Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 cze 2007, 16:32

Madziorka, no to teraz przeszłaś samą siebie z tym postem, :-D :-D :-D
Gratuluję Ci zakupów :ico_oczko: my byliśmy w galerii handlowej w niedzielę, ale niestety dla mnie nic nie kupiliśmy, przez te moje dłuuuugie nogi :ico_placzek: w zadnym sklepie nie ma dzińsów :ico_placzek: ani dresów

Co dotyczy szwów napewno ich miała 33 , bo pytałam z osiem razy, bidulka.. Tak to ta sama co lezała na podtrzymaniu :)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

27 cze 2007, 16:51

Madziorka ja przeczytałam twojego giganta hehe... ale na szczęście taki luźny jest hihi i jakoś poszło.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 cze 2007, 17:10

wlasnie kamilka ja nie wiem czemu ten post tak sie wyluzowal... hihi
:ico_szoking: a ja wlasnie ogladalam w tv cesarke na zywo............!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking:
patrzylam na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: wygladalo to strasznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking:
i juz wiem ze nie chce cesarki!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek:
program nadal trwa... na polsat zdrowie i uroda jesli jestescie zainteresowane :ico_oczko:
wlasnie zakladaja szwy!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

27 cze 2007, 17:24

cześć Wam. Gratuluję wszystkim czerwcóweczkom ślicznych maluszków, a brzucholkom, żeby się spieszyły, bo czerwiec się kończy!
madziorka hihi, ty jesteś z nas najdzielniejsza! ciekawe czy nie przeskoczysz do lipcówek.
Ja od niedzieli jestem u rodziców, bo mój A robi w domu podłoge [i żebym mu nie chodziła]
i dzisiaj byłam Tomusiowi kupić śpioszki, bo nie kupowałam tych małych na 56 cm, a jednak są potrzebne.Kupiłam też oliwkę z hippa, bo jak kiesyś posmarowaliśmy maluszka Jonsonem to tak go uczuliła,że nor,malnie tak się przestraszyliśmy.
Co najlepsze, wszyscy wiedzą że Johnson uczula dzieciaczki,[położna i siostry w szpitalu mówiły] a skąd ja to miałam wiedzieć?
Normalnie podałabym ich do sądu! Skur...
Dlatego kupiłam oliwke z hippa, bo siostry w szpitalu bardzo chwaliły ją i jej używały...
pozdrawiam

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 cze 2007, 17:32

Hej, hej!
Alinko, dziękuję za smska, dopiero przed chwilą zauważyłam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Z długich nóg to powinnaś się cieszyć, ja mam dla odmiany krótkie i wszystkie spodnie muszę sobie skracać. Mam nadzieję, że nasza dzidzia po oddziedziczy nogi po tatusiu, bo mężuś wysoki i nogi ma długie, a do tego zgrabne :-D To jest wręcz nieprzyzwoite żeby facet miał takie zgrabne nogi :-D :-D Alinko, a jak Ty się czujesz? Pewnie masz dość tego pytania? Chociaż ja mam dość smsów typu "i jak?" "czy już?", pytania o samopoczucie nie są jeszcze takie denerwujące :ico_oczko: A z tymi 33 szwami to mnie przeraziłaś, Jaśnie Pani miała zdaje się 13 i ja myślałam, że to jest dużo :ico_szoking:
A tak w ogóle to Jaśnie Pani bardzo mnie pocieszyła z tą aktywnością małej; mam nadzieję, że to jakieś akrobacje przedporodowe :ico_haha_02: Choć przyznam szczerze, że moje dziecię już tak drugi dzień szaleje w brzuszku, aż trochę boli.
Madziorka, ja przeczytałam Twojego posta giganta :-D :-D :-D Gratuluję zakupków!

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

27 cze 2007, 17:35

dziewczyny ja wlasciwie nie uzywam kosmetykow - im mniej tym lepiej... mam oliwke nivea ktora wlewam do wanienki jak kapie mala... no imydelko bambino.... a tak to nic wiecej nie uzywam - wszystko stoi.... a tylek smaruje jej linomagiem i raczej staram sie przemywac go woda niz ciagle chusteczkami pampers... poki co nic sie nie dzieje.. .skorke ma super...

[ Dodano: 2007-06-27, 17:36 ]
wlasnie wrocilysmy ze spaceru.. juz tak bardzo nie wieje

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

27 cze 2007, 17:42

No ja używam chusteczek pampers i teraz tej oliwki,ale zdaje sobie sprawe,że dzidzia wcale nie potrzebuje mase kosmetyków. I do pupci używam sudocremu, nazywany w szpitalach cudokremem,wiem bo na mnie też go stosowano...
Nam położna powiedziała że maluszka nie musimy kąpać codziennie, może być co 2 dni!

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

27 cze 2007, 17:47

hej,
nie pisze bo nei mam o czym...
ja już 40-sty tydzien i nadal NIC
ani widu, ani słychu...
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

na łeb już dostaję

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 cze 2007, 17:58

karla spokojnie hihi u nas tez nic sie nie dzieje... ania i alinka juz po terminie.... ja pewnie tez przenosze.. a asiulka juz dwa tygodnie w szpitalu lezy i czeka...
oj nasze dzieciaczki sa uparte na maxa hiih
korzystajmy z brzuszka ile sie da...

aga u nas rowniez zalecaja kapanie co 3 dni :ico_szoking: ja jednak bede kapac codziennie... :ico_oczko: bo nie wyobrazam sobie sama polozyc sie niewykapana spac.. :ico_olaboga: .taki maluszek. przeciez tez sie poci itd hihi zwlaszcza w lecie... hihi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 cze 2007, 18:13

z tym kapaniem to tak jest do konca pierwszego miesiaca zycia dziecka, bo jeszcze gruczoly potowe nie pracuja tak jak trzeba i wlasnie sie tak strasznie nie poci. ale ja i tak musze codziennie kapac, bo jak kupe przebieram to ona zawsze jak nie ma juz pieluchy to sie caaalllla osiura :-D oszczednosc pieluch zaprowadzila

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość