Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 paź 2011, 18:04

hej
No nie wiem własnie i nie wiem czy mam sie martwic czy to nic takiego.
a może prosaki? same zejdą :ico_sorki: nie martw sie i nie wyciskaj :ico_nienie: i nie smaruj niczym tłustym :ico_oczko:

[ Dodano: 14-10-2011, 18:05 ]
w ogóle to śliczna Lili :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

sorki ale pisze lewą ręką tylko :ico_haha_01:

[ Dodano: 14-10-2011, 18:08 ]
Pati ojej ale pacan z tego lekarza :ico_olaboga: obyś już nie musiała go oglądać :ico_sorki:

[ Dodano: 14-10-2011, 18:31 ]
uff mam na chwile wolne ręce :ico_haha_01:

jestem sama w domku z młodym wiec korzystam i wpadam do was :-D z inką :ico_haha_01:
i z kanapkami :ico_haha_01: głoda mam strasznego :-D

Kinga i marcz współczuję marudzenia :ico_olaboga: oby maluszki wiecej nie marudziły :ico_sorki:

Kocura no u nas też wg planu wychodzimy na dwór :-D a o te pory to mi chodziło własnie o to ze wiem kiedy bedzie głodny, kiedy moge wyjść gdzieś dalej i na jak długo :ico_sorki: bo wiem mniej wiecej w jakich godzinach jada i z jakimi przerwami :-D

[ Dodano: 14-10-2011, 18:36 ]
Inia no to stereo miałas niezłe :ico_olaboga: cierpliwość cwiczą dzieciaczki :ico_haha_01:

co do laktatora - ja mam teraz ręczny z Medeli i jest do d... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ciezko nim sie ściąga :ico_szoking: pare kropel przy nawale, nawet mi cyce nie zmiekły :ico_zly: masakra :/
a przy Majce miałam zwykły z apteki za 24zł LaktaPlus :ico_sorki: i o niebo lepiej :ico_sorki: ściagałam po 140ml :ico_brawa_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

14 paź 2011, 20:05

szkieletorek mam dokładnie ten co izus lakta plus. bardzo dobrze ściąga:)

a córa śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

14 paź 2011, 20:47

Cześć!

szkieletorek śliczna Lilianka :ico_brawa_01:
I weź Ty odsapnij Kobieto :ico_brawa_01:

U mnie położna była jak Maciek miał 8 dni.
Ale to chyba dlatego,że sama zadzwoniłam do przychodni i spytałam, kiedy się położna zjawia. Wcześniej miałam Zu w innej przychodni i położna była na drugi dzień :ico_szoking:
Więc teraz chyba dali znać położnej, bo zaraz zadzwoniła, czy coś się dzieje i ble ble.... :-D
Potem była jeszcze raz.

Pati no patafian z tego gina :ico_olaboga:


marcz89, całusy dla małej diablicy :-D
Jutro będzie lepiej :ico_oczko:

[ Dodano: 14-10-2011, 20:48 ]
lakta plus
a to ręczny jest?
Ja nie posiadam żadnego.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

14 paź 2011, 21:14

tak ręczny

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

14 paź 2011, 23:51

A swoją drogą mnie przez całą ciąże nikt nie zaglądał i dobrze sie z tym czułam :ico_sorki:
święte słowa i każdej tego życze, nie ma czego szukać tam, nie wiem czemu w PL lekarze tak kochają zaglądanie ciężarnym w podwozie co wizytę




szkieletorek kobieto rodziłaś niedawno weź ty odpocznij, brud nie ucieknie uwierz mi:):):) a sen potrzebny, musisz zregenerwoać siły:) a Córcia jest przesliczna i krosteczki to mogą być potóweczki, czy trądzik niemowlęcy, nie martw się tym, wiele dzieci takie ma krosteczki po urodzeniu, moja eliza miała kilka takich z białą końcóweczką, to powiedzieli że nie wolno drapać same zejdą



Pati kurde co za lekarz, współczucia, no i mam nadzieję, że jutro już się rozdwoisz:):):)

mój synuś dziś miał napad płaczu i wyglądało mi to na kolkę, bo biedny się prężył i wył histerycznie, ale tak niespełna godzinkę więc nie jest źle. Elizka za to miała kolki punkt 18 i trwały do 22 lub 23, a ja sama samiuteńka w tym czasie. Nikomu nie życzę

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

15 paź 2011, 10:29

Witam moje drogie ja tylko na sekundkę piszę od mojej mamy bo ja tymczasowo nie mam internetu w domku, bo zmieniamy operatora.

Jadę dzis do szpitala nie wiem na jak dlugo bo zaczęła mi ropiec cała rana po cesarce i mam obrzęk wokół niej. Oliwka jedzie ze mną. Nie wiem czy nas zostawia na dłuzej czy nie dopiero lekarz jak zobaczy wszystko podejmie decyzję.

Oliwka czasem w nocy grzeczniutka jak i przez cały dzień, umowiłam ja juz na USG bioderek na 16 listopad i na szczepionke zespolona hekse na 25 listopad. Taki cukiereczek z niej że przewijam ja 15 minu bo calutka musze wycalować :-D
Jak patrzę na nią to aż serce się raduje że mam takiego skarbeczka przy sobie.


Z pokarmem wszystko ok, mam teraz sporo, jak je z jednego cyca to kapie mleko z drugiego wiec przynajmniej moge nakarmić ja do syta, po cesarce nie miałam prawie nic pokarmu i dostawała mleko bebilon ze szpitala i wymiotowała caly czas po nim, az mi jej zal było jak sie meczyła. Teraz spi z tatą w moim starym pokoju u rodziców, fajnie razem wygladaja.

Jak tylko będę miała okazje opiszę swój poród, a właściwie męczarnię, o mało dziecko się nie przewinęło, urodzilo sie sine i ze spietymi mięśniami, obie miałysmy kosmiczne cisnienie a cesarki nie chcieli nam zrobić. Dziękuje Bogu ze teraz juz wszystko jest dobrze.

Chciałam wam też podziekowac za wsparcie i dodawanie otuchy w tych trudnych chwilach. Jesteście niezastapione i jedyne :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Chyba nie dam rady was doczytać od momentu mojego porodu, ale teraz postaram się byc na bierząco :-) mam nadzije ze nie bedziecie mi miały tego za złe :ico_wstydzioch:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 paź 2011, 13:06

Córcia jest przesliczna i krosteczki to mogą być potóweczki, czy trądzik niemowlęcy, nie martw się tym, wiele dzieci takie ma krosteczki po urodzeniu, moja eliza miała kilka takich z białą końcóweczką, to powiedzieli że nie wolno drapać same zejdą
Dzieki .Dziś ma ich więcej ale jak mówicie że to nic poważnego to nie będę się przejmować.

Kochane powiedzcie mi czy dżem domowy z truskawek można mi jeść czy to zbyt uczulające. Raczej chce próbować wszystkiego po troszku ale wiem że truskawki bardzo uczulają .

Dobra uciekam. Nie mam zbytnio czasu odpisać wam to co bym chciała bo mała mi przed chwilką zasnęła i cche to wykorzystać by posprzątać a potem juz miec czas tylko dla siebie i corci.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

15 paź 2011, 14:36

witam,

ja w domku posprzątane, obiadek czeka za A, jutro jedziemy do moich rodziców więc to będzie 2 Izy podróż samochodem dłuższa, bo już ze mną w pracy była :ico_wstydzioch: u mnie z pokarmem jest do d...... :ico_placzek: :ico_zly: małą dostawiam, wypija z obydwu i dopija jeszcze 60 mleka :ico_olaboga: w nocy są 2 pobudki i niestety też Ją troszkę męczą ale może to bardziej ból przed puszczeniem gazów :ico_sorki:

co do położnej to moja była u mnie już w poniedziałek a w niedzielę wyszłam ze szpitala :ico_sorki: była już chyba ze 4 razy i po niedzieli chce jeszcze przyjść :ico_noniewiem:

a muszę się pochwalić że pępek Izuni odpad tydzień po porodzie :ico_szoking: :ico_brawa_01:

izabelllla123, Oliwka jest śliczna :ico_brawa_01:

Dziękuje Bogu ze teraz juz wszystko jest dobrze.
dokładnie i to jest najważniejsze :ico_sorki:
nie wiem czemu w PL lekarze tak kochają zaglądanie ciężarnym w podwozie co wizytę
niestety :ico_zly: :ico_zly: ja to przechodziłam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

15 paź 2011, 15:29

że się wtrącę - ja mam taki laktator. ręczny, ale ja nie narzekałam. ładnie cycusie odpoczęły po ściągnięciu.

Obrazek

Oliwcia i Lilcia to cudne dziewczynki :ico_brawa_01:

Izka, jak tam ta blizna?

Pati, działaj! Niech maluch wychodzi! Zebyś już nie musiała iśc do tego głupkowatego gina :ico_noniewiem: Co to w ogóle za koleś? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

15 paź 2011, 15:34

hej dziewczyny

wpadam na kawusię inkę
święte słowa i każdej tego życze, nie ma czego szukać tam, nie wiem czemu w PL lekarze tak kochają zaglądanie ciężarnym w podwozie co wizytę
brrr z Majką w ciaży moja gin mnie co wizyta badała wziernikiem i ręką :ico_zly: do końca ciazy :ico_zly:
a ten mój gin badał mnie tylko paluchami :ico_sorki: ale on delikatny :ico_wstydzioch: nic nie bolało :ico_oczko: i tylko do 30 tygodnia bada :ico_oczko: mówi ze później to tylko niepotrzebne podrażnienie :-D więc luuuz

izabelllla123, naciesz się malutką, pewnie oboje jestescie w patzreni jak w obrazek :-D daj znać co z tą raną twoją :ico_olaboga:
Kochane powiedzcie mi czy dżem domowy z truskawek można mi jeść czy to zbyt uczulające. Raczej chce próbować wszystkiego po troszku ale wiem że truskawki bardzo uczulają .
ja bym jeszcze dzemu z truskawek nie jadła :ico_noniewiem:
lepsze maliny, porzeczki czarne albo jagody :ico_sorki:
dżem malinowy już jadłam :ico_sorki:
ale z truskawkami mam zamiar poczekac troszkę :ico_sorki:
u mnie z pokarmem jest do d......
współczuję, nie wiem co ci poradzić, jak chcesz podtrzymać laktacje to nie dawaj sztucznego tylko trzymaj małą przy cycu po godzinie :ico_sorki:
mleko sie pojawia w zależnosci od częstotliwości ssania dziecka, jak zastąpisz choć jeden posiłek butla to cyce bedą produkowac coraz mniej...
ale jak to dla ciebie ma być męczarnia to może lepiej przejść na mieszankę?
przecież nie kazda kobieta musi karmić piersią :ico_oczko:
nie załamuj się, bo najważniejsze żeby Izunia głodna nie była :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość