Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 cze 2007, 18:20

Karla niedenerwuj się, my tu prawie wszystkie przeterminowane, oprócz Madziorki. Ja cos myślę, ze urodze w lipcu :-) ale najwazniejsze ze urodzę :-D :-D :-D Czuję się świetnie a mała daje taki popis akrobacji, ze szok :-D :-D :-D :-D narazioe stram się dzielnie trzymac :-D

Co do kosmetyków malucha, kupiłam dla swojej tylko mydełko i oliwkę, myślę, ze to wystarczy na początek.. No i oczywiście Sudokrem, ale to na wszelki wypadek :-)

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

27 cze 2007, 18:28

u nas w szpitalu tylko linomag stosowano

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

27 cze 2007, 18:58

Dziewuszki - ale nawet jak urodzicie w lipcu, to zostaniecie z nami na watku, co? No bo to normalnie byłaby zdrada! Z klubu czerwcowek nie ma wyjscia :ico_nienie: :-)
Madziorka- ja tez tak smigałam doostatniego dnia, do ostatniej godziny. Jak juz skurcze mialam w domu, to poszlismy z mezulem na łąke na spacer i sie wyglupialismy :-) I do ostatniego dnia szorowałam po ryneczkach w Gdansku i kupowałam spichow, spodenek i takichtam pełno.. :ico_haha_01: Ico? I mam tego i tak za mało!!! Nie mam ciuszkow wlasnie na teraz- Mały na okragło siedzi w tym samym, bo mam ciuszki albo juz za małe, albo za duze. :ico_haha_01: I nie wiem jak to zrobie, ale musze pojechac w niedziele albo poniedzialek na rynek i dorwac troche fatałaszkow, zeby moj cudny men był dobrze odziany :ico_haha_01: :-D

Co dooliwki Johnsona!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Te w dwupaku - NIE KUPUJCIE TYCH KOSMETYKOW!!! Wlasnie przedwczoraj byłam u lekarki i powiedziała, wraz z druga, ze pisza stale skargi na nich, pisza petycje do tej firmy, zeby to cholerstwo przestali produkowac!!! To sie dla dzieciaczkow nie nadaje! Moj Mały był caływ jakies czerwone groszki od tego. Kupiłam od razu w aptece oliwke Penaten- i mimo ze juz nie ma zapaszku lawendy i takich tam obsranych udziwnien-jest super :-)

Moj Mały tez sobie steka stale i pomrukuje- jak nie dostanie smoka w dziob to tak bezustannie :-) no i niestety - ma swojego Nuka, a ja mam przynajmniej spokoj i moge w miare bezstresowo wziac prysznic itp.. A na raczkach nosic go nie chce- tzn chce, i chce tulic - ale jak nie spi - bo usypiac tak nie nie... :ico_nienie: :ico_nienie: nie bujam w wozku, nie woze, nie kolysze - zeby mi sie mały terrorysta pod cyckiem nie wychował :-)

Dzis taka pogoda depresyjna :-( Musiałam sobie umilic dzien i scielam sobie wlosy - od dwoch lat nie scinal mnie fryzjer tylko sa sama :-) Kupilam na allegro specjalne nozyczki do scinania i do cieniowania i chlastam jak misie podoba:-)A teraz-jak obiecałam - poporodzie - czekam na dobra chwile i chce sie pofarbowac na BIAŁO!!! Tak jakos.. marzy mi sie od trzech lat, ale byłam tchorzem.. A teraz - jak juz baby urodziłam, to i moge sie zdobyc na taka awangarde :ico_oczko: Odczekam jeszcze z dwa tygodnie i działam:-)

Matko :ico_szoking: :ico_sorki: Przepraszam - ja tez sie rozpisałam :ico_olaboga: mam nadzieje ze nie posniecie przy tym.. Ale przynajmniej na naszym TT sie kreci - boostatnio to az smutno było tu wchodzic!!!

UCiekam odgrzewac łobiadek dla Meza. Potem wykapiemy Małego i obejrzymy sobie, dla polepszenia nastroju pogodowego, TESTOSTERON. Najlepsza komedia jaka widzialam od lat!!! :-D Polecam :-) Moge maglowac do bolu.
No.. juz mnie nie ma. Milego wieczoru :-D :ico_buziaczki_big:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

27 cze 2007, 19:06

Sorki, że się wtrącam. Juli, Johnsona kosmetyki to największa chała, jedynie ładnie pachną, niekupujcie to co jest reklamowane w telewizji dla dzieci. Szukajcie czegoś zupełnie innego. Buchman podobno jest najlepszy i jak poczytacie sobie skladniki, to nawet nie ma jak uczulić, bo naturalne.
Powodzenia wam wszystkim. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 cze 2007, 19:10

Alineczq, ja tez mialam tylko oliwke Nivea i mydelko Bambino, sudokrem i olivke Johnsona wraz z kremem na odparzenia dali mi w takiej paczce w szpitalu, ale johnsona dla siebie bede uzywac, bo od poczatku ciazy slyszalam, ze to cholerstwo uczula dzieciaczki, tak ze wole nie ryzykowac. teraz sobie tylko talk i kremik z filtrem do buzi nivea dokupilam i juz nic ne potrzebujemy. kremik z filrem potrzebny, bo jednak letnie dzieciaczki mamy i do wozeczka zawsze jakis promyk wpadnie

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

27 cze 2007, 19:25

Kasia3, ptrzeciez wlasnie napisalam zeby NIE KUPOWAC - sa okropne i wlasnie uczulały mojego Małego.. I wszyscy trąbią na alarm, zeby chronic przed tymi kosmetykami dzieciaczki.
A ja jakby co, tez na nievee stawiam - a te buble Johnsona na sobie testuje- ja gruboskorna, to mnie nie uczula :-)

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

27 cze 2007, 19:40

dziewczyny jak wam idzie karmienie piersia,. widze ze tylko ja mialam kiepskie przejscia.... mnie do tej pory pobolewa jak mala zaczyna chwytac cycka, a wlasciwie nakładke... bo karmie w ten sposob.... duzo macie pokarmu? ja mam juz miekkie piersi, tylko czasami sa twarde.... jutro pojde mala zwazyc wreszcie

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 cze 2007, 19:40

Dominiko właśnie zapomniałam dopisać, ze krem do buzi jeszcze mam :_ a reszta tak jak Ty :) Musze dokupić kremik na słonko, bo mimo iz terwaz nie ma upałów, to i tak są oczekiwane...
A johnsona to mozna uzywać dla siebie :-D

Dziewczyny wy się smarujecie kremami na rozstępy? Mi się skończył i dzisiaj kupiał juz 6 tubkę ciągu ciązy :-D no i tak po porodzie warto chyba dlaej stosować...

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

27 cze 2007, 19:43

ja stosuje fissan na piersi

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 cze 2007, 19:48

Tylko na piersi??
Ja Fissan właśnie wymazałam hehe i powiedziałabym ze to bardziej jest maść niz krem. :-) Teraz kupiłam Pharmaceris, bo słyszałam dobre opinie. Te kremy chyba nie mają przeciwwskazań do karmienia, no nie?

Juli oczywiście, ze zostaniemy na Czerwcu mimo iz się zdarzy tak ze urodzimy w lipcu :-D tu jest nasz dom :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość