szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

14 paź 2011, 14:37

Pati to miałaś przeżycia z ginem .To ja nie wiem on nie zna się na tym co robi ?

Kochane powiedzcie mi macie laktatory ? Jeśli tak to jakie i czy polecacie je ?
Wiem że teraz mam nawał ale ja bardzo chce karmić dłużej i przyda mi się bo jak będę chciała małą zostawić z dziadkami to wole by dawali jej moje mleko a nie sztuczne.



Kocura ile dni po porodzie przyjeżdża środowiskowa??

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

14 paź 2011, 15:24

szkieletorek ja ma dwa... jeden to firmowy z canapol babies a drugi taki jakiś zwykły za parę groszy i ogólnie ten nie firmowy jest o niebo lepszy bo w chwilę ściąga i się tak niemęczysz a ten z canapol siedziałam 20 min i mało co ściągnęło.
Ogólnie się przydaje bo jak masz nawał to dobrze jest odciągnąć trochę mleka żeby dziecku łatwiej pierś było złapać.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 paź 2011, 15:34

Pati to miałaś przeżycia z ginem .To ja nie wiem on nie zna się na tym co robi ?
wiesz co nieby jak on ma sie znac i stwierdzic czy szyjka sie skraca albo jest miekka skoro on nawet nie badal mnie nigdy reka, tylko zawsze robi przez USG albo uzywa takich metalowych przyzadow, rozszerza i zaglada i to wszystko, polozna powiedziala, ze on jest jakis dziwny i na tym etapie ciazy takich rzeczy sie nie uzywa

A polozna badajac mnie i roiac masaz dotykala glowki malucha i jeszcze sama mowila, ze jesli bedzie rozwarcie to mi zrobi masaz, a jak nie to nie moze wiec zna sie raczej na rzeczy skoro pracuje w szpitalu i odbiera codziennie porody.
A dzis mi powiedziala, ze Ci lekary sa dziwni, ostatnio mieli pacjentke, lekarz stwierdzil rozwarcie na 4 cm i kazal do szpitala jechac, a w szpitalu okazalo sie, ze ledwo dwa palce do polowy weszly :ico_olaboga:

Co do pompy odciagajcej to ja sie za bardzo nie wypowiem, bo ja mialam jedna, elektryczna niemieckiej firmy MEDELA, byla bardzo dobra, bylam z niej zadowolona. U nas mozna z apteki wypozyczac jak jest taka potreba na recepte od gina wiec ja nie musze kupowac

[ Dodano: 14-10-2011, 15:35 ]
szkieletorek, wstaw fotke malutkiej, bo niestety nie udalo mi sie pokazac dzoewczynom, w ogole nie moglam w telefonie otworzyc od Ciebie zdjecia

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

14 paź 2011, 15:48

szkieletorek ja ma dwa... jeden to firmowy z canapol babies a drugi taki jakiś zwykły
A moze udalo by ci sie w necie znaleźć ten co piszesz zwykly .
wiesz co nieby jak on ma sie znac i stwierdzic czy szyjka sie skraca albo jest miekka skoro on nawet nie badal mnie nigdy reka, tylko zawsze robi przez USG albo uzywa takich metalowych przyzadow, rozszerza i zaglada i to wszystko, polozna powiedziala, ze on jest jakis dziwny i na tym etapie ciazy takich rzeczy sie nie uzywa
Kurde ja przez całą ciąże nie byłam takimi rzeczami badana.A i nie wyobrażam sobie wlasnie jak moze ocenić czy miekka szyjka skoro jej nie dotykal tylko patrzyl.
szkieletorek, wstaw fotke malutkiej
Teraz ide małą nakarmic i wezme kapiel.Jesli do tej pory nie bedzie gosci u nas to pokaze mała dziś.

A jeszcze jedno .Bo mała ma 3 chrostki, to jest takie czerwone a w srodku zolte czy buale sama nie wiem jak to okreslic.Co to moze byc ?

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 paź 2011, 17:03

ja tylko na chwilkę, puki mały śpi w wózeczku po spacerku :ico_sorki:

Szkieletorek ja miałam przy Elizie ten z canapolu, ale w ogóle się nie sprawdził :ico_nienie:
I wolałam ręcznie (jak dojna krowa :-D) odciągać jak musiałam ją z tatusiem zostawić (swoją drogą musiał ją łyżeczką
karmić bo ona do 3mca butli nie chciała)
i dużo więcej pochlebstw słyszałam o tych elektrycznych a nie ręcznych.

A te krostki to gdzie??? prawdopodobnie potóweczki jej się zrobiły. możesz sudocremem, albo
tormentiolem posmarować tylko pamiętaj, że tormentiol jak ubrudzi ubranko to nie zejdzie.

Pati ten lekarz to jakiś przymuł :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Ja pamiętam ten moment jak położna normalnie główki małego dotykała przy 2cm.
I mam nadzieję, że teraz Cię ruszy :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-10-14, 17:04 ]
A swoją drogą mnie przez całą ciąże nikt nie zaglądał i dobrze sie z tym czułam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 paź 2011, 17:27

A i nie wyobrażam sobie wlasnie jak moze ocenić czy miekka szyjka skoro jej nie dotykal tylko patrzyl.
no ja wlasnie tez nie, on stwierdzil tak bo USG dopochwowe zrobil, co tez przyjemne nie bylo.
Jak wyszlam od niego tak mnie wszystko na dole bolalo, ze glowa mala. Szkoda, ze mu nic nie powiedzialam
Ja pamiętam ten moment jak położna normalnie główki małego dotykała przy 2cm.
no dokladnie, no to ja mam teraz 2 cm rozwarcia
Jesli do tej pory nie bedzie gosci u nas to pokaze mała dziś.
to czekam z niecierpliwoscia

a co do tego gina to juz wiecej nie pojde do niego, mam nadzieje, ze do wtorku urodze, bo we wtorek mam kolejna wizyte :ico_zly:

Maly wstal wiec sie zbieram, pojedziemy na zakupki

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

14 paź 2011, 17:27

A te krostki to gdzie???
Jedna na czole, 2 na szyi i pod oczkiem jedno widze ze ma.

[ Dodano: 14-10-2011, 17:36 ]

To nasza corcia .Na razie nie mam innych zdjęc.
Ostatnio zmieniony 16 paź 2011, 17:07 przez szkieletorek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 paź 2011, 17:38

Pati pewnie bolało bo wszystko teraz napuchnięte rozpulchnione :ico_sorki:
Mogłaś mu powiedzieć, że Cię boli :ico_sorki:

Szkieletorek możliwe, że potóweczki, a mogą to też być takie po wysiłku.
Leoś też takie miał jak jedne zniknęły to inne się pojawiły. Czystą wodą jej przemywaj :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-10-14, 17:39 ]
Jaka cudna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I do mamusi podobna :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

14 paź 2011, 17:43

Szkieletorek możliwe, że potóweczki, a mogą to też być takie po wysiłku.
Leoś też takie miał jak jedne zniknęły to inne się pojawiły. Czystą wodą jej przemywaj :ico_sorki:
No nie wiem własnie i nie wiem czy mam sie martwic czy to nic takiego.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 paź 2011, 17:49

szkieletorek, śliczną masz córeczkę :-) jeszcze raz gratuluję !

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość