szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

02 paź 2012, 13:21

Nie wiem czy któraś używa, ale na wszelki wypadek przeczytajcie.
No ciekawe ..Ja również nie używam ani dla nas ani dla Lili.Dla małej używamy tylko szarego mydła do kąpieli.
ja dzisiaj totalnie nie wyspana bo Iza nie dała spać w nocy
U mnie moja dziś po północy się przebudziła z przeraźliwym płaczem.Tuliłam ja na rekach około 20 min bo się uspokoić nie mogła, ale na szczęście zasnęła w łóżeczku i spała już do rana. Pewnie się coś jej śniło.

Obiadek zrobiłam ,dziś ogórkowa i ziemniaki z surówką oraz cukinia robiona ala schabowy .
Lili ma drzemkę a ja powinnam sprzątać na górze bo bajzel mam ale jakoś taka słaba jestem.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

03 paź 2012, 08:37

Doberek Dziewczynki:) Witam sie byscie o mnie nie zapomniały i uciekam szykowac do pracy. Miłego dnia

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

03 paź 2012, 14:42

Witam z jogurcikiem :)
Lili śpi a ja tez chyba się na chwilkę położę.Pogoda brzydka ,pada i szaro .
Byliśmy z P po sadzonki truskawek.Kupił coś koło 1000 .Z racji że tak mało w tym roku dosadza to sami będziemy to sadzić, nie będzie brać nikogo do pomocy . Tak że jutro jeśli pogoda dopisze idziemy z Lili sadzić.
U nas imprezka urodzinowa chyba będzie w niedziele .Choć nie jest to pewne.Ale u nas nie będzie żadnych gości.Tylko ja P ,moi rodzice i siostra. Jakoś nie mam kogo zaprosić.Mamy dużo rodzinki ale kurcze nie będę moich wujków prosić z rodzina bo to wesele wyjdzie .A chrzestny Lili jest za granica wiec nie da rady .Nie było go na chrzcinach wiec roczek to pikuś.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

03 paź 2012, 15:30

szkieletorek to jak został chrzestym skoro nie buło Go na chrzcinach?? Bo nie rozumiem?? :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Ja stawiam :ico_tort: :ico_tort: za Moje 23 urodzinki ;))

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

03 paź 2012, 21:12

szkieletorek to jak został chrzestym skoro nie buło Go na chrzcinach??
W kościele był znajomy który go zastępował a w papierach jest prawdziwy chrzestny. Niestety jest za granica i nie dał rady przylecieć, aktualnie raz widziała Lili przez jakieś hmmm 40 minut. Ale kiedyś zjada do PL na stałe więc mam nadzieję że będzie ja częściej widywał.
Niestety nie mieliśmy nikogo innego na ta chwile na chrzestnego a jest to maż siostry mojego P .
stawiam :ico_tort: :ico_tort: za Moje 23 urodzinki ;))
Wszystkiego najlepszego kochana , zdrówka i zadowolenia z córci oraz męża.
Ahh jak ja bym chciała mieć te lata co ty. Chociaż mówią że masz tyle lat na ile się czujesz a ja czuje się na max 19 lat. A z zachowania czasem to i mniej mama heheheh

Lili śpi a my z siostra sobie popijamy szampana z sokiem mmm pyszne tylko że w głowę nam już uderzyło

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

03 paź 2012, 22:03

Wszystkiego najlepszego kochana , zdrówka i zadowolenia z córci oraz męża.
Ahh jak ja bym chciała mieć te lata co ty. Chociaż mówią że masz tyle lat na ile się czujesz a ja czuje się na max 19 lat. A z zachowania czasem to i mniej mama heheheh

Lili śpi a my z siostra sobie popijamy szampana z sokiem mmm pyszne tylko że w głowę nam już uderzyło
dziękuję;))

szampan z sokiem? tak jeszcze nie piłam:) muszę spróbowac;))

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

04 paź 2012, 09:08

hej dziewczyny
wpadam bo mam wolne więc korzystam i zagladam do was z kawusia

Marcz sto latek życzę

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

04 paź 2012, 09:38

Hej hej... jestem i ja... ciągle brak mi czasu na wszystko.... Majunia w dalszym ciągu przeziebiona no i wczoraj dostała pierwszy w życiu antybiotyk bo bez tego ani rusz....ech jest tak zaflegmiona , że pewnie samo by jej to przeszło ale dopiero za 2 tyg a tu juz po pierwszej dawce wszystko zaczęło ładnie spływać....no cóż... tak to jest jak jedno chodzi do przedszkola i różne rzeczy przynosi.....wrrrrrrrrrr
A tak poza tym to zrobiła się strasznie marudna i nudząca i cały czas chce byc na rękach no tragedia... :ico_olaboga:
Je wszystko ... tak jak napisałam WSZYSTKO a najlepiej smakują jej pomidory i sliwki :ico_szoking:
Jestem pełna podziwu dla waszych torcików :ico_sorki: :ico_brawa_01: no same artystki tutaj są... dobrze, że mam koleżankę która uwielbia robić torty więc nie mam problemu, kupuję jej tylko produkty z listy i tort mam :-)

A no i chyba za niedługo zmienimy watek na Mam juz roczek!!! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

04 paź 2012, 09:40

A no i jest jeden plus tej choroby Majci - zaczęła ładnie przesypiać noce bez pobudki na jedzenie , spi do 6.30 ;)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

04 paź 2012, 10:51

dziewczyny do naszego sklepiku dodałam kurteczki Reserved, my little pony i kombinezon Coccodrillo po Majce tak w sam raz na wasze córeczki więc jak coś to spójrzcie, przy wysyłce większej ilosci koszty w części pokrywam ja :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość