Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

15 gru 2011, 10:32

hej dziewczyny :) na wstępie :ico_kawa: i Margolcia ja po prostu nie mogę się napatrzeć na Twoją antenkę jest boooooosssskkkka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brzuszek oczywiście też :ico_haha_02:

Mad ależ ta okulistka jakaś walnięta żeby tak olac sprawę :ico_puknij:

martam21, trzymam dalej kciuki za egzaminy &&&&&&&

Gabi, nie przejmuj sie szyjka to może Ci sie w momencie otworzyć i bedziesz na porodówke leciała :ico_haha_02:

Aga26, cudne zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szyszeczka, dobre i te parę godzinek nieprzerwanego snu ja dziś niestety nie miałam tego luksusu zresztą wczoraj też nie :ico_placzek: i teraz jestem jakoś przytępiona :ico_oczko:

No i coś jeszcze miałam napisac i mi wyleciało :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

15 gru 2011, 10:46

Witajcie :ico_ciezarowka:

Dzisiaj i ja dołączam do grona nie śpiących w nocy. Zasnęłam przed 1 budzac się o 2 potem o 4 i o 6. Ale udało mi się dospać do 8:30 :ico_noniewiem: Od wieczora brzuch strasznie twardy mam, drażliwy i w taką kulkę się ułożył. No-spa zbytnio nie pomogła :ico_noniewiem:

Gabi, nie zamartwiaj się i nie wpędzaj w kiepski humor. Chociaż podobne te kijowe samopoczucie to jeden z objawów przedporodowych ;-)
Aga26, zdjęcie w podpisie CUDOWNE . Oczywiście czekam na obejrzenie całej sesji :-) by zachwycać się w większej mierze.
nostromo20, dzidziuś z pewnością jest główką w dół :-)
szyszeczka, daj znać jak tam po wizycie u gina !

Ja też dzisiaj popołudniu będę leciec na wizytę. Może wreszcie na USG mnie wyśle..

Dziewczynki stawiam za 9 już okienko :ico_ciezarowka: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_sorki: 10 nie będzie hehe

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

15 gru 2011, 10:54

Mad., :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za dziewiąte okienko ależ to leci szybko :ico_brawa_01:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

15 gru 2011, 11:05

I ja sie witam
Od 1 do 4 nie spałam :ico_placzek: nie mam siły teraz na nic,masakra jakaś jest z tym spaniem, w poprzedniej ciąży tak nie miałam ,chyba Gabi Nas zaraziła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

15 gru 2011, 11:07

agaa22, współczuje nieprzespanej nocki

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

15 gru 2011, 11:36

dzień dobry!!!

ja chyba z tego zmeczenia psychicznego ostatnio nie mam problemów z zasypianiem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ale pare nieprzespanych nocek tez zaliczylam :ico_noniewiem: i dlatego bardzo współczuje tej bezsilnosci i zmeczenia :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Gabi, dzieki za Twoje slowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: , w ogóle wszystkim wam dziekuje za wsparcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Powiem wam, ze juz mam dosc, ciesze sie, ze to ostatnni egzamin i mam nadzieje, ze jeszcze zbiore sily i checi zeby te ostatnia prace napisac przed Swietami....bo i naczej jeszcze na porodówce bede o niej myslala....ale skupic sie jest mi trudno i duzo bardziej wolalabym zajac sie juz pierniczkowaniem czy choinką....nawet wizyty u lekarza poprzenosilam wiec dalej nie wiem czy Mala lezy glówka w dół czy w górw wiec wszystko w takim zastoju :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: nie cierpie takiego stanu...

dobra, lece sie jeszcze uczyc...egzamin mam z wieczorka-o mojej 19 a waszej 20 i prosze o zaciskanie kciukasów!!!!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

15 gru 2011, 11:42

martam21, dasz radę, zdasz wszystko i będziesz spokojnie wyczekiwała córeczki :-) Podziwiam Cię, że dajesz radę się uczyć. U mnie ze skupieniem się totalna klapa hehe

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

15 gru 2011, 11:42

Cześc dziewczyny

ja się kiepsko czuje ostatnio ,zaczęłam puchnąc i już mam stracha żeby w szpitalu nie wylądować ,niby po nocy troszkę nogi o tęchły ale teraz znów czuję że są nabrzmiałe :ico_noniewiem: będę się obserwować i odpoczywać. Do tego mała czuję bardzo bardzo nisko aż mnie krok boli :ico_placzek:

Mad. :ico_brawa_01: za ostatnie okienko

Aga piekne zdjęcia :ico_brawa_01:

muszę coś na obiad szybkiego wymyślec ale kompletnie nie mam pomysłu :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

15 gru 2011, 11:46

Do tego mała czuję bardzo bardzo nisko aż mnie krok boli
Hmmm to ja tak niziutko to jej aż nie czuję. Czyżby mała chciała szybciej wyjść na świat ? Czy to raczej kwestia jej ułożenia po prostu ?
muszę coś na obiad szybkiego wymyślec ale kompletnie nie mam pomysłu
Też będę musiała coś wymyślić. Ale na zakupy pójdę dopiero jak będę wracać od lekarza. Więc mam czas na myślenie co na obiad. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

15 gru 2011, 11:54

Hmmm to ja tak niziutko to jej aż nie czuję. Czyżby mała chciała szybciej wyjść na świat ? Czy to raczej kwestia jej ułożenia po prostu
no właśnie nie wiem ,mam czasem wrażenie jak by mi tam ktoś palcem grzebał :ico_szoking: wcześniej nigdy tak nie miałam :ico_szoking: :ico_noniewiem:

ja chyba pizze zrobię na obiad :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość