juz sobie wypoczywa.

Basik wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy duzo miłości i radości :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Basiu życze udanej imprezki urodzinowej Tadzia i dla niego od nas :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Równierz dla Juli, Elizy, Leonka, Amalii wszystkieco najlepszego :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

A teraz zmykam pod prysznic a póżniej dalej pakowanie i wyjazd, jak jeszcze zdąże to coś wam naklikam :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość