Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

11 paź 2007, 23:16

A jeszce wam powiem ze chce dopelnic akwarim rybkami i mam dylemat jakie powinnam dobrac :ico_olaboga: bo w tej chwili mam dwa kiryski zlote (tu sprzedawane zazwyczaj jako zlote rybki ) i 10 neonow inessa mialam jeszcze 4 milonezje ale mi padly :ico_wstydzioch: i zastanawiam sie co dobrac :ico_olaboga: (Jasnie pani pomozesz???) ma 80l na pewno musze wziasc jakiegos glonojada bo zaczynaja mi sie pojawiac :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 paź 2007, 23:18

Mróweczka pisze:A te wasze depresje to przez to ze zima sie zbliza pewnie
pewnie tak ,bo slonka malo :ico_olaboga: tez bym chciala ,zeby maly mial kontakt z dziecmi ,ale troszke pod moim nadzorem :ico_haha_01:

Emilka my tez mielismy film ogladac,a T zasnal :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

11 paź 2007, 23:19

A wlasnie DELFINKA Lucy ma racje nie wychodz jeszcze za bardzo sama z corcia z domu :ico_nienie: no i staraj sie ograniczyc chociaz przystawianie do piersi :ico_noniewiem: no i lykaj witaminki!!!!

[ Dodano: 2007-10-11, 23:20 ]
lucy23, no moj tez mowil ze "juz idziemy" a jeszcze na kompie siedzi :ico_noniewiem: zreszta tak jak ja :ico_wstydzioch:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

11 paź 2007, 23:35

LUCY EMILKA ograniczylam karmienie Mayci i karmie tylko przed snem i w nocy, ale przez ta chorobe czesto ja przystawiama by sie nie odwodnila, pozniej ten zastoj i moze to mnie tak oslabilo :ico_noniewiem:
Jak wroce do Polski pojde na badania, moze tez tarczyca zaczyna warjowac :ico_olaboga:
ILONKA koniecznie wklej zdjecia jak bedziesz miala jak :ico_haha_01: , a co do sukienki, to nie wiem czy komus sie spodoba bo ja mam bardzo specyficzny rodzaj gustu :ico_noniewiem: , np gorset bedzie caly w cyrkoniach, bedzie sie blyszczalo, oj... ale taka sobie wymarzylam i taka bedzie :-D :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
GOSIA a ja myslalam, ze plaszczyk jest bialy :ico_noniewiem: a Ty w koncu kupilas czarny, oj kobieta zienna jest :ico_haha_02:
MARTUCHA cos tt chorobska, bole zebow i drobne depresje dopadly :ico_haha_01: , oby Cie szybko bol zeba oposcil i Jacek na dyskoteke puscil :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 paź 2007, 23:42

dziewczyny a ma ktos znak od Fittney??????? bo ona tez miala dola pamietam i nawet czesto sobie mysle,co u niej?
Delfina widzialam Twoje fotki i fajny masz gust tzn mnie sie podoba i mysle,ze sukienka bedzie super

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

11 paź 2007, 23:43

Kupilismy wczoraj Mayci w Mothercare wozeczek, i czekamy na niego, taki nietypowy, mam nadzieje, ze jej tez sie spodoba, bo dzieciom na placu zabaw notorycznie wozki chce zabierac :ico_haha_01:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 paź 2007, 23:45

delfinko odpoczywaj ..napewno lada dzien poczujesz sie juz w pelni zdrowa.. bidulko
a co do sukienki.. to najwazniejsze aby sie tobie podobala.. napewno bedziesz wygladala pieknie!!!!
a maycia bedzie za to toba welon niosla???

co to za deprechy???? :ico_nienie:

:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

jak tak dalej pojdzie to pasa od ilonki pozycze :ico_nienie: :-D :-D :-D :-D

a tak na serio... dzis piekna sloneczna pogoda...
nie ma co sie smutac laski
poza tym wyprzedaze miedzysezowonowe hihi takze same powody do radosci hihi
dzis bylam kupe godzin hihi z kumpela i jej sloneczkiem hihi spotkalam jeszzcze inna z dzieciaczkiem, potem adas do nas dotarl hihi
leos byl tak kochany.. moje slonce kochane.. cichutki. lezal i wpatrywal sie w mame i nawet nie zaplakal. jesc nie wolal.. szkoda mi go ze ma taka matke :ico_placzek:
zasluguje na lepsza.. a nie taka wiariatke ktora wloczy go po sklepach ...
on taki anioleczek.. az schrupac go chcialam. taki rozkoszny
tylko mamusi usmieszki slal hihi

kupilam sobie w h&m fajna zolto brazowa bluzeczke hihi i koszule jeansowa.. ta z ub tygodnia jakos mi nie przypasila
oddam siostrze hihi
i jeszcze kilka innych szmatek hihi
leosiowi body i bluze hihi

ale musze isc jeszcze raz w poniedz.. bo nie mialam czasu wstapic do kilku innych sklepow hihi

potem jeszcze opalanie w solarium i czuje sie jakas zmeczona hihi
przysypiam nad kompem hihi
licytowalam perfume dla adama na ebayu, ale mnie przelicywali 1f wrrr
ale jutro kolejna aukcja sie konczy takze bedziem dzialac hihi moze tym razem sie powiedzie

[ Dodano: 2007-10-11, 23:48 ]
delfinka slodki wozeczek hihi
lucy ja zagadalam z nia na gg. ale pisalam wtedy na tt. obiecala ze sie odezwie.. hmmm

a dziekuje wam kochane za zyczonka dla leosia
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

11 paź 2007, 23:56

madziorka mi tez wlasnie szkoda Rysiola, że Go matka po sklepach włóczy-tez był grzeczny, ale już zaczyna się buntować :ico_oczko:

delfina taki wózio to ja sama bym chciała :-D napewno sie spodoba!!! A co do sukienki- to właśnie najważniejsze, żeby Tobie sie podobała :-)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 paź 2007, 00:02

ja dzis tez mzeczona i zaraz ide spac...bylam z kolezanka u dentysty,a potem latalysmy po sklepach...ale ona ma juz manie i nic dla siebie nie oglada,tylko dla dzidzi hi hi ja w koncu zaczelam cos dla siebie ogladac,bo tak to tylko malenkie ubranka mnie interesowaly :ico_haha_01: ale i tak kupilam malemu ,a nie sobie :ico_haha_01: fajne ciuszki znalazlam w m&s ,2 pizamki,takie z pol spiochami, bluzeczke i super sweterek....ona kupila to samo,choc nie chciala,zeby jak blizniaki wygladali,ale nie mogla sie oprzec :ico_haha_01: i czuje sie sto razy lepiej :ico_haha_01: i jutro moge miec znow dzien lenie ,w domku :ico_haha_01: zartuje :ico_oczko: potem lece z T na miasto i zapytac o jego wyniki do szpitala,bo jemu powiedzieli,ze ok,to sie juz nie martwi,a ja chce wszystko wiedziec dokladnie he he

[ Dodano: 2007-10-12, 00:11 ]
wozeczek dla Mayci fajny :ico_brawa_01:
Gosia dzieki za trojki Oliverowe :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

12 paź 2007, 00:58

Lucy ja juz dawno pytalam gdzie FITNEY ale byla cisza, ja mam jej numer ale angielski, a Ona jest chyba w Polsce :ico_noniewiem: , wyslalm jej wiadomosci z profilu, czy jak tam to sie mowi a i na GG, mam nadzieje ze sie odezwie.
A co do sukienki, to najwazniejsze jest zeby byla moja i wymarzona, i jest :ico_brawa_01:
a raczej bedzie hi hi
MADZIORKA Ty to masz tak jak ja z tymi zakupkami, ale ja sie powstrzymuje, bo kasy brak, ale tez lubie, a Maya wprost uwielbia wszystko z wieszakow zwalac :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość